Şimdi Ara

120 GB IDE HDD Alıcam Yardım....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler selam MSI KT4 gariban anakartıma 120 GB ATA HDD alıcam, Seagate ve Samsung arasında gidip geliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

• 8 mb kb samsung öneririm 3yıl garantili ve de chip yanıklarınada garanti veriyor
  • Samsung...
  • ne alırsan al sata power kablosunu da almayı unutma benim gibi :))
  • birader o ne yaw ben satayla uğraşmıcam ki, kart msi kt4 yazdık ya :)
  • HDD'de bir numara kim ne derse desin Seagate'dir... Ardindan Western Digital ve (efsane Quantum'u satin alan) Maxtor gelir... Dunyanin ilk HDDini ureten IBM cok hizli erisim surelerine sahiptir fakat bozulma olayi cok oluyo IBMlerde... Zaten IBM HDD piyasasindan cekiliyo (bu kotu ununden olsa gerek)... Hitachi'ye satildi HDD bolumu yanlis bilmiyosam... Samsung bunlardan sonra gelir... Sonuchta 8 MB cache 7200RPM olduktan sonra performans olarak hepsi birbirine yakın sonuclar verir... Model model baktiginda bazi modeller bu yazdiklarima ters dusebilir ama genel olarak baktiginda olay budur...[dry]
  • +++8 mb kb samsung öneririm 3yıl garantili ve de chip yanıklarınada garanti

HATTA BUNU CHIP YANIKLARI ICIN SOYLUYORUM ALDIGIN YERIN KOYUNCU BILGISAYARDAN ALMIS OLMASINA OZEN GOSTEREBILIRSEN YADA BUNU BECEREBILIRSEN SENIN ICIN COK IYI OLUR
  • +++8 mb kb samsung öneririm 3yıl garantili ve de chip yanıklarınada garanti

HATTA BUNU CHIP YANIKLARI ICIN SOYLUYORUM ALDIGIN YERIN KOYUNCU BILGISAYARDAN ALMIS OLMASINA OZEN GOSTEREBILIRSEN YADA BUNU BECEREBILIRSEN SENIN ICIN COK IYI OLUR
  • hımm 8 mb cache li 7200 rpm ler aşağı yukarı aynıysa işim rahat :=)Sağolun
  • şu an seagate kullanıyorum ve çok memnundum ancak geçenlerde arkadaşta samsung gördüm hem hızlı hem sessiz hem soğuk. şimdi alacak olsam samsung alırdım.
  • samsung un çipi çok yanıyor herhalde ondan çip yanma garantisi veriyor.bırak samnsungu git seagate al.1 numaradır.
  • keanu ne güzel olumlu tepkiler alıyorduk kafamı karıştırdın gene [dry]
  • kardeş ben samsung hdd kullanıyorum ve çok memnunum sanada tavsiye edebilirim
  • bende seagate kullanıyorum sonra arkadaştaki samsunga özendim ama şu anda o samsung da çok yavaşladı f disk yaptık biraz düzeldi ama yinede seagate daha iyi gibi bide hdd şans işi iyide çıkabilir dandikte bu biraz şans a bakar
  • bence western dıgıtal tas gıbı
  • SEAGATE
    +++balaoncuklar
  • Bence samsung chipinin yanmayacagına güvendigi için chip yanma garantisi veriyordur. Samsung al derim. Ama yok samsung almayayım dersen elimde 120GB Sıfır ambalajı açılmamış Maxtor var 90$a veririm kdv dahil.
  • helper sağol dostum peşin alamam zaten benim favori mekaımdan vadesiz 10 taksit samsung alıyorum sağolasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.