Şimdi Ara

128 bit FX5200 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alsabo ne yaptın be Geçmiş olsun üzüldüm ama Neden alıyorsun ki bu karttan senin elindeki kart zaten canavar gibi. boşver böle şeyleri elindekinin kıymetini bil
  • Ewet mavidonanimdan aldım ama bendeki alet 3.6 ns RAM'li. Günlük 310/621 kullanıyorum. 333/648 bench aldım.
  • babudil kendime almadim neyseki ama eger iyi olsa birkactane daha alacaktim...neyse kazik yedik yaw...kartimin degerini cok iyi biliyorum su an hic bir yerde yok...yarın bir tane daha geliyor bu gelen msi bakalim bu nasil cıkacak...
    idris bende mavidonanimdan aldim fakat havayi aldim...yaw bu adilik beeee...bende ayni parayi odedim boyle sey olurmu sitede ne yaziyor gelen kart ne[:(!]sonuna kadar hakkimi arayacagimmm...
  • yaw kendimi enayi gibi hissediyorum baliklama atladik resmen..
  • online alışverişin en tehlikeli yönüde bu zaten. Önce kartı sipariş ediyorsun sonrada 128 bit ve 3.6ns olsun diye dua ediyorsun. Sonundada firmanın sitesinde belirtilen değildi olmadık ucube bişey geliyor. Ah istanbulda olucaksın ki gidip elinle kontrol ederek alacaksın.
  • Keske İstanbulda olsam bende cok isterim inanılmaz guzel bir sey gorerek almak...aslında internet uzerinden alamakta iyi fakat Türkiyede daha firmalar bu kadar profesyonel degiller...alacagin malzemenin fotografi olur ama hemen alta bir yazı ilistirirler ''firma herhangi bir urunde teknik degisiklik hakkina sahiptir'' diye...kim onlara bu hakki veriyor anlamis degilim ...dupeduz insanları kandiriyorsun o zaman...zaten hicbiri teknik detayları yazmiyor...bosver ram hizini yazmalarini 128 bit mi 64 bit mi onu bile anlamiyorsun...
  • Arkadaslar mavi donanimdan bir arkadasla gorustum ve kartımı degiştirmeyi hatta iade etmeyi bile kabul ettiler...bir firmanın ki ozellikle bir bilgisayar firmasının musteri mennuniyetine onem vermesi ve ilgilenmesi cok guzel bir olay...ayrıca sadece telefon ile gorusmeyle...ben mavidonanima bu konuda cok tesekkur ediyorum ve bu yolda ilerlemelerinin hem onların hemde musterinin yararına oldugunu dusunuyorum...
  • Senin adına sevindim Alsabo. Ellerinde 3.6ns ramli olan modellerden kalmamış mı da senin kartı iade alacaklar?
  • Su an ellerinde yok mus ama bizzat ilgileneceklerini ve eger bulamazlarsa iade alacaklarını soylediler...bakalım neler olacak...buraya sonucun ne oldugunu yazarim...
  • Bakın işte görerek almanın faydaları.
  • SİMDİYE KADAR GORMEDEN BİRSURU ONLİNE ALISVERİS YAPTIM,HİCBİRİDE DANDİK CIKMADI
    pardon caps acık kalmıs,usendim yazmaya.bagırmıyorum,yanlıs anlasılma olmasın :)
    neyse.dikkatmi yoksa sansmı o konu biraz muammalı.urunu inceleyip gerekirse uretici firmanın web adresinden takip edip siparis verilmeli.
    eger istediginizin yerine baka bir urun gonderirlersede hemen irtibata gecip iade edin.bana olamadı boyle birsey ama kanunen yedi gun icinde sorgusuz sualsiz geri almak zorundalar hemde para iadesiyle."begenmedim bu kartı,dandik cıktı"demeniz bile yeterli:)
  • ya bende de aynı karttan var 300/600 de iken ve işlemcim athlon 64 3200 iken nature da 40fps yi geçemiyorum 3dmark2001 de...
    çıldıracam yaa.......
  • Aynı kart olduuna eminmisin.
    Ben 60'ı rahat geçiyorumda.
  • aynı kart
  • ozaman sende var bişey.[bandt]
  • bende de geçiyor celeronumla seninki de dandik çıkmış geçmiş olsun
  • benim imzamdaki skorun Nature puanına bakın bakalım Nature puanı nasıl olurmuş.
  • naturedaki skorun işlemciyle çok alakası yok. ekran kartının ramlerinin ne kadar oc potansiyeline sahip olduğuna ve veri hattının genişliğine bağlı.
  • Kartın güzel o/c oluyomus ama 325/650 de zamanla artifact oluyosa sorun ısınma sorunudur...Kaldıki gösterdiğin resimler de arkadaki ramlerin üzerinde heatsink yok.Hs taktığın taktirde artifacttan kurtulman çok olası...650 değerinde.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.