Şimdi Ara

120 bin Tl'ye araba ne alırdınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
7.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi segment araç bakıyorsunuz kaç km ye kadar ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben almazdım bu dönemde ha illa alacam diyorsaniz.Parasini hak edecek araba olarak enjoy paket yeni kasa insignia alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatikte en iyi civic

• Civic Rs alabilirdim yada Golf

• Tek beklenti otomatik vitesli olması ise bir çok alternatif var. Herkes farklı bir araç söyleyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haksızlığa gelemeyen adam

Hangi segment araç bakıyorsunuz kaç km ye kadar ??
    Hocam, öncelikli C segment , kesinlikle otomatik olacak. Karoser fark etmez. Dizel benzin farketmez. İkinci el olacaksa en fazla 10 bin km olmalı. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Ben almazdım bu dönemde ha illa alacam diyorsaniz.Parasini hak edecek araba olarak enjoy paket yeni kasa insignia alınır.
    Hocam neden almazdınız bu aralar, gerçi benimde aman aman acelem yok. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marseltalon -- 3 Mart 2019; 14:26:50 >
  • 1.5lt 182hp civic hatchback sport İngiltere üretimi c sütunu problemi yok. Civic üretiminin ülkede son bulması herhangi bir anlam ifade etmiyor bana .

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Hocam benim naçizane fikrim golf almanızdan yana hem benzini az yakar hemde piyasası var o yüzden hem otomatik te keyifli ve 10 bin km de çok rahat bulunur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renault kadjar

• Sıfır
    Leon DSG style LED paket alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Hocam neden almazdınız bu aralar, gerçi benimde aman aman acelem yok. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Açıkçası elimde 120 bin veya ne kadar varsa dolar yapar beklerim.Büyük ihtimal suanki ötv oranları değişecek büyük bir kalıcı ötv indirimi bekliyorum ben piyasaların hareketlenmesi için.Dolar artarsa arac fiyatlarida artsada senin elinde de dolar olacagi icin zarar etmezsin ve yine güzel bir araç alırsın.
    Şuanki piyasada 120 bine dahi doğru düzgün 0 veya 2. El 1 2 yılık araba alınmıyor malesef.

• Duster

• İnsignia al geç hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Aynısını bende düşünmüştüm. İlginiz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Açıkçası elimde 120 bin veya ne kadar varsa dolar yapar beklerim.Büyük ihtimal suanki ötv oranları değişecek büyük bir kalıcı ötv indirimi bekliyorum ben piyasaların hareketlenmesi için.Dolar artarsa arac fiyatlarida artsada senin elinde de dolar olacagi icin zarar etmezsin ve yine güzel bir araç alırsın.
    Şuanki piyasada 120 bine dahi doğru düzgün 0 veya 2. El 1 2 yılık araba alınmıyor malesef.

Alıntıları Göster
    "dolar artınca araba fiyatları da artıyor yea." diye zırvalayan bir guruh var burada.

2015te 1 yaşında 42000tl ye alınmış bir araç var bizde. Şu an ederi 55000tl kadar.

Dolar bazında baktığımızda 2.70ten kuru hesaplarsak 15555 usd ye gelmiş araç.

55000 e sarıldığını düşünürsek 55000/5.4=10200 dolar aşağı yukarı.

Aracımı satabilseydim eğer direk dolara dönüp doları d fiziki olarak evde tutup bekleyecektim 4-5 ay. Satılmadı tabi, tek zeki ben değilim

Konuya irhafen, insignia en mantıklı seçim.

• Tabikide cla alırdım başka araç düşünmezdim bile.
  • A3 sedan tfsı

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    1.6 benzinli eco lpg’li Civic elegance sıfır veriyorlar bu fiyata. Eksikleri olan bir araç olsa da donanım,hacim, 2. El olarak güzel bir model tavsiye ederim.

• şahin alırım neyıne yetmıyor uzerınede kredı ceker ayzlık alırım yazın keyfıme bakarm
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.