Şimdi Ara

120 gb ssd tavsiyesi olan??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i3 330 m islemcili sata2 versiyon hitachi sata lı laptobum için ssd almayı düsünüyorum,sata3 ssd de alsam destekleyeceğini söylediler dwd rw yerine ssd taktıracağım 2.5" 120 gb ssd tavsiyedi olan var mı ben sandisk ssd plus ve wd green arasinda kaldim farklı bir tavsiyesi olan var mı??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sandisk ssd plus öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağolun hocam yorumlarınız için
    baśka tavsiyeler de varsa bekliyorum beyler bayanlar

• ocz vertex 460a 120gb. bir samsung değil tabi ki ancak tavsiye ederim fiyat olarak 215 liradan almıştım kampanya zamanı indirimli.

buarada ssdyi dvd slotuna değilde harddiskin bulunduğu kısma takın. harddiski ise dvdrom kısmına kızak ile bağlarsınız. kızaklar yükseklik olarak değişiklik gösteriyor. laptop modelinize bakıp ona hangi kızak uyarsa onu alın. satılan kızakların çoğu 12.5mm. 9.5mm olarak yazıp sipariş etmeniz gerekebilir. eğer bilgi bulamadıysanız dvdrom sürücünüzü çıkarıp yüksekliğini ölçebilirsiniz.

• Adata markasından öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

ocz vertex 460a 120gb. bir samsung değil tabi ki ancak tavsiye ederim fiyat olarak 215 liradan almıştım kampanya zamanı indirimli.

buarada ssdyi dvd slotuna değilde harddiskin bulunduğu kısma takın. harddiski ise dvdrom kısmına kızak ile bağlarsınız. kızaklar yükseklik olarak değişiklik gösteriyor. laptop modelinize bakıp ona hangi kızak uyarsa onu alın. satılan kızakların çoğu 12.5mm. 9.5mm olarak yazıp sipariş etmeniz gerekebilir. eğer bilgi bulamadıysanız dvdrom sürücünüzü çıkarıp yüksekliğini ölçebilirsiniz.

hocam şu ürüne ne diyorsunuz

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_adata-ssd-128-gb-su800-2-5-in%C3%A7-sata-6-gb-s-3d-nand-asu800ss-128gt-c-1170682.html

şu an mediamarktayim almayi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: EdmondDantes9

Adata markasından öneririm.

şu ürün nasıl hocam şu an almayı düşünüyorum

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_adata-ssd-adata-120gb-su650-520-320-mb-s-3d-nand-asu650ss-120gt-c-1177650.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightFlight45 -- 2 Aralık 2017; 19:17:38 >
  • NightFlight45 kullanıcısına yanıt
    hocam bence aceleye getirmeyin daha iyi alternatifler bulunabilir mediamarkttan almanız şart değilse

• quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

hocam bence aceleye getirmeyin daha iyi alternatifler bulunabilir mediamarkttan almanız şart değilse

şart değil hocam bu fiyata sandisk kingston wd vs bulabilir miyim

• NightFlight45 kullanıcısına yanıt
    Hocam Adata Tayvanlı kaliteli bir markadır. 3D Nand olduğu için en mantıklı seçimlerden birisi attığınız ssd.

• quote:

Orijinalden alıntı: EdmondDantes9

Hocam Adata Tayvanlı kaliteli bir markadır. 3D Nand olduğu için en mantıklı seçimlerden birisi attığınız ssd.

peki şunu almaya değer Mi 400 liraya

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sand%C4%B1sk-ssd-plus-2-5-in%C3%A7-240-gb-520-mb-sn-okuma-350-mb-sn-yazma-sata-3-ssd-sdssda-240g-g25-1153149.html

makinem zaten 450 lira eder

• Değmez. Ben Adata'yı seçerdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.