Şimdi Ara

125000 TL civarı d sınıfı araç hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba aracımı sattığımdan 1 ay içinde araç almayı düşünüyorum, yukarıda belirttiğim fiyat civarında 2. el ne tavsiye edersiniz? Not: yılda ortalama 10k km yapıyorum, çok spor bir araçtan çok konfor arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• 2. El araç alacak olsam dizel pejo 508 alırdım , 2. Eli uygun. O kadar az km yapıyorsam benzinli alırdım . Benzinde 1.4 tsi act den başka araç düşünmem . O fiyata 0km Superb alınır . Daha konforlu ve sağlam derseniz Mondeo var ama benzinli alınacak bi araç değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojaverok -- 25 Mayıs 2017; 12:16:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014-2015 volvo s60 1.6d powershift advance ya da r-design çok rahat bulursun o fiyatlarda.
  • Sıfır premium olan 125.000 TL
    İkinci el düşünürseniz anlatıldığı gibiyse; https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sahibinden-volvo-s60-371552812/detay
  • ford mondeo
  • Teşekkürler arkadaşlar Biraz baktım ve BMW 320i ED luxury veya modern line mercedes c fascination audi a4 2.0 dizel (bunda kararsızım) ve Volvo s90 advanced paket öne çıktı gibi.

• benim ilk aklima gelen bmw 3.20 oldu temizini bulursan ona bak derim.

• Sıfır km.

Skoda Kodiaq 1.4 ACT tsi 150 bg 6-Dsg yağlı şanzuman.

123.400 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Sıfır km.

Skoda Kodiaq 1.4 ACT tsi 150 bg 6-Dsg yağlı şanzuman.

123.400 tl.

benzinli cip sıkıntı. yoksa genişliği falan güzel.
  • Volvo s60, mazda6

• 0 km 2016 model volvo s60 t3 bulabilirsiniz o paraya bayilerde kaldıysa tabi

• O paraya çıkabilsem mazda6 harici araç düşünmezdim sanırım.

• Abi adam 2. el demiş 125k bütçem var demiş helal olsun sıfır araç piyasası, vergiler bu kadar yüksekken 2. ele yönelmek şart oldu zaten. Adama insignia, passat, mondeo, peugeot önermişler. Hakikaten şaka yapıyorlar sanırım. Bak mazda, volvo önerenleri anlarım ben her ne kadar iç mekanlarını çok beğenmesem de on numara araçlar. Verilen paraları hak eden araçlar. Ama akıllı adam 125k parası varken gidip te passat, mondeo almaz. Konfor peşindeyse görece son kasanın bir altı c ve e serisi mercedes, performans peşindeyse son kasa bmw bakar (ki şiddetle tavsiyemdir) yada ikisinin ortası olan (hem performans hem konfor hem görüntü) bir Audi A5 sportback alır (ki her ne kadar iç mekanını pek beğenmesem de çok hoşuma giden performanslı, konforlu bir araç) keyfine bakar. Vazgeçin şu passat sevdanızdan hocam. Çöp araba artık anlayın şunu. Önermeyin şu 60 lık emekli amca arabasını artık insanlara.
  • subaru levorg'lara mutlaka bakin. tasarimi olsun 4 ceker sistemi olsun goz ardi edilmemesi gereken bir arac bence

• 2016 Model Prestige paket SuperB benim tercihim olurdu.
  • RotörHead R kullanıcısına yanıt
    hocam onun yakıtına şehiriçi 13-15 lt lerden bahsediyorlar, ayrıca Gaziantep'te onu satamam. Yine de teşekkürler.
  • Arkadaşlar, bütçeyi revize etmek zorunda kaldım. 443008818 ilanla 441873952 arasında kaldım gibi, fikirlerinizi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko1984

Arkadaşlar, bütçeyi revize etmek zorunda kaldım. 443008818 ilanla 441873952 arasında kaldım gibi, fikirlerinizi alabilir miyim?

Madem 150bin vereceksiniz bari bi 320d alın ki temizini de bulursunuz. Verdiginiz ilandakiler ise bence dogru secimler degil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.