Şimdi Ara

159 TL(kargosuz) Keenetic Lite N300 2x5dBi CloudVPN WPA3 Router/Genişletici/Access Point/Fiber Modem (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
14
Favori
20.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı kanaldan yapmadım fakat anten gücünü maksimum yaptım altta bir seçenek daha vardı hatırlamıyorum ekstra güç gibi onuda açtım fakat yok olmadı. :(
  • Bu markayı satan duzgun kargo yapacak biryer yok mu? Ovy diye yerden aldık 10 gün oldu bugun cikiyor yarin geliyor sonraki gün elinde seklinde muhabbete devam ediyoruz saticiyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada vardı kendi satıyordu 2 gün sonra elime geldi.
    https://www.hepsiburada.com/keenetic-start-n300-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-4xfe-fiber-mesh-wifi-router-genisletici-access-point-p-HBV00000N22OF
  • caksak kullanıcısına yanıt
    Rt-211’de n modu olmadigi icin kapsamasi daha genis olabilir.

Keenetic’i b/g moduna alip deneseydiniz keske. (Airties hangi moddaysa ve kanaldaysa, aynisini keenetic’te...)

• Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    Enteresan. 2 tane cihazım var 3 gün ara ile farklı platformlardan ama aynı mağazadan aldım. Aynı hız ve kalitede geldi ürünlerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alierr

Rt-211’de n modu olmadigi icin kapsamasi daha genis olabilir.

Keenetic’i b/g moduna alip deneseydiniz keske. (Airties hangi moddaysa ve kanaldaysa, aynisini keenetic’te...)
    Aynen, büyük ihtimal bu yüzden.keenetic'e bağlanan cihazlar kesin yeni nesil N desteklidir,otomatikman N bandında yayına almıştır keenetic,haliyle mesafe b/g ye göre daha düşük kalmıştır.

• Olabilir denemedim neyse iade ettim artık.
  • Bu cihazı, direk modem olarak kullanabilir miyiz VDSL bağlantımız için? Sanki o girişi yok, ya da nasıl bağlanacak bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Bu cihazı, direk modem olarak kullanabilir miyiz VDSL bağlantımız için? Sanki o girişi yok, ya da nasıl bağlanacak bilgisi olan var mı?
    Bildiğim kadarıyla modem olarak kullanamazsınız. Modem arıyorsanız aşağıdaki cihazı almalısınız:
    https://urun.n11.com/access-point-router/keenetic-kn-2011-01tr-omni-dsl-n300-wi-fi-vdsl2adsl2-modem-P428330744
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yanlız modem yorumları efsane.cok merak ettim cihazı,meraktan almamak için zor tutuyorum kendimi

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Ben senin kadar dayanamadım 30. dk Ultra+Air aldım.

Ama inanılmaz memnunum.

Superonline Fiber kullanıyorum. Üzerinde 2 tane TV+ cihazı bağlı. Sıfır sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bildiğim kadarıyla modem olarak kullanamazsınız. Modem arıyorsanız aşağıdaki cihazı almalısınız:
    https://urun.n11.com/access-point-router/keenetic-kn-2011-01tr-omni-dsl-n300-wi-fi-vdsl2adsl2-modem-P428330744

Alıntıları Göster
    Modem olarak kullanılabiliyor sanırım. ONT cihazdan gelen kabloyu uyduruk Tilgin modemden çıkarıp buna taktım. Ayarları da aşağıdaki gibi yaptım. Doğru mu yaptım yanlış mı yaptım bilmiyorum ama sadece bu şekilde bağlanabildim.

159 TL(kargosuz) Keenetic Lite N300 2x5dBi CloudVPN WPA3 Router/Genişletici/Access Point/Fiber Modem159 TL(kargosuz) Keenetic Lite N300 2x5dBi CloudVPN WPA3 Router/Genişletici/Access Point/Fiber Modem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 17 Mayıs 2020; 1:42:42 >

• mtolgae kullanıcısına yanıt
    Router özellikli zaten. Kullanabilirsiniz WAN portuna bağlayarak.

Güle güle kullanın. 135-200TL arasındaki çözümler günümüz için çok ekonomik sayılır.

İleride biraz daha fazla ayara müdahele etmek isterseniz Giga-Viva-Ultra alırsınız, bu cihazı da Mesh ağ olarak evin başka yerinde değerlendirirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bu mesaj silindi.
    Keenetic Start ile yaptım ve başka ayar yapmadım. Fiber bağlantım var ont cihaza geliyor. Bu da ondan alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 17 Mayıs 2020; 12:50:35 >
  • Başlığa bir güncel çekilir mi?
    Kargo dahil en ucuz. @cohannan
    159 TL(kargosuz) Keenetic Lite N300 2x5dBi CloudVPN WPA3 Router/Genişletici/Access Point/Fiber Modem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 20 Mayıs 2020; 19:26:48 >
  • Hallettim teşekkürler
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Bu sefer 2 tane sipariş ettim. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtolgae

Modem olarak kullanılabiliyor sanırım. ONT cihazdan gelen kabloyu uyduruk Tilgin modemden çıkarıp buna taktım. Ayarları da aşağıdaki gibi yaptım. Doğru mu yaptım yanlış mı yaptım bilmiyorum ama sadece bu şekilde bağlanabildim.

Alıntıları Göster
    Arkadaş modem olarak kullanılamaz derken,adsl/vdsl bağlantı kullanılamaz.malum telefon jack girişi yok zaten nasıl baglanicak.
    Fiber bağlantı kullanılır tabiki,zaten çoğu yeni router'de fiber desteği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Router özellikli zaten. Kullanabilirsiniz WAN portuna bağlayarak.

Güle güle kullanın. 135-200TL arasındaki çözümler günümüz için çok ekonomik sayılır.

İleride biraz daha fazla ayara müdahele etmek isterseniz Giga-Viva-Ultra alırsınız, bu cihazı da Mesh ağ olarak evin başka yerinde değerlendirirsiniz.
    forumdas, bu urunu oneriyorsunuz, fakat bu markanin giris seviyesi bir cihaz bu .. yani 5-10 senelik kullanim omru olan cihazlarda, ki wifi hergun her dakika gerekli bir seyken bu oranda giris seviyesi bir urun mantikli degil

bir kere FTTH olan kisiler icin ONT yi kesin kez yok edecek bir cozum lazim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.