Şimdi Ara

1250-1350 TL Bütçe En İyi Oyun Bilgisayarı !! FX6300 + Gskill 4GB + ASUS 7790 !! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
12
Favori
6.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam öncelikle konu için teşekkürler bu konuda gerçekten emek var.

Öncelikle şu asgar kasa içindeki 500w psu tauro 80 plus mu ? Kasa sessizmidir soğutması nasıldır ?

Bunun yanı sıra.
    Senden şu sistemi yorumlamanı rica edicem fiyatı 1050 tl civarı sistemin.
    Anakart : Asus A88XM-A 4xDDR3 2133Mhz VGA/DVI/HDMI FM2
    İşlemci : A8 5600K Soket FM2 3.6GHz 4MB Cache 32nm İşlemci + HD7560D GPU
    Ram: 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit
    Sabit Disk:3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache
    Kasa: Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ
    Power Supply: XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS 500W

Ayrıca hd6570 veya 6670 ekran kartları ile cf yapılıyor. bütçeye göre cf yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bywankedi -- 22 Nisan 2014; 2:55:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bywankedi

Hocam öncelikle konu için teşekkürler bu konuda gerçekten emek var.

Öncelikle şu asgar kasa içindeki 500w psu tauro 80 plus mu ? Kasa sessizmidir soğutması nasıldır ?

Bunun yanı sıra.
    Senden şu sistemi yorumlamanı rica edicem fiyatı 1050 tl civarı sistemin.
    Anakart : Asus A88XM-A 4xDDR3 2133Mhz VGA/DVI/HDMI FM2
    İşlemci : A8 5600K Soket FM2 3.6GHz 4MB Cache 32nm İşlemci + HD7560D GPU
    Ram: 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit
    Sabit Disk:3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache
    Kasa: Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ
    Power Supply: XIGMATEK TAURO SERİSİ 80PLUS 500W

Ayrıca hd6570 veya 6670 ekran kartları ile cf yapılıyor. bütçeye göre cf yapılabilir.

ya Allah rızası için şu koca konuyu alıntılamayınız yahu

mesaj içeriğini siliniz ilk önce sonra konuşuruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Nisan 2014; 2:06:10 >

• Konu güzel.Alıcak arkadaşlar az daha ekleyip 8320 almalı.İlerde gtx780 gibi kartlara geçerlerse darboğaz yaşayabilirler.
  • Bu fiyata daha iyisi zor, teşekkürler murat hocam.
  • Ben aldim sun aksamdan beri kullaniyorum . Mafia 2 , lol , hitman gibi oyunlarda medium-high arasi 0 takilmayla oynuyorum tam bi f/p sistem . Tesekkurler murat . Alacak arkadaslar banada mesaj atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faradayy

Bu fiyata daha iyisi zor, teşekkürler murat hocam.

eyvallah

bir kere daha topladığımız sistemde kimse yaşamadı bugüne kadar 0 sorun geleneğimi sürdürüyorum Allah' a şükür bana güvenenlerinde daima yüzü gülüyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Berkay5118

Ben aldim sun aksamdan beri kullaniyorum . Mafia 2 , lol , hitman gibi oyunlarda medium-high arasi 0 takilmayla oynuyorum tam bi f/p sistem . Tesekkurler murat . Alacak arkadaslar banada mesaj atabilir

tekrar hayırlı olsun güzel günlerde oynayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Nisan 2014; 14:33:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

Karşılaştırmam bile

Karşılaştırmam bile derken olumlu yönedmi demek istiyorsun.

Hocam şimdi bu notebook ile Senin kasa ile kıyasladığımızda hangisi önde geliyor ? hangisi daha performanslı Yardımcı olursan sevinirim.

http://www.ebrarbilgisayar.com/dell-inspiron-7537-s20w65c-notebook-pmu296419

1700 lira küsür ücreti var.Wifi problemi var.Ama ekran kartı GT750m.BTF 4 High-ultra çalıştırıyormuş.Yardımcı olursan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onlinlers

Karşılaştırmam bile derken olumlu yönedmi demek istiyorsun.

Hocam şimdi bu notebook ile Senin kasa ile kıyasladığımızda hangisi önde geliyor ? hangisi daha performanslı Yardımcı olursan sevinirim.

http://www.ebrarbilgisayar.com/dell-inspiron-7537-s20w65c-notebook-pmu296419

1700 lira küsür ücreti var.Wifi problemi var.Ama ekran kartı GT750m.BTF 4 High-ultra çalıştırıyormuş.Yardımcı olursan sevinirim.

pm den görüşelim yeri burası değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Nisan 2014; 17:46:47 >

• Arkadaşlar bence zorlayıp bu kartı alın 3 fanlı süper soğutma

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-270x-devil-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#genel-bakis

• +1
    İçindeki güç kaynağı kaliteli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mymoisom

Arkadaşlar bence zorlayıp bu kartı alın 3 fanlı süper soğutma

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-270x-devil-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html?srt=UP#genel-bakis

saçmalama yahu bu bütçeyle bu kartın ne alakası var

buna gelene kadar sırada 7850 2GB var 7870 var
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    O güç kaynağı o sisteme yeterli gelicektir.

Dediğimi yanlış anladın sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihyilmaz1820

O güç kaynağı o sisteme yeterli gelicektir.

Dediğimi yanlış anladın sanırım.

arkadaşlar bu paralara çok kaliteli 80+ psu içeren bir kasa biliyorsanız buyrun söyleyin hadi burada bu bütçeye sistem oluşturmamız bile bir olay
  • Ben o kasanın alınmasını tavsiye ediyorum zaten.
  • Yok hayır yanlış anlamadım.O güç kaynağı ayrı satılıyordu.Elimde bir adet mevcut.Yükte 170w tüketen ekran kartı ile AMD sistemde sorunsuz.Demek istediğim sınıfında çok başarılı bir güç kaynağı değil..
    170w tüketen ekran kartı olarak gtx760 var mesela..Şuana kadar sorunsuz kullandım..
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Benim orda demek istediğimi resimdeki tauro psuyu değiştir demekti.
  • Bende onu demek istedim zaten.Resimdeki güç kaynağı 80+ sertifikalı.Millet resimdeki sanacak.Bende o kadar iyi değil demek istedim.Sonuçta şuan yükte 170w tüketen ekran kartı ile sorun yok..
  • quote:

bjk__murat' tan Düşük Bütçe için Gene En İyi Oyun Bilgisayarı !! 1250 TL FX6300 + ASUS 7790 !!

Düşük bütçeli kardeşlerimizide unutmadık onlarda oyunları oynasın diye uğraştık dizdik umarım memnun kalırsınız.

1350 TL için mesajın devamını okuyunuz.

Buradan belirteyim bjk__murat yazısını oraya büyük yazmamın amacı kendi adım, ego felan değil son zamanlarda nette denk geldim yaptığım işleri çok çalıyorlar direk bu yüzden bir koruma gibi düşünebilirsiniz o kadar emek veriyoruz izinsiz çalınması kimsenin hoşuna gitmez.

NOT : Resmi hiçbiryerden almadım tamamen sıfırdan kendim yaptım.

MSI
    970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart
    195 TL

[[ Ön panelden usb 3.0 isteyenler bu kartı alsın

970A-G43 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart
    187 TL

]]

Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun alan belirtsin konuya koyalım.

Herzamanki gibi hertürlü öneriye, görüşe, eleştiriye açığımdır tabikide saygı çerçevesinde olması koşuluyla.

bjk murat piyasayı tekeline aldı arkadaşlar acilen uyanıp bu yükselişe dur demeliyiz ,adam tek başına götürüyo dahili bileşenler bölümünü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21olcaybaba21 -- 22 Nisan 2014; 21:30:46 >

• 21olcaybaba21 kullanıcısına yanıt
    Koskoca mesajı alıntılamayın şikayet etmek zorunda bırakmayın ..

Ne derseniz deyin her türlü öneriye eleştiriye açığım

Ayrıca ben Allahın izniyle ilerde bu işi yapmayı düşünüyorum nerde nasıl olacağını bilmem ama öyle bir hedefim var yani bizim yaptıklarımız geçici bir heves değil boş konuşmalar değil bu yüzden daima ciddi doğruyu söyleyen objektif birisi olmaya özen gösteriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Nisan 2014; 21:11:42 >
  • quote:

Koskoca mesajı alıntılamayın şikayet etmek zorunda bırakmayın ..

Ne derseniz deyin her türlü öneriye eleştiriye açığım

ulen şaka yapıyoz sende iltifat olarak görmen lazım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.