Şimdi Ara

120 cm usb kablo 4.95 TL (Kaliteli ürün) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
17.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kabloyıçu almak isteyenlere tavsiyem alın. Bende 3 gün önce aldım a101 den. Benm note 4 dün kablosu göçtü ve bunu aldım. Gerçekten çok iyi orjinal kablo ile aynı performansı veriyor. Bugün gidip 2 tane daha alıcam ne olur olmaz diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür kabloların alayı en fazla normal şarj için olabilir. Ola ki niyetiniz data aktarımı falan ise tecrübe ile sabit olmak üzere türlü sıkıntılar yaşarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Ali'den ugreen alın başınız ağrımaz S7 Edge yi 2.7A (2700mAh) ile şarj edebiliyor.

Hocam çok bilmişlik gibi olmasın ama 2700 mAh yük belirtir pillerde az çok kapasite belirtir. Şarj aletlerinde A yada mA birimi kullanılır.

• Tyoe c cevirici talsam ucuna hizli sarj baglanirmi bu 2.1a ya kadar verse yeter

• unununium U kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam haklısınız aklımda mah kalmış öyle yazmışım
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hizli sarj falan bilmem aldim 5tl nolcak ucuna type c aparsti takar bakarim.qc 3.0 baglanirsa gider 5tane alirim

• Arkadaslar a101 e gittim.tedarikciden olusan bi sikinti oldugunu solediler.kablonun gelmedigini solediler.haftaya gelir dediler.ayni sorunla karsilasan oldumu acaba?

• Asgardlı Thor A kullanıcısına yanıt
    Getirememislerdir sorun olmaz ben koydeyim oyle misafir ziyaretine geldim burdan aldim

• A101 e gidip bir bakmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Kablonun telefona tek zararı içindeki tel kopuksa yavas şarj etmesi ve giriş ucu dandikte telefon soketini yalama yapmasıdır telefona zarar veren çakma adaptördür kablonun bi zararı olmaz yanlış bilgi vermeyin ihtiyacı olanda alabilir 500 tllik telefona da 4000 tllik telefonada adaptörünüz orjinal yada düzgün bi markanın olsun yeter

• 4 tane aldim.Allah razi olsun haber verenden

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Allaha sukur 4 5 taneyle bitirdim ben o isi Cunku sonu yok bu isin. Artik uyguna bulursam tip c alirim

• ben oto termosu kaptım 1 tane. 35 lira bişe değil

• Speedu adli aliexpress magazasindan aldim altin standart kablo 2A veriyor net ama 60 gunde geldi sansima:O

• Ya bir de kaliteli ürün yazmış neye göre kaliteli birader inceledin mi teknik özelliklerini mi biliyosun. 5 tl ye kablo mu olur 3310 a takmam. Ölücülüğün de bu kadarı.
  • Arkadaşlar ne kadar sorun ettiniz yahu kablo işte daha 5 liraya kablo işte. Ordan burdan 10 liraya aldığımız kablolara göre gayet iyi bir kablo

• AliExpressten chotech, ugreen markalarına bakın. Ürünleri kaliteli fason Çin ürünleri gibi değil. Aldığınız da zaten kalitesini anlarsınız, bu 5 para etmez şeylere para vermeyin

• Herkes de kablo uzmanı kesilmiş ne çok bilmiş milletiz AB ye girsek orada da milletin kafasını düdükleriz.

• kablonun alaşımı önemli, bakır pahalı o yüzden başka metaller karıştırıyorlar bu da iletkenliği düşürüyor,
    yavaş şarj oluyorsa %100 bakır değildir.
  • http://www.epttavm.com/item/28016028_greentech-gt-uc05-micro-usb-data-ve-sarj-kablosu-beyaz

GreenTech GT-UC05 Micro Usb Data ve Şarj Kablosu KARGO DAHİL 8,5 LİRA

Bulamayanlar bunu da değerlendirebilir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.