Şimdi Ara

12ye geçerken yazın 11i iyice öğrenmek daha mantıklı değil mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olm kime sorsam dershanede 12 görüyoz diyor diyom 11i iyice biliyonuz mu yok diyorlar saçma değil mi la , yazın 11i iyice tamamlamak daha mantıklı geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Özellikle AYT fenin %70'i 11. Sınıfta, o yüzden bence 11 ve TYT çalışmak daha mantıklı. Eski konuları doğru düzgün öğrenemeden sonraki konuları sırf konular bitsin diye hızlıca işlemek vakit kaybı, o vakit daha düzgün değerlendirilebilir.

Ayrıca dershanelerin doğru yaptığı ne var ki
  • Gördüğüm en boş şey benim de. Logaritma öğrenince havalılık katsayın artıyormuş öyle duydum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle AYT fenin %70'i 11. Sınıfta, o yüzden bence 11 ve TYT çalışmak daha mantıklı. Eski konuları doğru düzgün öğrenemeden sonraki konuları sırf konular bitsin diye hızlıca işlemek vakit kaybı, o vakit daha düzgün değerlendirilebilir.

Ayrıca dershanelerin doğru yaptığı ne var ki

• Yagizo1 kullanıcısına yanıt

Logaritma dizi belki olur, kısa konular. Ama adam oturmuş limit çalışıyor daha 11'i adam akıllı bitirmeden

• Egon_Krenz E kullanıcısına yanıt
    Bence de hocam 11 konularındaki en kalite soruları cozebilecek hale gelmeden 12nin özellikle uğraştırıcı konularına geçmek faydasız gibi

• dershaneler konuları yetiştiremediği için önden logaritma falan işliyolar sonra zaten anlatmıştık diyip 2 günde geçiyolar hızlı ilerleyebilmiş oluyolar. bomboş iş kimse de oturup yazın logaritma çalışmıyo zaten

• 11 feni adamı vezir de eder rezil de, sınava 2020 ve 2022de girmiş biri olarak söylüyorum. Beni rezil etti, sizi vezir etsin.

• hocam sence özel ders mi etüt mü iyi olur eaya geçtim

• Jacob Robbins kullanıcısına yanıt
    benim dediğim taraflı olur, etüt düşmanıyım ben .d 1 ay gidip gereksiz görüp bıraktım. para sıkıntısı yoksa özel ders + youtube daha iyi olur bence

• paradan yana sıkıntı yok hocam bana sadece en verimli seçenek lazım ea için, 11de say'dım etüte gidiyordum ancak çok iyi gelmedi 12de belki gereklidir diye sorayım dedim buraya da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacob Robbins -- 26 Haziran 2022; 10:43:45 >
  • biz tyt+11 ile başlamıştık. 12 konularını da okulla beraber götürmüştük. fizik için ama işlerken sıramız farklıydı tyt 11 12 karışık gidiyorduk güzelde oluyordu. Bence de 11 halledilmeden 12'ye başlamak olmaz.

• xasure X kullanıcısına yanıt

12 konularına ben agustosun 10u gibi başlamayı düşünüyorum hocam yazın tyt ve 11 çalışıp

• önden biraz öğrenmen işine gelir. Biz mesela okulla beraber başlamıştık ama sonra önde bitirdik çünkü okul yavaş işliyor. tamamen okulla gitme önce bitirmeye bak. Yazın tyt+11 mantıklı. Önceliğin matematiği halletmek olsun fen yıl içinde de bir şekilde hallediliyor.

• @trolldetector @xasure hocam ea geçtim bu sene o yüzden belki daha rahat olur

• Bi arkadaşım 12.sınıfa 12 konularını bitirerek başlamıştı:D yapabiliyorsan böylesi de var.

• Yani ben integrale 2. dönem başladım mesela. Ama 12'ye geçerken bitirenler de vardı.Erken bitirmenin değil de gerçekten bitirmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Yoksa hemen bitirilebilir bu konular

• 11.sınıfı halledemeyen fosfor tayfanın log diziyi 4.5 ayda bitirip hava atacağı dönem

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • o halde hem kendi düşündüğüm hem de aldığım cevaplardan ötürü de bu yaz tyt ve 11i oturtmak en iyisi

• Jacob Robbins kullanıcısına yanıt
    Hocam tyt fen+mat+dil bilgisi+geo ve 11in konularının 2 3 ay içinde bitmesi bana biraz fazla geliyor tyt feni sene içine mi yaymayı düşünüyorsun?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.