Şimdi Ara

12 Yılın Ardından Üzülerek Söylüyorum... (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
120
Favori
121.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3013 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Torunlarımız suratlarımıza tükürdüğü zaman kızmayın aga'lar bunların olmasına bütün milletimiz göz yumdu

• Konu 10 yıllık ekonomisinin ikonik görüntüsü olmuş. Birgün bu konuya gülmek dileğiyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vay canınaaa    

twitterde,instagramda paylaşılan yazı buradan çıkmış,helal olsun donanım forum    

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende bı haber sitesinde gördüm de konuyu googleladım. Bı 12 yıl sonra umarım şimdikinden iyi durumda oluruz da bir dolar 39 TL olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adam mesaj attiktan sonra dolar 4.8 katina ciktigina gore bir dahaki mesaji yazcagi zaman dolar 40 falan olabilir.

vay be dolarin 1.7 den 8 e gelmesi suan 8 den 40 a cikmasiyla esdeger.

Aslinda degisen hic bisey olmadi. Ozamanda cikip dolar varya 10 sene sonra 9-10 olacak deseydik ve sen 10 oldugunda naparsin diye sorsaydik herkes ulkeden kacarim soyle yaparim boyle yaparim derdi. Suandada dolar 10 sene sonra 50 olacak desek yine ulkeden kacarim gocerim dicekler ama bakiyoruz herkes ayni hayata devam ediyo ben dahil. Cok ilginc ya. Demekki oyle olmuyomus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnson22 -- 27 Ekim 2020; 20:10:39 >
  • Herkes cok karamsar sanirim yine en iyi niyetli benim: 12 yil sonra $50 TL, €75 TL. 3.Dunya savaşı çıkmış olacak.

• Yerimizi alalım.

1 ABD Doları eşittir

8,17 Türk Lirası

• Vay be Yıllar Yıllar olmuş ,,,,

Mesajımız Kalsın Buralarda neler olacağını hep beraber görelim :)

Umarım üretir ve kalkınırız .....

• Buralar tiyatro salonuna dönmüş önlerden yer kalmamış biz de yerimizi alalım arkalardan.

• Allahtan bu arkadaş yine gelip zehirli oku atmadan pc mizi topladık

• DR.erbatan kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle

• Zehiri attı gidiyor yine...

1 USD = 12 TL ye hazırlanın.

(Bu arada; Berkay iPhone 12 alma lan)

• yalnız başlığı güncelleseniz iyi olur. 8.2 oldu  

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Reyiz 2 sene önce rahip olayı patlak verip kur artmadan hemen önce GTX 1060 almış  

https://forum.donanimhaber.com/satildi-msi-aero-itx-gtx-1060-6-gb--132778534

Reyiz 2008'de de kur artmadan önce Silkroad oyununda item satarak almış sanırım bilgisayarını  

https://forum.donanimhaber.com/pasific-90-ff-nuker-sun-glavie-ile-birlikte--26085106

https://forum.donanimhaber.com/pasific-90-fullfarm-nuker--26339508

bu adam zaman makinesini mi bulmuş? adam tüm krizlerden önce alışveriş yapmış bu ne lan hahahahahah

• quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Tekrardan geri dönmenize sevindim. Yazmış olmanıza rağmen yine de bence görüşlerinizi belirtin. Hiç yoktan indikatör olur bize ters mers :)

geri dönmedi ki foruma. sadece bu mesajını bırakıp gitti. şimdi bir 12 yıl sonra tekrar ortaya çıkıp yine kıyamet alametini verecek.

• bu böyle yazdığına göre 12 sene sonra dolar 20 lira olur ...

• bence alınmalı çünkü 8'i geçti 20 kuruş ve dahada çıkacak gibi

• Yorumsuz bir konu. Trajikomik bir olay yaşanıyor.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.