Şimdi Ara

1200 arkadaşı olan kız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocalar benim arkadaşlar beni bi kızla taniştırdı . tanistirma degil aslinda ama kizilaydayiz nedjima diye bi bar var orda oturuyoryz arkadaslarla bi kiz geldi bizim bi arkadasin mahalleden eskiden arkadasiymis ona selam vermeye bziim yanimiza geldi iste10-15 dk durdu gitti pek sohbet edemedik iste adin ne ne okiyosun falan fişmekan neyse eve gittim kiz beni eklemiş faceden 1200 kusur arkadasi var . bj durum atiyo bi foto atiyo abazan abazan dayilar yorum atiyo 500 kisi begeniyo falan dun faceden baya konustuk baya samimi konusuyo egosu yok gibi ama ben guvenemedim yani 1200-1300 tuhaf degil mi? sizce takiliyim mi sevgili olmaya yoksa arkadas mi kalsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne olacağını anlatayım

sevgilisi bitmiştir yedek de yoktur

senle çıkar sonra daha iyisini bulur seni de atar

sonra buraya gelip depresyondayım sevgilim terk etti diye konu açarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki birazı hiledir
  • kendini kaptırmayacaksan sevgili ol. ama 2 gün sonra kız ayrılınca sevgilim beni terketti konusu açma. önemli olan o 2 günde yapacakların
  • Sevgili ol, 1-2 ay pompala, sonra yol ver gitsin.
  • İlk mesajdakini yazmaya gelmiştim gidiyorum

İkinci ve üçüncü mesajdakiler de haklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 3 Eylül 2016; 16:41:58 >
  • 100 arkadaştan fazlası yalan. Önüne geleni eklemiş sen de dahil.
  • Bırak kızı patlat bi osbir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısınızda ben sırf ilişki için sevgili yapmam . ozaman parayla gittigin karıdan ne farkı kalıyor işini gör ayrıl öyle bişey yok. bu kız potansiyel olarak sırf facebooktaki erkeklere selam yazsa 500tanesiyle sevgili olabilir benim korkum o pusuda bekliyor hepsi . sonuçta sevgili demek sadece ilişki demek değil. kız çok daha samimi konuşuyor görünüşüde öyle zaten çok güzel değil ortalama yani bende bundan dolayı sordum zaten denesem mi diye. akşam mesaj atıcam bu kadar kişiyi neden ekledin falan diye ağzını ararım ona göre bişeyler yapıcam artık .
  • O değilde 5 sene falan önce tekila shot sistemi vardı orda her çeşitinden 5 shot 10 tl idi.

• Abaza dayılar çoktan müstehcen fotoğraflarını özelden yollamıştır kız o kadar dalgadan sonra seçici olmaya başlamış olabilir kendine güveniyosan yürü derim
  • Yav kardeş ne olacak allah askina o kizda kesin bi b.kluk vardir sonradan anlarsin adamlar ondan yaziyor kendini kaptirmayacaksan yaz diye pompala geç diye. Uzuj uzun aciklama yaptirma simdi bana. Varsa sivrilen bir ozelligin ondan yaziyordur o kiz sana.

• Dostum, ben sinirime hakim olamadığım için bir ara Sinir Hastalıkları hastanesine yattım. Orada her cins insanı tanıdım. Birisi ise tam bir saf, böyle hafif şizofreni var ama çok iyi niyetli biri idi. Facebook konusu açıldı, 1000'den fazla arkadaşı varmış, çıktıktan sonra kontrol ettim, hakikaten de öyleymiş. Yani senin anlayacağın "Merhaba" dediğin insanların hepsini eklersen, yılmadan çabalarsan, şizofren bile olsan 1000'den fazla arkadaşın olur.

Unutma, dost dediğin az ve öz olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfalardan, gruplardan arkadaş kasmıştır. Arkadaş sayısına bu kadar takılma salla, sevgili olursanız alırsın facebookunu kapatırsın.
  • Kız derken ? Kadın olmuştur o :)

• Hayatında herhangi bir kıza dokunmamış, 13-18 yaş arası kitle bilmiş bilmiş yazmış yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timberman

haklısınızda ben sırf ilişki için sevgili yapmam . ozaman parayla gittigin karıdan ne farkı kalıyor işini gör ayrıl öyle bişey yok. bu kız potansiyel olarak sırf facebooktaki erkeklere selam yazsa 500tanesiyle sevgili olabilir benim korkum o pusuda bekliyor hepsi . sonuçta sevgili demek sadece ilişki demek değil. kız çok daha samimi konuşuyor görünüşüde öyle zaten çok güzel değil ortalama yani bende bundan dolayı sordum zaten denesem mi diye. akşam mesaj atıcam bu kadar kişiyi neden ekledin falan diye ağzını ararım ona göre bişeyler yapıcam artık .

Kardeşim sakın.Herpes kapabilirsin bu kızdan genelde haberleri bile olmaz hastalıktan.Alfaların cinsel hayatı aktiftir bu kızda alfalar ile çıkmışsa onda da olabilir henüz gençsin risk almaya değmez.
    Edit:Alfa tanımı pek uygun olmamışsa keko veya apaçide getirebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babafingo31313131 -- 3 Eylül 2016; 19:53:51 >

• Lan takılın işte gezin tozun belliki daha liselisin evlenmiceksin ya eğlenmene bak

• quote:

Orijinalden alıntı: magi34

Kız derken ? Kadın olmuştur o :)

Kız diye bir cinsiyet mi var? Benim bildiğim kadın ya da erkektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

100 arkadaştan fazlası yalan. Önüne geleni eklemiş sen de dahil.

Yav ne alakası var ben kimseyi eklemediğim halde 260 arkadaş var ekleseydim bi 400-450 olurdu heralde. Hepsini de şahsen tanırım onlar da beni tanır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.