Şimdi Ara

120 milyona hangi ekran kartını alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda şu geforce2 den kurtulmaya karar verdim. elimdede 120 milyon para var ve ekran kartı alacağım bu parayla. hangi marka hangi model ekran kartı almamı önerirsiniz? bi yardım edinde güzel bi ekran kartı alayım.

• asus 9550ge
    elindekini satarsan tam denk gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 20 Aralık 2004, 17:04:58 >
  • ya gforceden bu millet ne ister anlamadım gitti gforce ünlü bir marka yanlız bunu öldürmeye çalışıyoruz millet bir ati diye tutturmuş (leatek)gforce'ninde git yüksek modelini al ondada alırsın aynı performansı yinede herkes kafasına göre takılsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: mad_wind

ya gforceden bu millet ne ister anlamadım gitti gforce ünlü bir marka yanlız bunu öldürmeye çalışıyoruz millet bir ati diye tutturmuş (leatek)gforce'ninde git yüksek modelini al ondada alırsın aynı performansı yinede herkes kafasına göre takılsın

şu anda o fiyata 9550 den daha iyisi yok
    + geforce fx serisi berbattır. onlara denk gelen herturlu atinin kartı daha iyidir.
    şunuda unutmaki ne geforce ne nvidia asla olmez. 6xxx serisiyle gumbur gumbur girdiler piyasaya.
  • asus 9550ge al,benim gibi rahat et
  • bence de ati radeon 9550Ge(ama SE ile karistirma onlar 64bit. GE ler 128bit). bende var, fx5200 lerden cok az pahali olmasina ragmen performans farki buyuk. o/c performansi da deli ayrica. 9600 seviyelerine cok rahat cikabilio
  • arkadaşlara katılıyorum 9550 ge al. tam bütcene de göre
  • imzamdaki kart :)
  • benim konuşmalarımda zaten 6xxx serisi içindi dikkatini çekerim yüksek modelini al dedim
  • Bence bütçene göre düşününce 9550ge en iyi kart.
  • bencede 9550 ye gomul sen fx lerde 5700 ler iyi ama butcene uymaz.bence fx 5200 felan alma memnun kalmazsın
  • ASUSTEK A9550GE/TD ATI RAD.9550 128MB TVOUT DVI 8X

tam senlik 78$+kdv= 128000000 milyon tam senlik
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasarcay

ASUSTEK A9550GE/TD ATI RAD.9550 128MB TVOUT DVI 8X

bu fiyatı nereden verdin acaba öğrenebilirimiyim?

ATI RADEON 9550 A955GE/TD 128 MB EKRAN KARTI

89 $ + KDV

vatan bilgisayarda bu fiyat var. bu da 150 milyon ediyor kdv eklenince
  • 2.el TI4200 veya TI4600 bulmaya çalış.Canavar ötesi onlar...
  • büyükşehirde oturmadığım için ikinci ele pek sıcak pakmıyorum. sorun çıkar diye.
    ASUSTEK A9550GE/TD ATI RAD.9550 128MB TVOUT DVI 8X

diyen arkadaşım nereden bu fiyatı söylemiş acaba. eğer bu fiyata satılıyorsa bu kart hemen alacağımda.
  • valla bende merak ettim 78$+kdv ye nerde satildigini. mavi ve goldpc de 86$+kdv. bende ole aldim...
  • karizma kardes ende 30 milyon daha ekler alirisn her türlü o fiyata alabilecegin geforce u cebinden cikaririsn.
    cok güzel oc oluyor cünkü.
  • Arkadaşlar kart 78 $ bile deil. 76$+KDV'ye satılıyor.En hızlı versiyonu olan GAMER EDITION modeli hemde.Gigatek bilgisayar da Anakara'da.

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=998
  • ya X kardesim bizim bahsettigimiz Asus Ati Radeon 9550GE/TD. senin fiyat verdigin marka HIS. diyceksin simdi "ayni iste" die. bende sana diecegimki ram farki var. o/c performansinda asus ucuo. sanirim ram lerinin samsung olmasindan.
  • gold pc den baktım fiata orada 83 $ + kdv fiyat var. dolar da düştüğü için 135 milyona geliyor. sanırım bu kartı alacağım ama benim merak ettiğim bir şey daha var. bende agp 4X anakart var. bu ekran kartı sorun çıkartırmı bende? çıkartmazsa performansı çok düşermi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.