Şimdi Ara

120.000 150.000 Lira arası araç tavsiyesi. Çok acil alınacak. Desteğe ihtiyacım var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar iyi forumlar. 120 bin 150 bin arası bir araç arıyorum bütçem en son 150 152e ıkına ıkına çıkabilirim borç harç.

Kesinlikle iki kişilik bir araç düşünmüyorum coupe yada 5 kapı farketmez 3.20iED e250 Coupe ve a5 coupe arasında kaldım.

Gönlüm en çok e250 coupeye kayıyor ancak iç tasarımı bana çok yalın geliyor yeni kasaya gücüm yetmediği için 2010-2012 aralığındaki araçlara bakıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-14,000-bin-km-e-250-cgi-cift-hafiza-isitma-sogutma-bayii-cikisli-280143384/detay/

Audi oldum olası sıcak gelmiyor tasarımı güzel 177hplik 2.0 dizel motoru cazip geliyor açıkcası ancak audi bana mercedes bmw kadar sıcak gelmiyor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-15.000-km-a5-makyajli-2.0-tdi-177-hp-s-line-hatasiz-baris-tan-277954185/detay/

Bütçemi zorlamadan da 3.20ied alabiliyorum iç teknolojisi ve donanımı en dolu alternatif bu var ancak her sokakta 3.20ied olması beni 3.20ied den soğutan sebeplerin başında geliyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-3.20i-otomatik-8-ileri-bi-xenon-sunroof-kamera-deri-hatasiz-280195857/detay

Siz olsanız ne yapardınız? Benim için en önemlisi aşırı konfor istemiyorum 5.20i kullandım ancak araç kendi gidiyor resmen konfordan ölüyor biraz sürüş dinamiği olsun istiyorum çok yüksek hızlara çıkmasamda ivmelenmesi kuvvetli bir araç tercihim. bu 3 araç arasında yakıt tüketimi hiç önemli değil keza hepsi en fazla 13 14 litre yakan araçlar çok kilometre yapmadığım için beni çok sarsmayacaktır.

EDIT: 3.20ied 40. yıl paketi aldım arkadaşlar. Hepinize çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-14B537748 -- 14 Mart 2016; 22:26:49 >

• bence sıfır honda CRV de düşüne bilirsiniz,hem en dolusunu hemde dizeli otomatik 4x4 ünü almış olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uk79

bence sıfır honda CRV de düşüne bilirsiniz,hem en dolusunu hemde dizeli otomatik 4x4 ünü almış olursunuz.

Heminim honda crv çok güzel bir araçtır, hatta birçok markada iyi otomobiller vardır ancak ben araçda prestije bakıyorum. 300 milyarlık aracada binseniz o marka mercedes bmw audiden aşağıda marka değeri olmamalı.
  • 3'ü de harika görünüyor hangisini seçersen seç pişman etmez bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prestij istiyorsaniz alacağınız araç ya 320 serisi bmw ya da mercedes olmalidir. Bu paraya alacağınız aracın zaten büyük bir kusuru olmaz ufak tefek farklari olacak. Icinize sineni alin oturun. Ama tavsiyem once araci kiralayin firmalardan bir iki gun uzun uzun gezin test edin aileniz görsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • edmond66 E kullanıcısına yanıt
    Bilader düzgün konuş kişi tavsiye istemiş bende fikrimi söyledim ki sana laf düşmez benim söylediğime ancak konunun sahibi birşey diye bilir ki 37 yaşında çoluk çocuk sahibi biriyim senin gibi çoluk çocuğun yazdığı şeyede cevap vermekten hiç hoşlanmasamda senin gibilerin böyle yerlerde adam olması için gerekenin yapılması gerektiğini düşündüğümden bu seferlik cevap veriyorum.
  • quote:

Bilader düzgün konuş kişi tavsiye istemiş bende fikrimi söyledim ki sana laf düşmez benim söylediğime ancak konunun sahibi birşey diye bilir ki 37 yaşında çoluk çocuk sahibi biriyim senin gibi çoluk çocuğun yazdığı şeyede cevap vermekten hiç hoşlanmasamda senin gibilerin böyle yerlerde adam olması için gerekenin yapılması gerektiğini düşündüğümden bu seferlik cevap veriyorum.

parazit heryerde parazit abi ne takılıyorsun?
  • E coupe = A5 > 3.20ied

3 serisi çok güzel araba ama diğer iki aracın yanında sönük kalır. A5 bir de quattro olsaydı tadından yenmezdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tanesi 2000 motor diğeri ise 1600 motor.

Audi dizel mercedes benzinli. Tercihler enteresan.

Çok yol yapma mevzuusu yoksa tabiiki benzinli e250.

Ancak bence 3.20d alin geçin. Sürüş dinamizmi olarak daha önde bir araç. Diğer 2 tercih buna göre nispeten daha konforlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: juke sero

2 tanesi 2000 motor diğeri ise 1600 motor.

Audi dizel mercedes benzinli. Tercihler enteresan.

Çok yol yapma mevzuusu yoksa tabiiki benzinli e250.

Ancak bence 3.20d alin geçin. Sürüş dinamizmi olarak daha önde bir araç. Diğer 2 tercih buna göre nispeten daha konforlu.

3.20de benzinli olacak 1.8 204 hplik ve 170lik 3.20ied var bmw daha mi keyiflidir sizce?
  • E250 daha üst sınıf. 3 serisine bakıyosanız sıfır c'ye neden bakmıyorsunuz

• e 250 alın diğerlerine bakmayın bile para-prestij-sokak başı aynı araç üçgeninde en öne çıkan,sokakta az görünen e coupe, zaten 3 üde özünde başarılı araçlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: June34

E250 daha üst sınıf. 3 serisine bakıyosanız sıfır c'ye neden bakmıyorsunuz

Sıfır araç düşünmüyorum C yi tercih etmeme sebebimde tasarimini ben pek beğenmiyorum ve 156 hp bana az geliyor 130 bin lira civarı bir araç için. En azından biraz hızlı olmasını isterim.
  • E250 > a5 > 3.20

• Ben olsam Audi'yi alirdim, gorunusu yeter. Bir de dizel. 3.20 sizin de dediginiz gibi sokak basi degil adim basi artik neredeyse. Yalniz Audi butcenizi asmiyor mu sanki tas catlasa 152.000 demissiniz ama?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bence E Coupe her ikisinden de şık bir araç, alternatif olarak eski kasa CLS de bakabilirsiniz aslında
  • mesajda da bahsetmissin biraz farklı olsun diye, senin yerinde olsam e250 coupe alırdım.
  • quote:

bence sıfır honda CRV de düşüne bilirsiniz,hem en dolusunu hemde dizeli otomatik 4x4 ünü almış olursunuz.

Cihanair

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    o kim ve alaka ne dir.
  • Forumda bir üye oda 150bine crv almış takasta s60 vermis 72ye saymislar bu mesaji görünce ona atıfta bulundun sanmıştım

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.