Şimdi Ara

123123a vakası kimdi bu kişilik ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalinden alıntı: **melike**

quote:

Orijinalinden alıntı: 123123a

quote:

güççüktür abisi o

23cm

kızlar konu dışına çok az mesaj yazar bu kişi eğer kızsa bide yaza yaza bunları yazdıysa başka bişe demiyorum

• quote:

Orijinalinden alıntı: eradnan

drahte takma kafanı böle havadan sudan şeylere

Kardeşim adam PM atmaya başladı smoke li ya azıttı

Mesajlarımı alıntı yapıp smoke atıyor gine

Bilmiyorum artık
  • Arkadaş konu başlıklarına girdiğinde rahat rahat sigara atıp kaçıyor.Halbuki düşünmüyor herkesin sigara kullanmıyor olduğunu.Hadi sen içiyorsun ama bizi niye pasif içici durumuna sokuyorsun?Bak öksürüp duruyorum iki saatir.Hem sigara dumanından yazılarda görünmüyor.Öhhööö..Bak yine tuttu.Öhhhhöö...öhhhhööööö....

Komik olmaya çalışan ama başarıp başaramadığını şiddetle merak eden bir adam.
  • quote:

herif smoke koyaraktan yüzbaşı olacak.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: poweruser0

quote:

quote:

quote:

güççüktür abisi o

23cm

kızlar konu dışına çok az mesaj yazar bu kişi eğer kızsa bide yaza yaza bunları yazdıysa başka bişe demiyorum

arkadaş baştan sona okuduysan arkadaş küçüktür derken o arkadaşın yaşını küçüktür demiş...ben öyle anladım. sanmıyorum bir kızın böyle bir konuya böyle bir şey yazacağını...

• quote:

Orijinalinden alıntı: aglamak

quote:

quote:

quote:

quote:

güççüktür abisi o

23cm

arkadaş baştan sona okuduysan arkadaş küçüktür derken o arkadaşın yaşını küçüktür demiş...ben öyle anladım. sanmıyorum bir kızın böyle bir konuya böyle bir şey yazacağını...

doğru söylüyorsun ilk başta yaşı küçüktür demiş olabilir ama sonradan 23cm lafına nie oha diyor sanane adamın şeyinden

• "hanımefendiyi biz savunacağız sanırım şimdi o ohayı sanırım sen ne demek istiyorsun kardeşim, terbiyesizlik yapma, ben küçük derken yaşını kastetmiştim" manasına söylemiştir...
  • yaw işin matrağı bu gerzek smoke atarak 10 başı oldu 12 saatte
  • quote:

quote:

quote:

quote:

güççüktür abisi o

23cm

bak arkadaşım

1)konudışına arada girip bişeyler yazıyorum bakınız:http://forum.donanimhaber.com/m_3723439/tm.htm

2) gerçekten arkadaşın yaşını kastettim çünkü bir ara 9 yaşındaki kardeşim de benden görüp foruma üye olmuş ve benzer nedenlerden atılmıştı.sadece espri olsun diye " güççüktür" yazdım.size bunu anımsatacağını bilsem yazmazdım

3) daha sonra da vatandaşın yanlış anlayıp, konuyu başka yere çektiğini görünce ladım.

@aglamak teşekkür ederim sana..

• Bi ara Oluler sarmisti Forumu Yasayan Olu \Olen Olu fln Uyuzluk yapiordular sonlari pek iyi olmamisti...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: aLLyC

Bi ara Oluler sarmisti Forumu Yasayan Olu \Olen Olu fln Uyuzluk yapiordular sonlari pek iyi olmamisti...

• hmm
  • eleman tarih oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedevilslieutenant -- 13 Ağustos 2005, 0:41:06 >

• herhalde sigara alacak ya$a gelmedi ondan bööle tüttürüyo..
  • quote:

quote:

Orijinalinden alıntı: thedevilslieutenant

eleman tarih oldu

Arkadaşın yaptığı doğru değil ama bu çok komik olmuş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

güççüktür abisi o

23cm

bak arkadaşım

1)konudışına arada girip bişeyler yazıyorum bakınız:http://forum.donanimhaber.com/m_3723439/tm.htm

2) gerçekten arkadaşın yaşını kastettim çünkü bir ara 9 yaşındaki kardeşim de benden görüp foruma üye olmuş ve benzer nedenlerden atılmıştı.sadece espri olsun diye " güççüktür" yazdım.size bunu anımsatacağını bilsem yazmazdım

3) daha sonra da vatandaşın yanlış anlayıp, konuyu başka yere çektiğini görünce ladım.

@aglamak teşekkür ederim sana..

yanlış anlama için özür dilerim melike abla oldumu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.