Şimdi Ara

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
15
Favori
546.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında şanslı sayılırız.. Çogunlukla şırnak gibi yerlr çıkıyomuş serinyoldan.. Acaba maraş nasıl bir yer.
  • Evet o konuda biraz şanslıyız.maraşa bi arkadaşım gitmişti yarın ilk işim onu öğrenmek olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrendiklerini yazarsan sevinirim..Acaba il jandarmada kalırmıyız yoksa maraş ilçelere veriler mi
  • Onu bilmiyorum ama benim benim yeğende maraş il jandarmada :)

• Hadi yaa çok iyi denk gelmiş:)Önemli bilgiler olursa paylaşmanı isterim
  • Tmm paylaşmaya çalışırım.bikaç arkadaş daha bulursak daha iyi olacak

• kardeşim benimde serinyol aceimilk usta birliği antakya il jandarma bilgisi olan vrsa lütfen beni haberdar etsin
  • İllaki okuyanlar çıkacakdır bu başlığı.. yarın daha kalabalık oluruz büyük ihtimalle.
  • acemi hatay serinyol usta birlik antakya hatay. Hepimize hayırlı olsun.
  • Bende Hatay/Serinyol'dan Gaziantep'e yolcuyum,, hepimize hayırlı ugurlu olsun..
  • bende ksd er acemi hatay usta şırnak çıktı. hataya çıkan arkadaşlar google maptan alay komutanlığını aratınca hatay merkezi gösteriyor. tam olarak komutanlık nerde?
  • Acemi 121. Jandarma
    Usta antakyan il jandarma
    İskamet ankara
    Forumdan baya kisi var acemiligi birlikte yapacagmz

• quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

bende ksd er acemi hatay usta şırnak çıktı. hataya çıkan arkadaşlar google maptan alay komutanlığını aratınca hatay merkezi gösteriyor. tam olarak komutanlık nerde?

benim durum da aynı usta şırnak. Hatay merkezden yukarı doğru 15kmlik bir yol var jandarma eğitim de oradaymış serinyolda. çarşamba sabahı hatayda olmayı planlıyorum ben de...
  • Tertipler benim de acemilik ve usta birliği Hatay Serinyol, Çarşamba sabahı 6 da istanbul - sabiha gökçenden adanay'a uçakla gideceğim, adana havaalanından hatay serinyol'a en kolay ulaşım nasıldır ?

Teşekkür ederim.
  • Acemilik hatay sonrasında şenoba şırnak, hatay serinyola havaalanından sonra otobüsle gidilecek gibi gözüküyor, hepinize hayırlı teskereler.
  • beyler bende sabah 7.30 gibi hatay merkezde olacagım. isterseniz buluşup bi çorba içebiliriz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uur_tmac_1

Tertipler benim de acemilik ve usta birliği Hatay Serinyol, Çarşamba sabahı 6 da istanbul - sabiha gökçenden adanay'a uçakla gideceğim, adana havaalanından hatay serinyol'a en kolay ulaşım nasıldır ?

Teşekkür ederim.

Bende ankaradan adanaya ordan serinyola gideceğim kendimize bi fırsat yaratıp hep beraber bi tanışmak iyi olur bence

• Arkadaşlar 12 aralık saat 5.30 da hatay otogarda olacağım beraber toplaşıp bi çorba falan içebiliriz güzel olur bende hatay serinyol,usta b. osmanye jandarma komut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateron

Acemilik hatay sonrasında şenoba şırnak, hatay serinyola havaalanından sonra otobüsle gidilecek gibi gözüküyor, hepinize hayırlı teskereler.

bi zamanlar bende aynı istikametten geçmiştim. soruları olan varsa cevaplayabilirim.
    hayırlı teskereler hepinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mhan320

Tmm paylaşmaya çalışırım.bikaç arkadaş daha bulursak daha iyi olacak

tertip benimde serinyol- k.maraş benide alın aranıza kütük balıkesir izmirden istanbul aktarmalı gidicem çarşamba gün
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.