Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

13 Cm Hoparlör Sorunu.

10
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8 Mesaj
    Öncelikle selamlar..
    Aracım Tofaş 92 model Şahin..Sistemde Jameson Usa 554 Amfi + 2 adet pioneer 600 watt oval haporler mevcut..
    Amfi Rms si 80 ovallerin rms side 80..
    Sormak istediğim ise aracımın kapılarına almak istediğim haporler..
    Pionerin 13cm 300w lık 35 rms lik yanılmıyorsam 3 yollu bi versiyonu var.(2 de olabilir )
    Sorum şudur ki;
    35 Rms lik bu haporler şu anki sisteme uyum sağlarmı veya herhangi bir problem yaratırmı..Bazı forumlarda bu şekılde haporlerin çok çabuk bozulabileceğini okudum..

|
    |

http://www.rsteknoloji.com/Vibe-Slick-5-Comp-240Watt-13cm-Component-Hoparlor,PR-1399.html
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

.:|MSI GE60/GE70 KULLANICILARI KULÜBÜ|:.
    Intel Core Ivy Bridge i7 3630QM || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

ana ünite : Pioneer x9550BT + 4 adet pioneer oval peak/rms 400/60 + Pioneer TS w307D2 Peak/rms 1200/400 + Jameson usa 6004 steryo amfi + soundmagus dk1200 mono bass amfisi.
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    http://www.bimeks.com.tr/urun/119081/kenwood-e1352-oto-hoparlor.aspx
    28W RMS gücünde...Direk teybe bağlaya bilirsiniz.Daha iyi hoparlörler var.Ama bütçeniz kısıtlı sanırım. 70 tl
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    o rms gucundekı hoparlorlerı teybe baglamak daha mantıklı ınan cok guzel performans alırsın amfiye baglamak ses gucunu artırır ama amfiden gelen rms gucu cok oldugu ıcın yuksek seslere zorladagınızda haporloru patlatma olasaılıgı cok fazla
    quote:

Orijinalden alıntı: celikbey

o rms gucundekı hoparlorlerı teybe baglamak daha mantıklı ınan cok guzel performans alırsın amfiye baglamak ses gucunu artırır ama amfiden gelen rms gucu cok oldugu ıcın yuksek seslere zorladagınızda haporloru patlatma olasaılıgı cok fazla

hoparlör patlamaz sesi bozar bir süre sonra yanar
    |
    |

.:|MSI GE60/GE70 KULLANICILARI KULÜBÜ|:.
    Intel Core Ivy Bridge i7 3630QM || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
    Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

ana ünite : Pioneer x9550BT + 4 adet pioneer oval peak/rms 400/60 + Pioneer TS w307D2 Peak/rms 1200/400 + Jameson usa 6004 steryo amfi + soundmagus dk1200 mono bass amfisi.
  • Teğmen
    123 Mesaj
    patlama dedım yırtılıyor belli sure sonra
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Lastik Fiyatları
Paykasa
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,230
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.