Şimdi Ara

120-130bin tl araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet kışın karda buzda burnunu çıkaramazken sen buzda dans etmek ister misin? Ya da hem asfaltı ağlatıp hem de keçi gibi dağlara tırmanabilen bir sedanın olsun istemez misin :) O halde 2009-2010 Subaru Legacy diyorum!  

• Öğrenci adamsın hocam ne işin var c sınıfı sedan araçlarla. Ben senin yerinde olsam b sınıfından sıfır clio veya egea hatchback kasa düşünürdüm. Bugün 130 civarına 8-9 yaşında c sınıfı modeller satılıyor çok geçmeden ağır bakım ister ön düzen ister bunlar ciddi masraf. Git sıfır aracın kaporasını ver en fazla iki ay bekler sonra kafan rahat binersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic gerisi boş

• 100bin km civarında 2012 2013 civic otomaitk belki

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oralet82 O kullanıcısına yanıt
    Kia rio aracım var şuan 2015 model. Tekrar b sınıfından inip b sınıfına binilirmi bilemiyorum pek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

değişen motor kaputu? hocam detaylı expertiz yaptırmadan alınmaz bu araba.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt

hocam araca fatura kesilecek diyor bu oradaki fiyata + kdv eklenecek anlamına gelmiyor mu ? ne kadara mal olur ki o araç ?

• Yeni kasa megane alınabilir rahatlıkla joy paket benzinli tabi

• Astra j , ceed ve i30

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

değişen motor kaputu? hocam detaylı expertiz yaptırmadan alınmaz bu araba.

Alıntıları Göster

galeriden almak o yüzden daha iyi

aldıktan sonra kusuru çıkarsa sorgusuz sualsiz iade edebiliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: silasgreaves07

Kia rio aracım var şuan 2015 model. Tekrar b sınıfından inip b sınıfına binilirmi bilemiyorum pek.

Sınıf yükseltmek yerine model yükseltmeyi tercih ederim 2015 b sınıfı aracınızı satıp 2012 model c sınıfı alabileceksiniz. Diğer taraftan bakınca piyasada düzgün araba bulmak çok zor büyük risk aşmış olursunuz. Bugün bir çok insan d sınıfı aracını satıp c sınıfı sıfır araç almak için çabalıyor. Ben iki çocukla b sınıfı araca biniyorum. Fazlası hayal artık bize.

• Focus eski kasa Jetta bakabilirsin veya 11 12 model volvo bakabilirsin bu arada herkesin ailesi farklı olabilir boşver kardeşim istediğin araci al benim yazdığım araclarada bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NurullahHormanci -- 23 Temmuz 2020; 11:27:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xakler

Ekonomi gayet iyi deyince de üstümüze çullanıyorsunuz. Bunun gibi bir sürü öğrenci gerek forumda gerek üniversitede biliyorum. Devlet üniversitesindeyim dönemin yarısının arabası var sabah park edecek yer olmuyor kampüste

Otobüsler dolusu insanı balık istifi tıklım tıklım giderken görüp de ekonomi tahlili de yapıyor musun? Bizim sınıfta bir kişinin dahi arabası yoktu mesela. O üniversiteyi ben de merak ettim cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

galeriden almak o yüzden daha iyi

aldıktan sonra kusuru çıkarsa sorgusuz sualsiz iade edebiliyorsun

Alıntıları Göster

Şu an hiçbir yerden araba alınmaz. Sıfırlar uçmuş hocam. 2. el de yüksek. Elde varsa sahip cıkmak lazım.

• Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Hocam bu araç atmosferik motor, turbo kadar veya dizel kadar performans beklemeyin. Ancak sorunsuz bir motor yağını suyunu koy bakımdan bakıma servis yüzü görürsün. Bu aracın gitmesini istiyorsanız devir çevirmek lazım biraz.

• Honda Civic sorunsuz araçtır üzmez.

• 2015 giulietta 90-100bin kmde nasıldır? 130 135 bandında bulunabiliyor bunlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thekanarya

Hocam bu araç atmosferik motor, turbo kadar veya dizel kadar performans beklemeyin. Ancak sorunsuz bir motor yağını suyunu koy bakımdan bakıma servis yüzü görürsün. Bu aracın gitmesini istiyorsanız devir çevirmek lazım biraz.

Bu aracı yaklaşık 3-4 sene kullandım. Araç çok ağır olduğu için yokuşlar ölüm gibi geliyordu. Dediğin gibi devir çeviriyorsun ama bu defa araç bağırdığı için konforlu bir sürüş olmuyor. Allah vere de önüne kamyon falan gelmesin devirden bir düşerse zor topluyor araç.

Yakıt tüketimi fazla ayrıca. Ekonomi olsun diye tüp taktırırsan daha da kötü. Çünkü tüpte olmayan performansı hem düşüyor hem de kronik olarak subap eritiyor. Ayrıca motoru sorunsuz olabilir ama sensör arızalarından illallah etmiştik biz. Sürekli servise git 100-200 bayıl gel.

Açıkçası sürüşü güzel, konforu güzel, ufak tefek arızalarına göz yumarsan güven veren de bir araç ama atmosferiklere yanaşmamak lazım bu devirde artık.

• Şu zaman öyle bi soru sormuşsunuz ki, şimdi patlar burası :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.