Şimdi Ara

125. J.Eğt.A.K.LIĞ Safranbolu / KARABÜK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğitim:125. J.Eğt.A.K.LIĞ Safranbolu / KARABÜK
    Esas:İl Jandarma Komutanlığı / KARABÜK

Düşen arkadaşlarla konuşalım.

• hocam merhaba.

kd olarak acemi usta ikisi de Safranbolu jand. eğitim alay kom. çıktı. yakın zamanda yapılmış pek yorum göremedim. Eskilerin yorumları olumsuz gibi. inşallah değişmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar; Eğitim:125. J.Eğt.A.K.LIĞ Safranbolu / KARABÜK
    kısa dönem er 1 kasım sabah 9:30 otobüsü ile ankaradan geleceğim büyük ihtimal
    toplanacağımız bir yer var mı nasıl yapalım

• Eğitim Birliği: SAFRANBOLU 125 J.EĞT.A.K.LIĞ/SAFRANBOLU / SAFRANBOLU / KARABÜK

Esas Birliği: SAFRANBOLU 125 J.EĞT.A.K.LIĞ/SAFRANBOLU / SAFRANBOLU / KARABÜK

• quote:

Orijinalden alıntı: hsyn-2134

Merhaba arkadaşlar; Eğitim:125. J.Eğt.A.K.LIĞ Safranbolu / KARABÜK
    kısa dönem er 1 kasım sabah 9:30 otobüsü ile ankaradan geleceğim büyük ihtimal
    toplanacağımız bir yer var mı nasıl yapalım

Kardeş ulaş bana 1 arkadaş daha var ankaradan bende ankaradan geçeceğim 5538916061
  • Acemi birliğimi burada yapmıştım genel olarak iyi bir yer diyebilirim eğitimleri biraz sıkıdır yani benim zamanımda öyleydi.
    Ek olarak burası doğu ve güneydoğuya tim yetiştiren bir eğitim birliğidir, 17 kişilik tim yetiştirilir ve yemin töreninizden sonra 3 hafta sürecek olan branş eğitimi alırsınız, ondan sonrada dağıtım iznine çıkıp (7-10 gün arası) usta birliğinize gidersiniz. Eğer meslekçi veya şoför seçilirseniz usta birliğiniz daha erken belli olur, ek olarak daha önce dağıtım olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazargezer -- 8 Şubat 2018; 20:14:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.