Şimdi Ara

121.NCİ JANDARMA EGİTİM ALAY KOMUTANLIĞI SERİNYOL / HATAY (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
15
Favori
546.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm bende hatay serinyol 121.jandarma er eğitim alay komutanlığına gidiyorum oraya gidecek arkadaşlar şimdiden tanışmak isterse erenler.tic@hotmail.com
  • SA arkadaşlar
    bende öğrendim hatay merkez dediler aralıkta yolcuyum
    şimdiden sabır diliyorum askere gidicek arkadaşlara
    yorumlara baktım bazıları pek iyi deil ama sonuçta tatile gitmiyoruz
  • arkadaşlar hakikaten tatile gitmiyoruz askerligi yapacagız birlik olalım güçlü olalım
    benimle gidecek olanlar varsa bana mail atsın hayırlı teskereler

serqanarya@gmail.com
  • serkan sen nereden gidiyorsun bu arada
    adım serkan soyadım açıkbaş arkadaşlar orada görüşmek üzere Allah'a emanet olun tertipler
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanarya

serkan sen nereden gidiyorsun bu arada
    adım serkan soyadım açıkbaş arkadaşlar orada görüşmek üzere Allah'a emanet olun tertipler

adaşım ve tertibim sanırım beni kastettin

ben tuzla dan gidiyorum.

ordu- ünye liyim.
    sen nereden gidiyorsun?
  • ben adanadan gidiyorum orada muhakkak buluşalım soyadın ne tam olarak
  • bende istanbuldan geliyorum 89/4 tertip arkadaşlar benide bekleyin adanada bulusalım msn: yalcinonline@g-unit.com
  • quote:

ben adanadan gidiyorum orada muhakkak buluşalım soyadın ne tam olarak

SERKAN SARI tertip

ben istanbuldan geliyorum. 89/4 topiğine bak. ordan iki arkadaşla buluşucaz inş. hatayda. sen de olursan birlik oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcinonline

bende istanbuldan geliyorum 89/4 tertip arkadaşlar benide bekleyin adanada bulusalım msn: yalcinonline@g-unit.com

ben ekledim tertip. ben de istanbuldan geliyorum.adana da ne işimiz var yaw

direk hatay yolcusuyz
  • direk hataya ucus yoktu saat 4 de war bize uymaz kardeş
  • İlk 4boluge dusemiyorsanız havan boluklerine dusmeye bakın rahat edersiniz yine doguya gidersiniz ama gittiginiz yerde rahat edersiniz hepinize simdiden hayırlı teskereler
  • arkadaşlar zaten orada buluşacagız orda burda bulaşalım demeye gerek yok zaten orada birlik olacagız
  • BENDE 89/4 3 ARALIKDA HATAY SERİNYOL 121.JANDARMA ER EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞINA DÜŞTÜM İSTANBULDAN GELİYORUM EKLEMEK İSTEYENLER MSN: emrah_1986_62@hotmail.com allaha emanetsiniz..
  • quote:

arkadaşlar zaten orada buluşacagız orda burda bulaşalım demeye gerek yok zaten orada birlik olacagız

doğru diyosunda.12 tane bölük var hocam.ortalama her birlikte 120 kişi olsa 1500 kişi yapar.1500 tane saçları 3 numaraya vurulmuş hepsi bir örnek giyinmiş adamı asla tek tek sormadan ayırt edemezsin. :D o yüzden teslim olmadan tanışıcaz ki birbirimizi görünce tanıcaz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _VuKuaT_ -- 26 Kasım 2009; 9:53:18 >
  • SELAM ARKADASLAR BENDE SERINYOLDA ACEMILIK YAPTIM 89/2 OLARAK EN COK SIKINTIYI 2 GIDENLER YASADI CUNKU CEHENNEM SICAGI VARDI SU YOKTU SIZE TAVSIYEM HERSEYINIZI YANINIZDA GOTURUN ORDA HERSEY VAR AMA SIRA BEKLEMEYI SEVIYORSANIZ 89/4 LERDE CAMURDAN EGITIM YAPAMAZ GIBIME GELIYOOOOOO

SIZE BENDEN UFAK TAVSIYELER:

OZELLIKLE YANINIZDA KI PARANIZ MUMKUMSE HEPSI 5 TL VE BOZUK OLSUN COK SIKINTI CEKERSINIZ

VE EN ONEMLISI YANINIZ DA ANKESOR TELEFON KARTI YERINE ANKESOR LU TELEFONUN AILE KARTINI CIKARTTIRIN ONU KULLANIN ORDA 50KONTOR 3 TL SIVILDE 50KONTOR 3.5 TL AMA ASKERIYEDIKI KONTORU CIFT CIFT ATIYOO YA SIVILDEN GETIRIN YADA AILE KART KULLANIN EN IYISI AILE KARTI SIFRENI GIRIYOSUN ISTEDIGIN GIBI KONUSUYORSUN

SIRA BEKLEMEK ISTEMIYORSANIZ ASKERE GITMEDEN PALASKANIZI DUDUGUNUZU YEDEK SAPKA NEFTENIZI ASMA KILIDINIZI TEMIN EDIN OZELLIKLE PALASKA

BEN COK BEKLEDIM SIRA COGU ZAMAN BOZUK PARA OLMADIGI ZAMAN MALZEME VERMIYORLAR KOLAYI SICAK SERBET SUYU KAYNAMIS CIKOLATAYI PUDING OLARAK YEDIK EN KRAL SIGARA WINSTONDUR SIGARA ICENLER STOKLU GITSINLER YADA OLAKI KANTINDE YER BULDUYSANIZ KARTON OLARAK ALIN

BEN IKINCI BOLUKTEYDIM SOSYETE BOLUGU EGITIM NEDIR BILMIYORUM GORMEDIM HEP YATISTAYDIK HERKEZ EGITIM YAPARDI BIZ WOLEYBOL FUTBOL UZUN ESSEK BILE OYNADIK YADA AGACLARIN ALTINDA YATTIK 2BOLUGUN KOGUSLARI BILE AYRI ALAY BINASININ ALTINDA BEN SOFOR OLARAK CANAKKALE 116.J.EGT.ALAYINA DUSTUM CANAKKALE COK SUPER YER BURAYA GELEN VARSA ONLARADA YARDIMCI OLURUM

ACUN_06_TR@HOTMAİL.COM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSYKOPAT -- 30 Kasım 2009; 15:21:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _VuKuaT_

quote:

arkadaşlar zaten orada buluşacagız orda burda bulaşalım demeye gerek yok zaten orada birlik olacagız

doğru diyosunda.12 tane bölük var hocam.ortalama her birlikte 120 kişi olsa 1500 kişi yapar.1500 tane saçları 3 numaraya vurulmuş hepsi bir örnek giyinmiş adamı asla tek tek sormadan ayırt edemezsin. :D o yüzden teslim olmadan tanışıcaz ki birbirimizi görünce tanıcaz :D

WALLA BENLE BERABER 12 KISI AYNI OTOBUSTE GITTIK CARSIDA BERABER GEZDIK ALAYA BERABER GIRDIK KAYITTA BOLUKLER BELLI OLUNCA O KISILERI BEN YEMIN TORENINDE ANCAK GORDUM KAMUFLAJLARI GIYIP KAFAYI SIFIRA VURDURDUMU ORDA SECME SANSIN YOK 2-3 NUMARA DIYE DIREK 0 NUMARA ADAM TAM BI MAL OLUYO RESMI OLARAK ACEMI DENIYO 1.2.3.4 BOLUKLERDE 160 ILE 175 KISI 5.6.7.8.9.10.11.12 BOLUKLERDE 200-250 KISI ARASINDA DEGISIYO COK BAKIMSIZ BI ALAY

HADE HAYIRLI TESKERELER BEKLIYORUM SIZI CANAKKALEYE COMEZIM OLARAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSYKOPAT -- 30 Kasım 2009; 15:14:04 >

• BU ARADA REVIRE KESIN CIKIN DERDINIZI ANLATIN BUYUK BIR IHTIMAL BIR COGUNUN AYAGINI BOT VURACAKTIR REVIRE CIKIN TERLIK ISTIRATI ALIN

HER SABAH 7-9 ARASI ALAY ICTIMA VAR TOREN YURUSU YAPILIYO

BIRDE ALAYIN TAM KARSIDINDA BIR BELDE VAR ORDA ESRAR EROIN SARMA CIGARA HAP ENVAYI CEDINI BULABILIRSINIZ TABIKI KULLANMAYA GOTUNUZ YERSE

YEMIN TORENINDEN SONRA CARSIDA ICKI ICMEYIN KARIYA KIZA HOVARDALIK YAPMAYIN ALAY KOMUTANI BEDRETTIN KOTUK BUNLARI HIC SEVMEZ ACEMILIGINIZ BITENE KADAR CARSINIZI KITLER SOYLEMESI

FIRAR EDECEK VARSA TELDEN KACMAYA UGRASMASIN ALAY KOMUTANI MAKAM ARABASI ILE TERMINALE KADAR BIRAKIYOOO AMA ISKENDURUNA VARMADAN FIRAR DIYE YAKALANIYO VE SONU CAZA EVI OLUYOOO

ANLATMAKLA OLMUYO YASAMAK LAZIMMM

HAYIRLI TESKERELER SIMDIDEN

BIR COK KISI DE DAGITIMDA 116.J.EGT.ALAYI NA DAGITIMI OLACAK CANAKKALEYE SIMDIDEN SOYLEYIMMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PSYKOPAT -- 30 Kasım 2009; 15:10:50 >
  • Slm
    İyi demişsin güzel demişssin. Ama kafama takılan bir soru var. Oraya Sigara 5-6 karton götürsek alırlarmı içeri? Sonra birtane usta er gelip hacizlemesin sigaraları...Birde götüreceğimiz diğer teferruatlar çalınmazmı orada?
  • Slm,

Buraya düştüm, 12si cumartesi gideceğim istanbuldan buraya düşen var mı?
  • Slm,

Bende buraya düştüm. Ankaradan gelicem bende. Artık orada karşılaşırız.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.