Şimdi Ara

'128 Milyar Dolar Nerede?' İlanları Hakkında 'Cumhurbaşkanına Hakaret' Soruşturması Başlatıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
3
Favori
14.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
372 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asderty

Bu mesaj silindi.
    Hala kola olduğu ispat edildi diyorsun, kardeşim göster diyorum anladın mı, göster!!! Kola olduğunu göster. Öyle uzun kutuda satılan kola yok, varsa göster,anladın mı, göster.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde lannnn nerdeeee

• Ne meraklıymışsın biraya. Al:https://www.sozcu.com.tr/2015/genel/784616-784616/

Uzun uzun oku. Hepsini oku. Oku da anla artık bira yalanını, 6 yıl oldu. O konu kapanalı çok oldu.

Konuyu yalanlarınla kirletme. Konu 128 milyar dolar konusu.

Anladın mı 128 milyar doların nasıl peşkeş çekildiğini?

• Tatava yapma da 128$ nerde onu söyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderty

Ne meraklıymışsın biraya. Al:https://www.sozcu.com.tr/2015/genel/784616-784616/

Uzun uzun oku. Hepsini oku. Oku da anla artık bira yalanını, 6 yıl oldu. O konu kapanalı çok oldu.

Konuyu yalanlarınla kirletme. Konu 128 milyar dolar konusu.

Anladın mı 128 milyar doların nasıl peşkeş çekildiğini?
    CHP sözcüsü Sözcü gazetesinden ispat gösteriyorsun;))
    Bak bakım aynı resim mi, küçücük kola kutusuna hiç de benzemiyor, bu adamın elindeki uzun bira kutusu kuvvetle muhtemel kırmızı renkteki extra biralardan biri.
    İyi bak

"128 Milyar Dolar Nerede?" İlanları Hakkında 'Cumhurbaşkanına Hakaret' Soruşturması Başlatıldı

Hala128 milyar diyorsun, bu muhabbetten önce merkez bankasında dolar kalmadı eksi rezerv diyordunuz, noldu gökten bir anda 128 milyar dolar mı geldi merkez bankasına

• qrrone denen zavallı sülük 128 milyar nerde lan döne döne bi hal oldun cevaplasana dansöz

• quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Öyle uzun kutuda kola satılmıyor kardeş kimi kandırıyorsunuz siz, öyle uzun kutuda kola varsa göster bekliyorum
    Al bak bunlar da ayran tabi size göre

Alıntıları Göster

128 milyar dolar konusundasin ve kimleri tarafindan servis edildiği belli olan fotoğrafları kullanıyorsun yetmiyor sana bu fotoğrafların kimler tarafindan servis edildiği söyleniyor ve sen bilerek ve isteyerek paylasmaya devam ediyorsun.

Akp nin bu kadar güç kaybettiği ekonominin bu kadar kötü olduğu bir durumda aldığın riske değer mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Extrasına kadar biliyorsun biraları, ama o kutu kola kutusu. 50lik extra tuborg kutusu daha büyük.

Gazeteyle ilgisi yok, hükümetin resmi yayın organındaki fotoğraflardan bahsediyor haberde.

Neyse, konumuza dönelim. Rezervleri net ve brüt olarak ikiye ayırabiliriz. Sen önce biraz okuyup öğren, sonra onu konuşuruz.

Satış rakamları ve rezerv rakamları direk olarak merkez bankasının resmi sayfasından alınmadır. Orada hata olmaz, onu da geç.

O para resmi rakamlara göre 128 milyar dolar, ki rte de bunu kabul etti, şuraya gitti, yok gitmedi, yok yok buraya gitti falan dedi, ama açıklayamadı.

Ama o bile asıl konu değil benim için. 50 de olabilir, 250 de olabilir. Sonuçta benim de param o.

Benim dolarımı neden 5,5 liradan bozdurdunuz? Öncesinde de, sonrasında da 8,5 lira bu dolar. NEDEN VE KİME 5,5 DEN SATTINIZ BENİM DOLARIMI?

• Millet 128 milyar dolar nerede diyor adam 8 sene önceki montajlı görüntüleri atıyor puhahahhaha

Ataması yeni yapılmış belli arkadaşın

Deri eldivenli üstü çıplak arkadaşların da görüntüleri varsa onları da atsın izleyelim ama bir kez daha soruyoruz 128 Milyar dolar nerede?

• Hakatten lan bende merak ediyorum. 128 milyar Dolar nerede??"128 Milyar Dolar Nerede?" İlanları Hakkında 'Cumhurbaşkanına Hakaret' Soruşturması Başlatıldı 

• Leipold kullanıcısına yanıt
    Bu ülkenin seçilmiş cumhurbaşkanına hakaret edemezsin çimlere şikayet ettim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Savcılığın bu soruşturması bana suç eylemi gibi geliyor. Devletin kaynaklarını boş yere meşgul etme, olmayan bir suç uydurma, kişileri manevi olarak zarara sokma, ifade özgürlüğünü engelleme vs.

Vardır yasalarda bir karşılığı hukukçular daha iyi bilir ama kimi kime şikayet edeceksin tabii. CHP, bu afişler için yönetiminde olan bir belediyenin kaynaklarını kullandıysa onun için bir soruşturma olabilir, ancak "cumhurbaşkanına hakaret" demek tamamen suç uydurmak oluyor.

• 1.045.427.200.000,00 Türk Lirası paraya bak beee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 10 Nisan 2021; 15:26:27 >
  • PyroSemi P kullanıcısına yanıt
    Aman Tanrim! Ben ne yaptim?!
  • Leipold kullanıcısına yanıt
    Yolsuzluk sorguladın reisle yolsuzluk yanyana gelemez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • soru sormak bile cumhurbaşkanına hakaret oluyor bu ülke de,ondan sonra italya başbakanı neden diktatör dedi değil mi!!??peki bu uygulamaların mantıklı açıklaması varmı sizce sn aktroller!!!??

• Adamın elinde bira kutusu varmış...

Vay be bak sen şu işe "128 Milyar Dolar Nerede?" İlanları Hakkında 'Cumhurbaşkanına Hakaret' Soruşturması Başlatıldı  Kafaya bak yazdığı şeye bak ! Varsa var be adam seni ne ilgilendiriyor

• ben bu kadar rezil bir chp daha önce görmedim, eskiden de kötüydü şimdi dibe vurdu.128 milyar dolar hesabını kim yaptı(muhasebeci kenanmı,hesap uzmanı yalan makinesi mi)? hadi dogru diyelim 128 dolara ne oldugunu söylemeden karı gibi dedikkodu çıkarmak ,orda burda c.b itham etmek nedir ?

merkez bankası dolarla itracat ,turizim vs.. gelen paraları ceşitli yöntemlerle(finans) toplar ,topladıgını amacına uygun(dolar,enflasyon,ithalat vs..) oalrak tl karşılıgı tekrar piyasaya verir bu sorgulanıyorsa eyvallah, "çaldınız" demek yada demeye getirmek nedir ya? anca seküler z-kuşagını kafalarsınız... hiç utanmalarıda yok artık tıpkı genel başkanları gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

ben bu kadar rezil bir chp daha önce görmedim, eskiden de kötüydü şimdi dibe vurdu.128 milyar dolar hesabını kim yaptı(muhasebeci kenanmı,hesap uzmanı yalan makinesi mi)? hadi dogru diyelim 128 dolara ne oldugunu söylemeden karı gibi dedikkodu çıkarmak ,orda burda c.b itham etmek nedir ?

merkez bankası dolarla itracat ,turizim vs.. gelen paraları ceşitli yöntemlerle(finans) toplar ,topladıgını amacına uygun(dolar,enflasyon,ithalat vs..) oalrak tl karşılıgı tekrar piyasaya verir bu sorgulanıyorsa eyvallah, "çaldınız" demek yada demeye getirmek nedir ya? anca seküler z-kuşagını kafalarsınız... hiç utanmalarıda yok artık tıpkı genel başkanları gibi

Maaşlı üye madem bu bilgi senin gibi atmciler de biliyorsa neden o zaman çıkıpta cumhur başkanı yada merkez bankası müdürü açıklamıyor da bu tarz komik duruma düşüyorlar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.