Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

120' FİXED FRAME PROJEKSİYON PERDESİ 16:9 FORMAT 270X150CM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
6
Favori
1.785
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Ev Elektroniği >> Projeksiyon Cihazları, Perdeler ve Aksesuarları >> 120' FİXED FRAME PROJEKSİYON PERDESİ 16:9 FORMAT 270X150CM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1419 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Fixed Frame projeksiyon perdesi olarak kullanabileceğiniz özel bir kağıttır.Elektrostatiktir , duvara kendiliğinden tutunur.Yapıştırıcıya vs ihtiyaç yoktur.Pratik ve kullanışlıdır.İstenildiği zaman kolayca sökülebilir.Kuru bezle kolayca temizlenebilir.16:9 formatındadır.Ölçüleri 270x150cm.Köşeden köşeye 120" izleme boyutu sunar.Ürün sıfırdır.Kapalı kutusunda teslim edilecektir.Adetli satış vardır.Kargo olur.Görüntülerde kullanılan projeksiyon Benq w1070tir.Görüntüsünü kıyasladığım tv Samsung 55ku7000dir.
    vardır.Kargo olur.

Fiyat : 220tl

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 26 Eylül 2019; 20:47:6 >

• Teğmen
    141 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    29 Eylül 2005

Durum
    Forumda değil

Güzel ürünmüş. Çıkarırken nasıl çıkarıyoruz peki, kolayca ayrılıyor mu? Rulo şeklinde gönderdiğinizi farz ediyorum, düz hale getirmek zor oluyor mu acaba?
    Teknoloji ile ilgili bir sitenin 2. el alışveriş bölümünde kar amaçlı alım satım yapan insanlardan uzak durmaya çalışıyorum. Eğer siz de benim gibi sisteminizi güncellemek adına alış veriş yapıyorsanız benimle iletişime geçin. 3 kuruşa aldığı ürünü 5 kuruşa başkasına kakalamak isteyen arkadaşlar lütfen benden uzak durun.
  • Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    15 Nisan 2016

Durum
    Forumda değil

hocam konsept ahşap duvar düşün, ona tutunur mu?
    27 Temmuz 2004

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Güzel ürünmüş. Çıkarırken nasıl çıkarıyoruz peki, kolayca ayrılıyor mu? Rulo şeklinde gönderdiğinizi farz ediyorum, düz hale getirmek zor oluyor mu acaba?
    bende merak ettim ürün nasıl yapışıyor istediğimizde ayırabiliyor muyuz.
    04 Şubat 2006

Durum
    Forumda değil

Cevap yok salla gitsin o halde 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: chaos7

Sorunuzu yeni gördüm kusura bakmayın.Kolayca ayrılıyor evet.Köşesinden tutup hafifçe çekip duvar üstünde rulo halde katlıyorsunuz.Rulo haldeyken duvara dayalı şekilde tutup açıyorsunuz ve kendiliğinden duruyor.Hepsi bu.
    |
    |

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Tunc Sensation

hocam konsept ahşap duvar düşün, ona tutunur mu?
    Ahşap tozsuz , pütürsüz-pürüzsüz ve nemsizse tutunur.
    |
    |

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: lombard

bende merak ettim ürün nasıl yapışıyor istediğimizde ayırabiliyor muyuz.

Alıntıları Göster
    Kağıda elektrostatik elektrik yüklü.Düz olan her türlü zemine yapışıyor.Cama da yapışır.İstediğinizde ayırabilir , rulo haline getirip kaldırabilirsiniz.Bu şekilde kaldırıp sonra tekrar kullanma şansınız var.
    |
    |

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: thelayka

Cevap yok salla gitsin o halde 😁
    Konuya yazıldığını yeni gördüm.Mesaj atılsaydı aynı gün içinde geri dönerdim.
    |
    |
    14 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

Hala satiyormusunux

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: gecemelek

Hala satiyormusunux
    Evet ürün şu an satışta.
    14 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

kredı kartıyla nasıl alabılırız pekı
    |
    |
    aterikasedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: gecemelek

kredı kartıyla nasıl alabılırız pekı

Alıntıları Göster
    Firma olmadığım için kredi kartıyla satışım yok.Elden nakit olarak teslim alabilirsiniz ya da önce havale sonrasında kargo şeklinde.
    |
    |

Katılım Zamanı
    10 Haziran 2007

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Odamın duvarları hafif desenli (boylamasına çizgili) açık renk duvar kağıdı kaplı, birde üstüne üstlük simli..

Ben bunları gözardı edip, tek renk düz duvarda kullanıldığı gibi olur düşüncesiyle projeksiyon cihazı aldım, dün denedim. Görüntü güzel ama duvar kağıdının deseni çizgileri belli oluyor, simler parlıyor. Yani beklediğim gibi olmadı.

Makaralı sistem açılır kapanır perdeler duvar kağıdı üzerine montaj olursa kötü gözükür siye düşündüm, projeksiyondan vazgeçmeyi düşündüm. Bu ilgimi çekti araşttıracağım, şu an evden ayrıldım seyahate çıktım.

Döndüğümde projeksiyon cihazını satmak veya bu tarz bir perde almak arasında karar vereceğim.

*duvara tutunan bu ürün, çok hafif desen kabartması olan duvar kağıdına da sağlıklı bir şekilde tutunacak mıdır? Ayrıca duvarda birkaç gün kalması durumunda ağırlığından ötürü aşağı doğru kayma yapıyor mu? Tutunma yetisini kaybetmesi durumu oluyor mu? Ayırma, tutundurma işlemini tekrar etmenin bir sınırı var mı? Yani 30-40 tutundurma ayırma işlemi sonrası özelliğini kaybetmeye başlıyor mu? Ürün beni heyecanlandırdı. Acaba çok mu abarttım ürünü yoksa basit bir şey mi anlayamadım.

Duvara tutunduğunda kenarlar ve köşeler kıvrışıyor mu?

• Binbaşı
    1419 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    16 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Odamın duvarları hafif desenli (boylamasına çizgili) açık renk duvar kağıdı kaplı, birde üstüne üstlük simli..

Ben bunları gözardı edip, tek renk düz duvarda kullanıldığı gibi olur düşüncesiyle projeksiyon cihazı aldım, dün denedim. Görüntü güzel ama duvar kağıdının deseni çizgileri belli oluyor, simler parlıyor. Yani beklediğim gibi olmadı.

Makaralı sistem açılır kapanır perdeler duvar kağıdı üzerine montaj olursa kötü gözükür siye düşündüm, projeksiyondan vazgeçmeyi düşündüm. Bu ilgimi çekti araşttıracağım, şu an evden ayrıldım seyahate çıktım.

Döndüğümde projeksiyon cihazını satmak veya bu tarz bir perde almak arasında karar vereceğim.

*duvara tutunan bu ürün, çok hafif desen kabartması olan duvar kağıdına da sağlıklı bir şekilde tutunacak mıdır? Ayrıca duvarda birkaç gün kalması durumunda ağırlığından ötürü aşağı doğru kayma yapıyor mu? Tutunma yetisini kaybetmesi durumu oluyor mu? Ayırma, tutundurma işlemini tekrar etmenin bir sınırı var mı? Yani 30-40 tutundurma ayırma işlemi sonrası özelliğini kaybetmeye başlıyor mu? Ürün beni heyecanlandırdı. Acaba çok mu abarttım ürünü yoksa basit bir şey mi anlayamadım.

Duvara tutunduğunda kenarlar ve köşeler kıvrışıyor mu?
    Hafif desen kabartısı olan duvar kağıdına büyük ihtimal tutunacaktır çünkü sıvası pütür pütür olan duvara dahi tutunmuştu.Kağıdın duvarda tutunma ömrünün 2-3 sene olduğu söyleniyor üretici tarafından.Tabi sök çıkar yaparsanız tutunma süresi azalacaktır.Aşağı kayma problemi olmaz.Ben on kereden fazla söküp taktım aynı kağıdı.Tutunmaya devam etti fakat tozlandığı için tutunma gücünün zayıflamaya başladığını gördüm.Tozdan ve nemden uzak tutmak gerekiyor.Duvara tutunduğunda eğer duvar dümdüzse kağıt da dümdüz oluyor.Eğer eğim , çıkıntı vs varsa potluk olabiliyor.Potluğu kuru bezle silerek belli ölçüde yok edebiliyorsunuz.Sizin duvar kağıdındaki kabartmaların kağıtta potluk yapacağını düşünmüyorum.Milimetrik ve sürekli tekrarlayan kabartmalar olduğu için kağıt homojen şekilde tutunacak ve potluk yapmayacaktır.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
instagram takipçi
SEO
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.