Şimdi Ara

13.3' dokunmatik ips ekran son fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 13.3" dokunmatik ips ekran son fiyat
    Merhabalar,

vaktinde projelerde kullanmak için aldığım, toplamda 10 saat ancak çalışmış ekran satılıktır. Özellikle raspberry, lattepanda gibi platformlarla oldukça kullanışlı. Ben laptop ile kullandım, çok memnun kaldım 15.6" olan modelinden aldım. Boşa çıktığı için satıyorum.

13.3 inç IPS ekran, 1920x1080 yüksek çözünürlük
    Sertleştirilmiş cam kapasitif dokunmatik panel, 6H kalınlık tipi
    Raspberry Pi, BB Black, Jetson Nano ve genel masaüstü bilgisayarlar gibi popüler mini PC'leri destekler
    Raspberry Pi üzerinde çalışan, Raspbian, Ubuntu, WIN10 IOT ile tek parmak dokunuşu sürücü ile destekler
    Bilgisayar monitörü olarak çalışırken, Windows 10 / 8.1 / 8/7, on-noktalı dokunmatik
    Güç, parlaklık, kontrast ayarı vb. için konfigürasyon tuşları
    3.5mm ses jakı, HDMI ses çıkışını destekler
    Gömülü Hi-Fi hoparlör
    Ayrıca VGA girişini destekler (özel kablo gereklidir ve ayrıca satın alınmalıdır)
    Genel duvar montajı için 100x100mm boşluk montaj delikleri (M4 vida deliği)
    60 ° de durabilmesi için stant ayağı ile gelir

Yukarısı siteden alıntı bilgiler, benim ekleyeceklerim;

-kendi renkleri fena değil. aşırı detaylı menüsü var, çok ince ayar yapılabiliyor. ben biraz uğraşıp kendime göre ayarladım, alan kişi kurcalayarak kendi ayarlarını yapar
    -raspi tarzı ürünlerde dokunmatik oluşu büyük avantaj.
    -ağırlığı taşınabilirlik seviyesinde. gerekli durumlarda laptop yanına çantada taşınabilir.
    -adaptörlü oluşu biraz üzücü, fakat pilli modeller çok pahalıydı.
    -kısmen kalın bezel, ama çok da kaba değil.
    https://www.direnc.net/133inch-hdmi-lcd-h-kilifla-v2-1920x1080-ips

linkteki ürün. Kutusu yok, adaptörü ve hdmi kablo ile birlikte verilecektir.

15.6" yanında şekildeki gibi gözükmektedir. laptop ekranı SAMSUNG 156HL01-101, bir dönemin en çok tercih edilen renk konusundaki en başarılı ekranlardan birisi. onun yanında gayet tatmin edici kontrast ve renk değerlerine sahip.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Üsküdar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• pm attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.