Şimdi Ara

127 kayıtlı üye, 267 misafir, 47 mobil kullanıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 127 kayıtlı üye, 267 misafir, 47 mobil kullanıcı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1456 Mesaj
    127 kayıtlı üye, 267 misafir, 47 mobil kullanıcı>>(Güncel= 128 kayıtlı üye, 280 misafir, 57 mobil kullanıcı)
    Örnek olarak veriyorum bunu. Bu nedir arkadaslar ? Tamam ben sizin eğlenmemenizi istiyor degilim. Hiçbir konuda bu kadar insan yok. Belki çoğu kişi buradaki sıkıntıların cevaplarını biliyorlardır ama hiç takmıyor bazıları. Konu dışı gırgır yapıp zaman kaybetme yeri degildir ! Mizah eğlence bölümünü anlarım da konu dışı ne oluyor ? Konu acıyorum müzik bölümüne, bu müziğin adını biliyormusunuz diye, günlerce aylarca cevap yok. Konu dışına acıyorum, 2 dakikada yanıt geliyor. Bunları yöneticilerede soyledım ben. Ama kime ne ?

Azıcık duyarlı olmaya davet ediyorum sizleri. Benden başka hiç kimse konuları gezmiyor. Okulda bile giriyorum yardıma ihtiyacı olan var mı diye.
    Üyelik bilgilerimi girip de gezinmiyorum misafir olarak sadece. Kendi kendime yanıtlarımı veririm, eve gelince çok şükür onların cevaplarını veririm.
    Lütfen tekrar söylüyorum. Azıcık duyarlı olun, kendi bildiginiz yada ilgilendiginiz forumlarda dolaşın.

Şu an bana lazım olan bir kaç şey var, burayla alakalı olmadığı için yazamıyorum. Ama belkide bu aradıklarım birinde vardır ?

Aylardır boyle bir konu açmayı düşünüyordum, bu güne nasipmiş.
    Arkadaşlar, burası forum sitesi. Yardımlaşma amaçlı kurulan bir sistem. Konu dışı bölümlerinde dinlenmek için gezinirsiniz anlarım. Ama alışkanlık haline getirmeyin. Gece bazen konu dışına bende giriyorum. Tabi bazı konularda yardımım dokunacaksa onları cevapladıktan sonra girerim.

Okuyan arkadaşlar için teşekkürler.

Bu arada forum yetkilileri konu dışı bölümüne zaman sınırlandırması koyarlarsa, diğer konulara olan ilgi artar.
    Her girilen konu ve atılan mesaj için (konu dışı, konu dışı özel ve mizah / eğlence hariç) konu dışında ki zaman sınırlanması kaldırılsın. Yada süreden düşülsün.

Not: Bu sadece benim fikrimdir.
    Sizin fikirlerinizi ve görüşlerinizi de bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55electronicdesign -- 29 Aralık 2013; 12:13:23 >

|
    |

• Teğmen
    188 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Met-h

Sakin ol paşa

Çok ciddiyim
    |
    |
    Met-h kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ciddiyim !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55electronicdesign -- 29 Aralık 2013; 12:11:48 >
    |
    |
    Webperfect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 55electronicdesign

Çok ciddiyim

Aksini iddaa etmedikki be başkan
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
haberler
Canlı Tv izle
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.