Şimdi Ara

120 cm usb kablo 4.95 TL (Kaliteli ürün) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
17.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçmiş olsun...
  • Bataryaya zararı olmazda şarj yuvasını hırpalamasın derdindeyim. Alsam mı bilemedim. Evde kullanmalık değil zaten dışarıda batarya için kullanmalık iş görür gibi.
  • Migrosa da ithink geldi yine . Fiyatlar asılmamıştı sanırım satışa bugün çıkacak . geçensefer 6,95 e satmışlardı . 2 TL daha verilip ithink kullanmak daha iyi. ben aylardır kullanıyorum ithinki sıkıntı yok hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Migrosa da ithink geldi yine . Fiyatlar asılmamıştı sanırım satışa bugün çıkacak . geçensefer 6,95 e satmışlardı . 2 TL daha verilip ithink kullanmak daha iyi. ben aylardır kullanıyorum ithinki sıkıntı yok hiç

İphone için olanı 2 ay gitti.. Yedek olarak olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3310 a uygun mu ona göre alacam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

Kablo konusunda tek takıntılı ben değilim demek ki
    benimde evde 20 tane falan kablo var,telefonu değiştirdim iphone geçiş yaptım şimdide onun için toplamaya başladım.

Spedu çekleri güzel oluyor. alt limitsiz 3 dolar çekle 3 metre ve 0.25 metre 2 kablo almış 0.15 dolar ödemiştim. kısa kabloda istediğim yok diye 2 farklı renk göndermişler hediye diyerek.
    3 metre olan kabloyu iş yerindeki usb çoğaltıcıya güç vermesi için bağladım baya iş gördü. usb çoğaltıcıda ugreen marka onuda herkese tavsiye ederim gayet kaliteli

rock markanın kabloları da güzel. yanlız chinkeypro diye bir marka var uzak durun. nedense aldıklarım hep dandik çıktı

Ewet çekle bende spedu aldım. Bedavadan biiraz pahalıya geldi. Çok ümitli değildim ama data iletişimi bile yapıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 15 Haziran 2017; 13:40:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Migrosa da ithink geldi yine . Fiyatlar asılmamıştı sanırım satışa bugün çıkacak . geçensefer 6,95 e satmışlardı . 2 TL daha verilip ithink kullanmak daha iyi. ben aylardır kullanıyorum ithinki sıkıntı yok hiç

İphone için olanı 2 ay gitti.. Yedek olarak olabilir.

MFI sertifikalı olmadığı için gidiyorlar sanırım .
  • smartms kullanıcısına yanıt
    usams ve rock marka kablolar aldım. ikiside gayet kaliteli. arada 1-2 dolarlık çek tanımlıyorlar. bu çeklerle uyguna alabilirsiniz
  • Aliexpressden daha iyi ve daha uzun kabloyu 6.5 dolara aldım. Kablo type-c idi ama olayı 3 metre olması. Yine de ucuz aldım bence. 5 liraya bunu alacağınıza 10-20 liraya (boyutu değişik) daha iyi kablo alırsınız daha iyi

• Type-c için var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablonun telefona tek zararı içindeki tel kopuksa yavas şarj etmesi ve giriş ucu dandikte telefon soketini yalama yapmasıdır telefona zarar veren çakma adaptördür kablonun bi zararı olmaz yanlış bilgi vermeyin ihtiyacı olanda alabilir 500 tllik telefona da 4000 tllik telefonada adaptörünüz orjinal yada düzgün bi markanın olsun yeter

• Kablonun batarya üzerinde bir etkisi yoktur sadece hızlı dolmasına etki eder. Bataryaları esas öldüren şarj cihazları ve powerbanklerdir. Akımı stabil veremeyip voltajı dengeleyememesi yüzünden düzensiz şarj olur. Çabuk biter bazen %20'lerde telefon kapanır.

Bu yüzden esas dikkat etmeniz gereken şarj cihazlarıdır. Samsung LG Apple Anker gibi markaların dışına çıkmamaya çalışın. Hatta Xiaomi bile kullanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: unununium

Aliexpressden daha iyi ve daha uzun kabloyu 6.5 dolara aldım. Kablo type-c idi ama olayı 3 metre olması. Yine de ucuz aldım bence. 5 liraya bunu alacağınıza 10-20 liraya (boyutu değişik) daha iyi kablo alırsınız daha iyi

3 metrelik type-c için link alabilir miyim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

quote:

Orijinalden alıntı: unununium

Aliexpressden daha iyi ve daha uzun kabloyu 6.5 dolara aldım. Kablo type-c idi ama olayı 3 metre olması. Yine de ucuz aldım bence. 5 liraya bunu alacağınıza 10-20 liraya (boyutu değişik) daha iyi kablo alırsınız daha iyi

3 metrelik type-c için link alabilir miyim hocam

Şuan kullandığım ürün şu:http://s.aliexpress.com/eui6ziQv

Gayet hızlı şarj ediyor uzun kablo olduğu için biraz yavaş şarj edebilir diye düşünüyordum ama amperede 2900 ma gördüm. Yani herhangi bir kayıp yok.

• Gittim 2 tane aldım birini g3 birini s4 te kullanacağım ikisi de orjinal kafaları duruyor kablolar bozulmuştu. S4 te denedim süre orjinal ile aynı g3 te daha denemedim lg şarj cihazı biraz daha geç şarj ediyor samsung kafasına göre.

Bu arada yazmışlar yok ev de kullanmam yok dışarı için aldım arkadaş kendinizi bu kadar kısıtlamaya gerek yok Alt tarafı kablo ister evde ister işte kullan ne olacak önemli olan şarj aleti orjinal ise akımı düzgün veriyorsa tamam kablo zaten bozuk ise klasik şekilde çok geç şarj eder sağlam ise orjinal gibi eder bunun bi orta noktası yok.

• Ali'den ugreen alın başınız ağrımaz S7 Edge yi 2.7A (2700mA) ile şarj edebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 15 Haziran 2017; 17:18:2 >
  • Hmm 5 lira 2 yil garanti

• Hirotaro kullanıcısına yanıt
    ithinkin micro usbsini samsung tablet ve telefonlarda kullanıyorum. hızlı şarj ediyor tavsiye edeirm
  • Bende aldim haber veren arkadaşa teşekkür, hızlı şarj ediyor denendi

• şu kablo telefona pile zararlı diyenler üstün elektrik bilgileriyle bi açıklasın neden, bilgilenelim
    merakla bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.