Şimdi Ara

125.000 Tl için hangi araçları önerirsiniz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aile için demiş. 289 lt bagajı var aracın.
  • 2017 passat trendline otomatik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 20 Şubat 2019; 18:29:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S60in ici cok genis degil passatla kiyaslanamaz.Bagaj hacmi de oyle.A4 o fiyatlara zor.Temiz tdi-dsg trendline veya impression belki comfortline 2015-16 b8 bulabilirsiniz bence.Dsg icinde surekli servise gitmeniz lazim 6-7 sene boyunca.Diger alternatif superb olabilir.
    Lpg li kullanacaksaniz yeni civic veya corolla olabilir.Ama passat veya superb olamaz 2side

Yillik 15 bin kmyi gecmiyorsaniz tsi bakin kesinlikle.Tdi-dsg aracim var ortalamam 6 litre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogzdrk -- 20 Şubat 2019; 18:28:40 >
  • SrknGdkl S kullanıcısına yanıt
    Takılıyor ama takmayın.

• Suv da bakabilirsiniz o fiyatlara.

• Elantra

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Dostum hangi değerlerden bahsediyorsun a3 sedanı kullandım bindim seyahat ettim, konudaki arkadas aile arabası olsun 125 bin tl geniş bir araç istiyor. kendiside seçeneklere eklemiş.
  • Q6600 Q kullanıcısına yanıt
    Ben de 5 kişilik aile ile 3 yıl kullandım. Bagajı ve arka koltuk kalitesi(boş paketti) dışında aracın çok eksisini görmedim. Ve de 0 deri döşeme araba almanızı önermiyorum. Alırsanız camları açık tutun veya klimaya esans katın. A3'ün yarı deri koltuğu ve Superb'in yarı deri koltuğu ile yolculuk yaparken inanılmaz şekilde midem bulanıyordu.
  • 1,4 tsı Act Superb alın hocam. Passattan daha doludur. Audiye gerek yok.
    Daha iyisi 2.0 Tdcı Mondeo

• Temizi o fiyata bulunabilir mi bilmiyorum ama bmw 316i de bakılabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 508 1.6 bluehdi eat6 allure.
  • 75 civarına 2010 2011 4x4 2.0 dizel otomatik 150 hp veya 2013 163hp önden çeker Captiva al, kalan parayla da mazot al, yakıtı da seni üzmemiş olur :D
  • Madem LPG ile kullanacaksınız 0KM Civic ECO alin, garantili 0.KM araba.

5 yaşında bir araç alsaniz 6-7sene kullansaniz 12 yasinda 200.000km'de bir araç elden cikarmak mi ?

Yoksa 6-7 yaşında 80-100.000km'de bir araç elden çıkarmak mi cazip ?

• Mondeo bak 2.0 dizel oto bence

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl saçma bir genelleme, nasıl insanları aynı kefeye koyarsıniz. Her ford a binen lord mu? Hıc mi yok Suzuki swift kullanan erkek arkadaşınız ? Hıc mi görmediniz Passat,Doblo kullanan bayan ?

• v40 t3 geartronic
    v40 d2 powershift
    cla 200 urban veya amg
    3 ü arasında gidip geliyorum bende

• Geniş araç arıyorsanız A3'ü kafadan eleyin. Iç hacmi çok küçük.

• Şiddetle Skoda SuperB incelemenizi tavsiye ederim.

• Valla hocam aklını katıştırmak gibi olmasın ama SUV al. Valla ben tucson aldım, şimdi aynı parayı sedan araçlara verenleri yadırgıyorum. Yeni nesil SUV lar gerçekten çok rahat. Uzun yolda sedan konforu veriyor. Şehir içinde de yüksek olduğundan park olayı kolay oluyor. Bir tek 1,5-2lt fazla yakıyor o kötü yanı var. Bi de tucson elit paket bulabilirsen cam tavanından tüm koltuklar ısıtmalı, mis gibi. Baktın çok yakıyor tüp taktırırsın, 10 sene kafan rahat kullanırsın. Haa bi de kışlık tekerine 1000₺ daha fazla veriyorsun sedanlardan :) Yok altı deydi, sağı solu çarptı derdi yok, bu tarz araçlar alt kısımları plastik olduğundan daha rahat oluyorsun. Eşim kullanamaz diye tedirgin olmuştum ama baktım daha rahatım.
    Bem bu kafayla pek çok arkadaşa aldırdım :) İnşallah pişman olup küfretmiyorlardır :)
    Bu arada ben sizin dediğiniz fiyata 4x4 turbo elit paket buldum vakti zamanında, şimdi ne yazıkki bulmak zor. 2015 felan temiz bulabilirsiniz belki veya turbo olmayan.
    Qasqai, sorento felan da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azad_van -- 24 Şubat 2019; 15:8:1 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.