Şimdi Ara

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
15
Favori
546.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frostheart

91/4 Hatay Serinyol
    24 ünde teslim oluyorum bende. İsmim hakan. Numaram 554 793 12 90. Bilecik'ten çıkıyorum. Aynı dönem arkadaşlar irtibata geçebilirler. Buradan serinyola tek ben gidiyorum sanırım. Paso iskenderun-dörtyol var bi serinyol benim yaw :D

merak etme tertip , bende hatay serinyol jandarma
  • Son 4 gün Kaldı xD Bekle Bizi Hatay
  • quote:

Orijinalden alıntı: er2011

bana cevap verebilecek birisi var mı gerçekten çok merak ediyorum. eğer meslekçi seçilemediysek ve hatay serinyoldaysak biz tim belirleyemezsek bizi mecburen başka bir tim e mi alırlar ti oluşturmazsak ne olur bilen var mı?

dostum ben daha 3 ay oldu geleli 90/2 yaptım bende meslekçi seçilirsen 30 günün sonunda ayrılır gidersin şöförlükte olay başka k1 ve k2 olarak ayırıyolar ben k2 olmuştum 55 gün hatayda kaldım son 20 gün bilecik söğütte tamamladım.Meslekçi seçilemeyen arkadaşlarımın hepsi time girdi yani kaçışı yok bu olayın sadece refize olursan yani bi sağlık problemin olursa time girmessin yoksa adam bölükteki bütün askerleri 16 yada 17 kişilik tim yapıyo amma velakin ben ordan iyi bir yere düşen görmedim yalan yok refize olup münferit dağıtım olanlar bile doğuya düştü :D

• quote:

Orijinalden alıntı: menhergele11

Birde Bende Dövme Ve Faça Var Herhangı Ailevi Ve Psikolojin Bozulda Değil Bir Sorun Olur Mu usta Birliğinin DOguya Veya Batıya DÜşme olasılıgı ne Olur Sizce

fark etmez :D hertürlü doğudasın rdm olursun time giremessin meslekçi seçilemessin bunlar kesin o kadar münferit gidenlerde yüzde 95 doğu yani ben görmedim batı sadece meslekçilerde gördüm şöför felan Allah yardımcın olsun
  • yarın gece 02:30 da sabiha gökçene giidcem 05:40 da uçak kalkıyor ...
    sülüs'de Havancı yazıyor , inş. TİM e girebilirim , bu gece son rahat uyuyuşum olacak sanırım
  • Kısa dönem jandarma acemilik süresi ne kadar sürüyor?
  • 343. Dönem'de buraya giden kimler
  • 343 olarak bende gıdıyorum oraya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugbays

343 olarak bende gıdıyorum oraya :)

bulalım birbirimizi
  • Evet evet :) Adımla nickim aynı zaten :)
  • Selamlar millet. Serinyol çıktı bana da. KD Jandarma olarak. Ustalığım ise Maraş Merkez'de. Serinyol çıkanları Doğu'ya gönderiyorlar deniyordu ama bana hemen komşusu Maraş çıktı. :) Hepimize hayırlı tezkereler. :)
  • Amin,amin :) benimde kilis :)
  • Slm beyler bende 343.Kısa Dönem Hatay Serinyol..dün gece sonuçlar açıklandıgında baktımda şimdi usta birliği belli olmuş mu oluyor..
    İlk satırda ''İlk katılışını yapacağı sınıf Okulu / Eğitim Merkezi : Serinyol 121.jan eğit alay kom yazıyo..
    2.satırda Temel eğitimini müteakip katılış yapacağı esas birliği : Serinyol 121.jan eğit alay kom yazıyo yani ikisinde de aynı yer yani ben dağıtım olmayacakmıyım ?? Bilgisi olan varmı ??
    Acemilik işte ;))
  • quote:

Orijinalden alıntı: melgibson34

Slm beyler bende 343.Kısa Dönem Hatay Serinyol..dün gece sonuçlar açıklandıgında baktımda şimdi usta birliği belli olmuş mu oluyor..
    İlk satırda ''İlk katılışını yapacağı sınıf Okulu / Eğitim Merkezi : Serinyol 121.jan eğit alay kom yazıyo..
    2.satırda Temel eğitimini müteakip katılış yapacağı esas birliği : Serinyol 121.jan eğit alay kom yazıyo yani ikisinde de aynı yer yani ben dağıtım olmayacakmıyım ?? Bilgisi olan varmı ??
    Acemilik işte ;))

Acemilikte ustalıkta aynı yer senın, hayırlı olsun :)
    Serinyolda kalıyorsun demektır :)
  • hatay serinyol sonrada şırnak...
  • istanbul'dan 17.30 has turizm ile giden var mı gençler
  • pazartesi antep e gidip ordan da hataya geçecem. biraz maceralı olacak ama hayırlısı bakalım. hataydan serinyola nasıl gidileceğini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hs-34

pazartesi antep e gidip ordan da hataya geçecem. biraz maceralı olacak ama hayırlısı bakalım. hataydan serinyola nasıl gidileceğini bilen var mı?

keşke ben de senin gibi yapsaymışım, hayatta vermediğim uçak parasını verdim, zoruma gitti biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KruGmaN

quote:

Orijinalden alıntı: hs-34

pazartesi antep e gidip ordan da hataya geçecem. biraz maceralı olacak ama hayırlısı bakalım. hataydan serinyola nasıl gidileceğini bilen var mı?

keşke ben de senin gibi yapsaymışım, hayatta vermediğim uçak parasını verdim, zoruma gitti biraz

valla iyi mi yaptık kötü mü yaptık bilmiyorum. inşallah zamanında varabilirim.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.