Şimdi Ara

1228 tl Ceza yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yenimahalle civarında ters yöne girdim. Önce işlek caddede ters yöne girdim. Sonra kurtarayım diye ters sokağa girmişim. Ben de diyorum bu arabalar niye üstüme üstüme geliyor.😃 Neyse tutanağı imzalattılar. Gönderdiler. Açıkcası uyarı levhası var mıydı yok muydu bilmiyorum. Corona günlerinden dolayı yollarda in cin top oynuyordu. Biraz da onun şaşkınlığı vardı. Sizce itiraz etmeli miyim? Yeni şoför oldum. Arabayı alalı 1 ay olmadı. Acemilik hakkı diye bir şey var mı?
    Allahtan alkol yoktu. Onun yerine bolca kahve içmiştim. Üfledim 0 çıkınca polis de şaşırdı. Nası bi kafaysa bendeki artık😂😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke ehliyetini sonsuza dek alsalardı araç kullanmak sana göre değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemilik hakkını ailen veriyor, cocuktur yapmis bir hata bey vurma cocuga diyorlar ilkinde 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trafik hatayı kaldırmaz, dikkatli olmanız gerekiyordu maalesef.
  • Olur öyle acemiyken.Tabelalara ışıklara daha fazla dikkat bundan sonra. Yine de kaza yapmanızdan iyidir.
    Ben geçen sene sonu , sıkışık E5te sağa dönecekken emn şeridine 100 m önce girdim diye 1000 TL yedim paşa paşa ödedim.

O civarlara bir daha bakın bazen girilmez tabelası ağaç yaprakları şu bu nedeniyle görülmüyor o zaman itiraz edebilirsiniz. Ama bazen tam oraya kamyon , otobüs parkediyor siz tabelayı görmüyorsunuz. Cezayı yiyorsunuz. Kamyon oradan çıktı mı hiç bir şey ispatlayamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETERINARY

Keşke ehliyetini sonsuza dek alsalardı araç kullanmak sana göre değil.
    Hatasız kul olmaz. Dünya forumdan ibaret değil. Olduğunuz gibi davranın lütfen.
  • Acemiyken gayet normal saçma sapan konuşmayin. İlk araba kullandiginizda etrafa dikkat etmek zor oluyor ben işiklari bile farkedemiyordum. Ehliyet de maalesef hiç yeterli bir şey degil kimse ehliyetini aldiginda araba kullanmayi öğrenmiş olmuyor,acikcasi ehliyetten önceki halinden pek farkin olmuyor kullana kullana öğreniliyor. Bu çok tehlikeli bir şey

• Umarım ders olur ve bir daha yapmazsınız. Acemiyim diyerek kurtulamazsınız bazı şeylerden. Yarın bi gün Allah göstermesin birisine kaza yaptırırsanız bunun vebalini ödeyemezsiniz. Trafik hatayı kaldırmuyor daha dikkatli olmaya çalışın. Geçmiş olsun

• Niye kimse en düşük meblağlı cezalardan iken ansızın %1000, yani on katı artan cezanın orantısızlığından bahsetmiyor!
  • bu acemilik değil afedersiniz ama mallık. bile bile 1 kereden fazla ters şeride girmek akıl işi değil. bide diğerlerine sövmüşsünüzdür nere geliyon *** diye

• Geçen ters yönden bi zırto geliyor biliyor ters yönden geldiğini hiç hız kesmeden devam ettim sellektör falanda yapmadım anladı kafadan gireceğimi bi kaçışı vardı evlere şenlik. Kazayı göze alıp başkasının hakkına giriyorsa bende ona girerim. Trafikte dikkatli olmanızda fayda var benim gibi birine denk gelebilirsiniz.

• itiraz edin
    ceza az olmuş ehliyeti de geri alsınlar

• bence itiraz etmelisinya ne cürretle hangi hukukla sana ters yönden giden birine ceza yazabilirlerki memlekette hak var hukuk var ezdirme kendini
  • Yaptığınız şey komikmiş gibi esprili şekilde anlatmanızda ap ayrı bi kafa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.