Şimdi Ara

1287 TL Sandisk Extreme Pro 1TB Taşınabilir SSD Amazon Prime

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 9
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 4Vagrant (5 mesaj) wanowa (3 mesaj) black_67 (1 mesaj) by_bozkurt (1 mesaj) Kampec (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (5 mesaj) (1 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> 1287 TL Sandisk Extreme Pro 1TB Taşınabilir SSD Amazon Prime
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sandisk extreme 1TB SSD ararken Amazon'da Pro versiyonunu gördüm. Standardının okuma/yazma hızı 550mb/s iken extreme pro versiyonunun okuma/yazma hızı 1050mb/s, büyük bir fark var. Standart versiyonu internette 1300 liradan başlıyor, Pro versiyonunun 1287 lira olması ihtiyacı olanlar için büyük bir fırsat. Ürünün yorumları tüm platformlarda tüm satıcılarda gayet iyi, üstüne bir de satıcının Amazon olması güvenilirliğiyle gönül rahatlığıyla alınabilir.

https://www.amazon.com.tr/dp/B07TMP9YLL

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/cb/45/42/cb454213e6a6a4e07133a2070bd93e17.jpeg&t=0&width=480&text=1
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    4Vagrant demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

Yazdim sildim sizin gibi insanlarin öğrenmesini istemiyorum, değersiz bir foruma döndü burasi bu da ispatı dayanamadim yazmıştım ama sildim doğru karar vermişim:) bir daha çöp de yazmam haklısınız bu çöpler size müstehak

Forum ortamından uzak olması gereken bir tipsin

Mümkünse hiçbir konuda fikrini belirtme

• Teğmen
    142 Mesaj
    Çok iyi de, para yok...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    Çöp,emek için teşekkürler ama ürün çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 14 Nisan 2021; 22:35:40 >
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

:(

|
    |
    by_bozkurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Uzun vadeli verilerimi depolamak için kullanacaktım, ürünü kullandınız mı? Neden çöp?

|
    |
    4Vagrant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    493 Mesaj
    ürünün yorumlarında vaad ettiği hızlara ulaşamadığı anlatılmış. farklı marka düşünmeli sanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1461 Mesaj
    quote:

Çöp,emek için teşekkürler ama ürün çöp

Nesi çöp? Bir bildiğin varsa yaz yoksa çöp çöp mesaj yazıp mesaj kirliliği yaratma.

İncelemeleri gayet olumlu, öyle reklam siteleri değil profesyonel inceleme siteleri hep iyi puanlar vermiş.

https://www.kitguru.net/components/ssd-drives/simon-crisp/sandisk-extreme-pro-portable-ssd-1tb-review/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 15 Nisan 2021; 4:46:56 >
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj

Yazdim sildim sizin gibi insanlarin öğrenmesini istemiyorum, değersiz bir foruma döndü burasi bu da ispatı dayanamadim yazmıştım ama sildim doğru karar vermişim:) bir daha çöp de yazmam haklısınız bu çöpler size müstehak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 15 Nisan 2021; 5:4:22 >
    |
    |
    Kampec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2696 Mesaj
    quote:

|
    |
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Alıntıları Göster

Tamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    80 Mesaj

Fiyat oldukça uygun 1 tane aldım, teşekkürler...

|
    |
  • Binbaşı
    1383 Mesaj

Fiyat gayet iyi, ürün de kaliteli. Profesyonellerin de tercih ettiği bir ssd ama bu kadar pahalı bir şeye ihtiyaç var mı? Sorulması gereken soru bu bence.

|
    |
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj
    quote:

Tamam

Alıntıları Göster

Sayın forumdaşlar, ne yazık ki haksız olduğunuz yerler var.

@4Vagrant bir ürünü çöp bulabilirsiniz ancak varoluş amacı bilgi paylaşmak olan forumda bilgilerinizi, değerlendirme koşullarınızı ve sonrasında görüşünüzü paylaşırsanız faydalı olacaktır, usulünüz yanlış maalesef.

@black_67 bir yorumu çöp bulabilirsiniz ancak temel esası saygı olan forumda bunu uygun bir dille belirtmelisiniz, haklı olmanız kaba olmanızı gerektirmez, üslubunuz yanlış maalesef.

Arkadaşlar, faydalı olacaksa paylaşınız, teşekkürler

• Yüzbaşı
    435 Mesaj

zamanında paylaştık, hakaret yedik ban yedik daha ne paylaşıcam en fazla paylaşacağım şey çöp demek işte anlayana bu da bir paylaşım herkes gitsin kendisi araştırsın bu paylaşım bile çok, ayrıca ben ürüne çöp demişim kimsenin şahsına bir şey dememişim konu sahibine teşekkür etmişim arkadaş alıntılayıp benim mesajıma çöp demiş onunla alakası neyse artık:), hadi şunu yazan sandiskin ceosu falan olsa anlarımda neyse ya böyle devam, daha da yazmam bu konuya,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 20 Nisan 2021; 13:54:0 >
    |
    |
    zRx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.