Şimdi Ara

125Bin TL Alınırmı- 2000 Model - 217.000KM - volkswagen polo 1.6 tdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tavan hariç komple boyalı 9 bin hasar kaydı var sol ön kapi degişen

arac orjinal 218 binde 125k alınır bu araç işin ticareti değil alınıp binmek için.

• 1.6tdi derken hocam? emin misiniz

• Bu kasanin 1.4 ya da 1.9 tdi olanlari var diye biliyorum. Dediginiz gibiyse binmek icin alinir.km modeline gore iyi.agir hasari yoksa,boya degisenede cok takilmamak lazim.
  • Zczz22 kullanıcısına yanıt

İlana öyle yazmış pek arabadan anlamıyorum .

• Second sister kullanıcısına yanıt

Bence fiyat çok iyi temizse araba düşünmeden alın mantıklı araba yormaz sizi bu fiyatlara başka alternatifi yok

• Zczz22 kullanıcısına yanıt
    Bugun arıcaktım dün akşam yayından kalkmış xd
  • Second sister kullanıcısına yanıt

Fiyat güzeldi çünkü neyse daha iyileri denk gelir umarım

• Bu yaştaki arabada kaportaya bakılmaz. Motor her şeydir. Motoru iyice inceletip almak lazım.

Umarım daha iyisini bulursunuz.
  • bu araçlarda 1.6tdi olmadığına eminim. 1.4benzin/1.6benzin/1.9tdi motor seçenekleri mevcut. 2 yıl boyunca kullandığım ve geçenlerde satarak kurtulduğum için dua ettiğim 6N kasa. Kronik bir sıkıntısı var ama kimse ne olduğunu bilmiyor. Kimisi boğaz kelebeği der,kimisi distribütor der, kimisi oksijen sensörü, Subap kadehleri vs vs böyle gider. Ustasını da bulamazsın çünkü hem bu motorlar çok az kullanıldı hem de vwe bakan ustalar böyle eski araçlarla uğraşıp az paralar için kafa yormak istemiyorlar. Benim karşılaştığım sorunları öğrenmek isteyen forumdaşlarımız olursa seve seve açıklarım(çözüm bulamadık o ayrı)

• Dizel ise dikkat edin araç eski ve dizel

En son birisi uygun böyle eski dizel Golf almıştı motor bitik çıktı çok parasi gitti

Satarken bitik motora kalın yağ koyarlar dikkat edin yağ yakmaz ama sonra elde patlar araba

• Evet beyler konuyu açalı 3 ay geçti. Aynı araba 200k dan aşağı değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.