Şimdi Ara

12de ne ara ders calısıyoz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12de haftanın 5 günü okula giderken tyt çalışmaya vakit kalıyo mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Bu mezun senesinin avantajı oluyor cidden. 12. Sınıfta sabah 7 de uyanır istanbulda sıkış tıkış metroyla 1 saat yolculuk yapardım 8.30 - 15.30 ders, gürültü ses yorgunluğu akşam yine 1 saat yolculuk metro otobüs ulan eve geldik saat neredeyse 17.00 oluyor. Okuldan dolayı kafa da kalmamış oluyor vallahi 2-3 saat zor çalışıyordum 12yken akşamları. Tabi çok enerjik bir insan olmamamdan da kaynaklanabilir.
  • Okulda kil hocalar disinda ders olmuyor ki zaten matematik falan isleniyor sadece

• Bu mezun senesinin avantajı oluyor cidden. 12. Sınıfta sabah 7 de uyanır istanbulda sıkış tıkış metroyla 1 saat yolculuk yapardım 8.30 - 15.30 ders, gürültü ses yorgunluğu akşam yine 1 saat yolculuk metro otobüs ulan eve geldik saat neredeyse 17.00 oluyor. Okuldan dolayı kafa da kalmamış oluyor vallahi 2-3 saat zor çalışıyordum 12yken akşamları. Tabi çok enerjik bir insan olmamamdan da kaynaklanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koleje geçtim 7 saat ders var
    dershane mantığıyla çalışıyolar

• nasıl hangi okul

• Covid sağolsun okuldan kurtuldum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afindas

koleje geçtim 7 saat ders var
    dershane mantığıyla çalışıyolar

O zaman bilmiyorum hocam ya okul başladıktan sonra yorum yapmak daha doğru olur

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt
    hocam mezun demeyin nolur

Valla hocam senin sürekli sene içinde dediğin "millet evde çalışıyor" önermesi benim için çok doğruydu. Geneli nasıl etkiledi bilemem fakat ben okulların kapalı olmaması durumunda iyi bir sıralama yapamazdım sanırım
    Seni bu tür bir mesajla görünce aklıma geldi direk

• hocam özele geçtim dershane yok
    okul dershane gibi

• o yıl iyi bir sıralama yapamamıştım ama sınıftakiler akıllı tahtada gamepadle PES oynarken ben hayvan gibi trigo çözüyordum. tüm gün evde olanlar gibi çalışamazsın tabi, okuluna göre de değişiyor. arkadaşların sınav bilinci olan insanlarsa şansılın.

• geridekaldılar kullanıcısına yanıt

12 olsam okulların açılmaması için dua ederdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıköğretime geçmek mantıklı aslında 12 için

• aynisini duunuyorum okula gitmek icin 8de cikicakm eve gelmem 5 olucak en az dinleme yemek falan derken cok az vakit kalicak uzaktan olsa daha iyi olur :P

• 12de dersler sözde derstir. alanın değilse dersi dinlemez açır kitabını soru çözersin. alanınsa da zaten dinleyip konuyu öğrenirsin. günde 7 saati çokmuş gibi görme okuldan 4'te falan çıkıyorsun.

Babaların ve dedelerin bizim zamanımızda okula böyle gidiyorduk diye anlattıkları hikayenin yeni nesil versiyonu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.