Şimdi Ara

13/03 -20/03 Champion Rotation

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lol korea da açıklanmış bir fark olur mu bizim serverlarda bilemem

Maokai
    Morde huehuehue
    Sion
    Sivir
    Alistar
    Ezreal
    Xerath
    Zilean
    Fiora
    Annie

Edit: korece bilen arkadaşlar için
    www.leagueoflegends.co.kr/News/update_view.php?idx=37898

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TroubleMaker03 -- 12 Mart 2012; 22:29:42 >

• hayret caitlyn yok
  • Ezreal dışı çoğu bende var çoğuylada oynadım daha önce bir daha oynayasım gelmiyor , ezreal en azından diyelim..

Yalnız morde çok yakın zamanda free oldu sionla beraberdi ondada..
  • cidden hayret caitlyn,miss fortune ve ashe den birisi yok ona sevindim, onun dısında ezrael ve fiorayı denicem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayeong

hayret caitlyn yok

+1
  • Ben de Irelia yı bekliyorum 2 haftadır beğenmezsem trundle alcam ama gelmedi bi türlü.nese fiorayla yetincez artık.

Not:Cait,mf ve ashe yok.Midde yine rahatız
  • Xearth ve ezrael nice idea. Gerisi çöp. Bi de sivir.
  • Fiora denenir o kadar.
  • xerath ve fiorayı deniycem, ezrealı çok merak ediyorum zaten 3 ü dışında hepsi var bende , maokai yok zaten jungler oynamayı sevmem
  • kendi adıma konuşursam umarım bu hafta böyle olmaz sadece xerath yok oda hiç işime yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithPlesure

Ben de Irelia yı bekliyorum 2 haftadır beğenmezsem trundle alcam ama gelmedi bi türlü.nese fiorayla yetincez artık.

Not:Cait,mf ve ashe yok.Midde yine rahatız

al bence irelia emin ol pisman olnazsinmuthis rangeli gap closer var hayvan gibi true damage var (tanky kassan bile feci vuruyor)slow/stun var(master yi den stun sayesinde kurtulmustum 40 hp ile)ultisi de muthis bence kac kez adam kacmak uzereyken onu oldurdugumu hatirlamiyorum bileen son hatta oyunda feci trollemistim master yi-ahri-volibear uclusundan kill alip kurtulmustum

• pff gene ortalık morde dolacak bide mid yapıyolar adamı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maokai ışte oynamak istediğim hero bir tek oyunda tadamadigim :) free olmustu yakın zamanda ama oynamamistim inşallah bu hafta pc oturma imkanım olur da oynarım
  • Ezrael Morde Güzel ikisinide bi denicem :)
  • pof yine hepsi var niye bende olmayan 6300lükler hiç free olmuyor
  • Beyler geeçn bi yerde Ezreal legendary skin spotlight diye bişey izlemiştim o skin gerçekten gelcekmi
  • her önümüze gelen fiora alcak ultisi sebebiyle berbat bi hafta geçiricez fiora ölmek üzereyken arkasına flash atıp daldım ulti atıp öldürdü beni oyunu bırakasım geldi
  • ya offf fiora bilmeyen adamlar gelcek mainimi rezil edecekler
  • fiorayı deneyelim bakalım ne olcak :) kendimi zor tuttum alıp pişman olcam dusuncesi ile hadi bakalım
  • Maokai ve ezreal uzun süredir yoklardı güzel oLmus ellerine sağLık düzenleyen kişilerin ;)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.