Şimdi Ara

12000 ₺ civarında 65' TV önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

7 yıldır 40 inç samsung led kullanıyorum zamanında bütçe ona yetmişti yeni mezun falan derken uzun yıllar işimi gördü ama malum dolar aldı başını gidiyor ben de bu gidiş fiyatlara daha fazla yansımadan hazır da niyetim varken tv'mi değiştirmek istiyorum. Kullanımım genellikle netflix, film, youtube, maç ve playstation üzerine benim kendi çapımda araştırdığım da sony'nin xf9005'i iyi bir seçenek gibi görünüyor ve mediamarkt'ta 11 bin lira fiyat çekmişler.
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-65xf9005-65-165-ekran-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-android-smart-4k-ultra-hd-led-tv-1180038.html?&rbtc=gel%7coaf%7c21%7c%7c%7c%7c

Sizin başka bir öneriniz olur mu?

• Hocam ayni durumdayiz :)) Bende 65xf9005 icin Cumartesi media marktde konustum 11.999 du, yarin gelir alirim diye ciktim pazar gunu gitmedim ikilemdeydim ne alsam bu parayi versemmi diye , bugun 10.999 oldu media marktde acikcasi seytan durtuyor git al git al dolar yukseldi hersey zamlancak diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende q80r ile ikilemdeyim bu videoda samsung iyi
  • 65XF9005 sizi üzmeyecektir, 2 yıldır 55XF9005 kullanıyorum, harici uydu box ile

bütçe varsa 65XG9505 almanızı tavsiye ederim, daha iyi işlemci var.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ya, şu dolar durumları çok kafa karıştırdı, şimdi aldık aldık yoksa bir daha bu fiyatlardan sonra 14-15 bine çektiler mi insanın eli gitmez. Ben geçen hafta hepsiburadada 10999'a gördüm alsam mı dedim sonra 12'ye çektiler şimdi tekrar 11 görünce sanki son fırsat gibi geliyor. Diğer tarafta samsung q70r falan var bu skalada belki biraz daha pahalı ama nereye baksam xf9005 daha iyi denmiş, bir ara oled olsun 55 olsun dedim c9'a niyetlendim de forumda onun konusunu okuduktan sonra arkama bakmadan uzaklaştım.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    q80r ile xf9005 arasında 5 bin fark var, xg9505'ten de bin lira daha pahalı tabii ki daha iyidir ama bu aradaki farka değer mi onu bilemiyorum, q80r zaten benim bütçeyi aşar belki 55 inçe düşersem alabilirim de şu anlık niyetim 65'ten yana. 65 inç 12bin skalasında q70r var onun yerine de xf9005 daha iyi gibi duruyor sanki hem de daha ucuz şu an.
  • payda P kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam direk kullanandan yorum almak güzel oluyor, ama harici box kullanmanızın özel bir sebebi var mıdır merak ettim ben. xg9505 için de arada 3-4 bin lira fark oluyor çok değmez gibi geldi bana karşılaştırınca. 12-13 arası bir fiyata xg9505 olsa direk alırım heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_guney

q80r ile xf9005 arasında 5 bin fark var, xg9505'ten de bin lira daha pahalı tabii ki daha iyidir ama bu aradaki farka değer mi onu bilemiyorum, q80r zaten benim bütçeyi aşar belki 55 inçe düşersem alabilirim de şu anlık niyetim 65'ten yana. 65 inç 12bin skalasında q70r var onun yerine de xf9005 daha iyi gibi duruyor sanki hem de daha ucuz şu an.
    Valla hocam gonul 65 ister ama bu fiyatlara cikinca boyuta degil panel kalitesine bakmak lazim. Yoksa 5bin liraya da 65inc var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Aksine xf90 çok daha iyi, karanlık olması başarı değil, ayrıntıları yutup yok etmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_guney

sağolun hocam direk kullanandan yorum almak güzel oluyor, ama harici box kullanmanızın özel bir sebebi var mıdır merak ettim ben. xg9505 için de arada 3-4 bin lira fark oluyor çok değmez gibi geldi bana karşılaştırınca. 12-13 arası bir fiyata xg9505 olsa direk alırım heralde.
    işlemci farkının pratikte pek anlamı yok, 2-3 yıl sonra dönemin lisanslı, güçlü işlemcili, gigabit lanlı bir cihazını alırsınız,
    tv'nin uyduruk kumandasından da kurtulursunuz.
  • lg 65 sm8600 nanocell fiyatı da 11 bin özellikleri oldukça iyi görünüyor, ikisi arasında kaldım açıkçası, hangisini seçmeliyim sizce.

• htopdas H kullanıcısına yanıt
    Nanocell'in ne özelliği varmış? Bu işten anlamayanları adıyla kandırmaktan başka?
  • https://www.youtube.com/watch?v=JYXta0ZLBjw&feature=youtu.be

Açıkcası bu karşılaştırmayı görünce dikkatimi çekti, oled c9 ile karşılaştırılmış ama sizlerin görüşlerini almak için sordum zaten.
  • htopdas H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de çok uzmanı değilim de bayağı bir de araştırdım benim gördüğüm nanocell'ler IPS panelden dolayı daha geniş izleme açısı veriyor va panellere göre ama onun dışında nerdeyse her alanda va panel daha iyi, geniş izleme açısını gerektirecek özel bir kullanım durumu olmadıkça bana nanocell almak mantıklı gelmedi açıkçası
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.