Şimdi Ara

128 ddr 96 görünüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    asus a7N266-VM anakart athlon xp 1700 işlemcili makina açılırken Ram 96 Mb görünüyor. Bu Normalmidir nereden kaynaklanabilir

• yanılmıyorsam bordun onboard vga olduğu için (128-96 =32 MB) 32 mb ekran kartına ayrılmış durumda bu yüzden 96MB görmesi normaldir.
  • +1
  • evet 32 sini ekran kartı kullanıyor
    biostan bunu yaralıyabilirsin (4-8-16 gibi)
  • Dursun hocam nedir şu imzadaki arkadşın modu?ilginç anlamadım gitti
  • Herif kafayı aynaya veya "laser bariyeri"ne (ne demekse) vuruyor. Bence sakıncalı bi durum böyle devam ederse salaklaşacak!

Arkadaşlara iştirak ediyorum 32MB VGA bufferi ayırmışsın (ki zaten defaultu öyle oluyor) dolayısıyla 128-32=96 teorisinden hareketle bu sonucu alıyorsun. Diğer yandan işin sosyo-ekonomik kültür açısından izdüşümleri incelendiğinde süje üzerinde yarattığı olumsuz tepkimeler neticesinde "aceba herifler beni kazıkladı mı?" ya da "DDR-RAM'im arızalı mı?" gibi gereksiz evhamsal yaklaşımlar göstermen, kabul edilebilir sınırlar içindedir. DERİM.
  • Arkadaş fazla merak iyi değildir modunda yaşıyor
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drhardware</i>
    <br />Diğer yandan işin sosyo-ekonomik kültür açısından izdüşümleri incelendiğinde süje üzerinde yarattığı olumsuz tepkimeler neticesinde "aceba herifler beni kazıkladı mı?" ya da "DDR-RAM'im arızalı mı?" gibi gereksiz evhamsal yaklaşımlar göstermen, kabul edilebilir sınırlar içindedir. DERİM.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Vay be hocam ne güzel açıklamışsın burada. [clps][clps][clps]
  • +1 drhardware'e
  • Dursun imzandaki resim gif resmi ise oldukça kaliteli olmuş. Kendinmi yaptın merak ettim...
  • Resmin adresine balıkırsa kendisi yapmamış. Hatta o adreste başka ilginç resimler olabilir.
  • Teşekkürler değerli ve esprili açıklamalarınız için. :)
  • ıskra,
    eksi puan yazdım karnene :))

Aslında bu senin gibi eski bir kullanıcı için sorulacak bir soru değildi ama dalgınlığına geldi demekki :)))

(umarım kızmazsın bu takılmama)
  • evet haklısın valla o gün kafam çorba gibiydi telaşla hemen sorup çıktım ama olsun hiç olmazsa bilmeyenlerde öğrenmiş oldu:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.