Şimdi Ara

120 bin Tl'ye araba ne alırdınız? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
7.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de benzer aralıkta araç bakıyorum. D segment ve düşük kilometrede (max 50 000 km.) olsun istiyorum. Hal böyle olunca seçenekler azalıyor.

-Premium'larda o fiyatta, düşük kilometre bulmak imkansız. (Audi, BMW, Mercedes vs...)
    -508'in kasası eskidi ama EAT6 şanzıman var. İkinci elde değer kaybı çok.
    -Passat'ta ise o aralıkta ancak comfortline alınabiliyor ama elektrikli ayna bile yok. Highline'ye çıkınca, temizine 150 bin ayırmak gerek.
    -Renault ise o segmentte bir türlü tutturamadı. Talisman şekil ve donanım olarak iyi ama forumda kalite konusunda ciddi sorunlardan bahsedilmiş. Sarı sitede su aldığı için garantiden yapılan araçlar var. Bir de meşhur kartondan tavan yalıtım malzemesi hikayesi.
    -O aralıkta öne çıkan yeni Insignia Grand Sport. Hem tam otomatik şanzıman, hem de baz donanımda bile baya özellik var. İyi bir pazarlıkla Enjoy veya Desing donanım alınabilir. Eksik yön ise Enjoy ve Design'deki halojen farlar. Intelli Lux Led Matrix farlar Excellence donanım ile geliyor ve malesef fiyat artıyor.
    -Geniş aileler için Superb de iyi bir seçenek. Fiyat aralığı Prestige donanıma yetmese de özellikle Style Plus donanım bulunursa kaçırılmamalı. Donanım önemli değilse Active ve Comfort donanım da bulunabilir.

Yukarıdaki seçeneklerden öne çıkan Insignia ve Superb. Insignia sorunsuz şanzıman ve güncel kasaya sahip. Superb ise geniş bagaj hacmi sunuyor (Insignia'da 490 lt., Superb de ise 600 lt.'ye yakın.) ve ikinci elde daha kuvvetli.

Yukarıdaki fiyat analizi, mevcut piyasa koşullarında satıcıların 10 bin TL'ye kadar pazarlık payı koymaları göz önüne alınarak yapıldı. Uzun süredir araç bakıyorum ve satıcılar ile görüşüyorum. Şuan sarı sitedeki fiyatlar üzerinden 5-10 bin TL indirim alınabiliyor.

Saygılar.

• 0 1.4 tsi Manuel active superb bulabilirsin az daha zorlar isen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 126 bine 2015 model ilk sahibinden hatasız 1.6 tdi dsg comfortline 70 binde passat aldım düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattrm -- 12 Mart 2019; 17:37:16 >
  • Passat b8 comfortline alırdım.

• CC 150 HP alırdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Peugeot 308 1.2 puretech allure otomatik vites aldım. Herkese ilgisinden dolayı tekrar teşekkürler.

• 120 bin tl az yakan 6 7 litre den az suv sedan sw önerileri

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.