Şimdi Ara

120mm ve en az 100 cfm Özellikli 3 yada 4 pinlik Kasa fanı arıyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar ,istediğim özellikler 120 mm ve en az 100 cfm basacak bir kasa fanı.Bu fanları radyatör soğutma için kullanacağım o yüzde çapı 120 mm olması gerekiyor.

Tavsiye edebilceğiniz markalar hangiler ive nereden temin edebilirim acaba?

• masallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARTH_BLACK

Evet arkadaşlar ,istediğim özellikler 120 mm ve en az 100 cfm basacak bir kasa fanı.Bu fanları radyatör soğutma için kullanacağım o yüzde çapı 120 mm olması gerekiyor.

Tavsiye edebilceğiniz markalar hangiler ive nereden temin edebilirim acaba?
    480mm radyatörde push için 4x silverstone fm-121(110cfm) kullanıyorum gayet memnunum ister gürültü ile yüksek performans ister normal performans ile sessiz şekilde çalışabiliyor.
    Eksik yanları ise kendi içinde gelen fan kontrolcüsünü kullanmayacaksanız kablolarını 3 pine modlamanız gerekiyor bir de trde zor bulunuyor.
    Akasa viper da düşünebilirsiniz trde bulunur, 84cfm'dir max ama max gürültü seviyesi daha düşükdür doğal olarak. Zaten 12cm'lik hiçbir fanı 110cfm'de radyatör yanınızdayken uzun süre kullanamazsınız.
    Ben 110cfm'i sadece oyuna ara verip makine yanında değilken sıvının soğuması için kullanıyorum açıkcası, 4 push 4 pull fan süpürge gibi ses yapıyor
    Fm121 1000-1200rpm civarında epey sessiz tabi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.