Şimdi Ara

128 bit konsollar..karsilastirma. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ahh pspsixer ah ... En azından araştırıp konu açıyorum şuraya sana bazen bi bakıyorum dalıp gitmişsin .. Kendi konuna kendin yanıt verir olmuşsun ..

Oradaki çizgi dediğin şeyler derinlik hacmine sahip çizgiler . Yani çizgilerin kendisi 2d ama oluşturduğu şekiller en boy ile birlikte derinlik özelliğine de sahip . İlkel bir poli gon denebilir bunlar için .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu yaz tabii sen yaz o yazsin ki ben de kendi konuma cevap yazmak zorunda kalmayayim..sen simdi arastiriyorsun ben arastirmis bitirmisim zaten tekrar arastirmama gerek yok..boyle konu ac bilgi ver arkandayiz merak etme...ileride yazdiklarina yorum da yapabilecek kivama gelirsen zevk bile almaya baslarsin...sorun yok.

Bu arada ben 3 boyutlu resmin icini disini yemisim cizgi nedir poligon nedir kaplama nedir bilirim..yorma sen yalnizca yaz yeter..dedigim gibi arkandayiz.

Sen yazacaksin ben yazacagim o yazacak ki donanimhaber reklamdan gotursun..sekerim.
    128 bit konsollar..karsilastirma.

Cizgi duz kagitta sadece cizgidir konumu beyinde yanilsama yaratir ve bizi onun boyutu derinligi ve hacmi varmis gibi yaniltir..aslinda su anda bizim 3d dedigimiz sey duz ekranda gorunen yanilsamalardir 3. Boyut sadece gercek hayatta vardir..internetim bitti gorusuruz...sen yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 22 Eylül 2018; 20:1:59 >
  • Ekranın kendisi 2D de biz ekranın içindeki dünyadan bahsediyoruz zaten .

Nereye bağladı yine ya

Yoh sana internet minternet .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 22 Eylül 2018; 20:29:24 >
  • Seni zampara seni...

• Vay terbiyesiz herif zampara yazmış .
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    Konu efsane olmuş yorumlarınızı ilgiyle okuyorum.Aktif olduğu sürece ben burdayım

• 8 ,16 bitlere kadar inelim mümkünse.O zamanlar efsane çocuk luk günlerimiz aklıma geldikçe aglayasim gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Konu efsane olmuş yorumlarınızı ilgiyle okuyorum.Aktif olduğu sürece ben burdayım
    Bana zampara dediği mesaja yanıt vermişsin

• Hadi ya hiç farketmedim hocam

• Ama konu güzel,eski dönemler efsane bir daha gelmez.Ne varsa 20 yaşına kadar varmış.Askere gittik geldik gerçek hayat o zaman başladı.Kasetli atari, Sega, atari salonları,PS1 dönemleri bambaşkaydı yaşayanlar bilir

• dante06 kullanıcısına yanıt
    Vardı ben de PS1 Crash Bandicoot falan ne güzel günlerdi be ..

Need for Speed High Stakes vardı bir de onu zate anlatamam :)

• High stakes oynamadımda,2003 te underground çıkmıştı lisedeydim arkadaşlarla ona iyi sarmıştır.Modifiye,turbo,sticker filan güzel oyundu.

Underground'ı ben pcde çok oynuyordum arkadaşlarla ya . THQ çıkardı oyun başlamadan önce bak hala unutmam

High Stakes'in özelliği PS1'in kapasitesine göre hayli iyi bir oyun olması . Polis ve kaçak modu olarak 2 ayrı bölümü vardı . Kuzenle falan çok oynardım, grafikleri falan efsaneydi dönemine göre .

• Underground thq nun oyunumuydu.Bunuda bilmiyordum bak.THQ güzel firmaydı ,ilk PS2 de 2002 de çıkan red faction 2 oyununu oynamıştım thq nun.Hatta multiplayer modunda botlarla oynardım.Arkadaşlarla o dönemde okuldan kaçıp counter a giderdik aynı zevki alırdım bu oyundan da.

• PS1 de oynadığım tek nfs,nfs3 tü.

NFS 2 oynadım da 3'ü hiç oynamadım . NFS'nin en güzel dönemine denk gelmiş PS1 .. Baya oyun çıkarmışlar ..

• Nfs çok oynamadım ama aralarında en çok sevdiğim x360 da oynadığım hot pursuit idi.İnanılmaz zevk alarak bitirmiştim.Burnout 2 ve 3 ile birlikte oynadığım en iyi arcade yarış oyunuydu hot pursuit

• millet dokturmus...bu konularla ilgilenenler yazsin iste okumasi iyi oluyor bir tek biz yazmayalim hep.

• Mekanın sahibi konuştu beyler .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.