Şimdi Ara

12 Yılın Ardından Üzülerek Söylüyorum... (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
120
Favori
121.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3008 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam resmen doların ne zaman yükseleceğini hissederek yaşıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar süre foruma girmeden sonra şifreyi iyi hatırlamışsın yine :) selam olsun.

• Kral Meslek Önerisi Kabul Etmiyorum Demişsinde Bi Ekonomi Bakanlığına Ne Dersin ?

Neyse Dolar 8.19 Olmuş Bilgisayar Alınmaz Bu Zamanda

• Bizim geleceğimiz zaten çalınmıştı artık çocuklarımızında geleceği çalınmış durumda yazık bu ülkeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır tekrar yazarmı diye merak ederdim hoşgeldin ileri görüşlü insan

• Helal olsun hocam ekside orda burda unlu olmussun. 12 Yılın Ardından Üzülerek Söylüyorum... 

10 yil sonra fln dolar 100 lira olunca Amerikadaki unlu talk showlara konuk olursun artik.

• Dolar 10TL olduğu zaman bir tane sıfır atılacak olacak 1 Dolar = 1TL. Konu sahibi o zaman düşünsün 12 Yılın Ardından Üzülerek Söylüyorum... 

• herhangi bir konu begeni rekorunu bilen var mi ? bu sanirim 3000 e dogru gidecek.

• yaş kaç

• 12 yıl sonra bir daha bekleriz

• Üstad nasıl bir tespittir bu ki 12 sene sonra ortaya çıktın :) Twitter da haberini gördüm aha dedim bizim forum ki doğruymuş. Sağlıcakla kal :)

Bu arada cidde dolar endeksli bir şey alınmaz. Daha doğrusu alamayız...

• Dolar kısa zamanda bilmem ama uzun zamanda hep yukari egilimde olur ithalattan dolayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknolojiveBililisim -- 27 Ekim 2020; 19:6:26 >
  • Ağustos 2008'de toplama monster oyun laptopuna 2000 küsür dolar verip, almıştım.

Dolar kurunun en dip olduğu (1,15-1,16) hatta bazı firmaların kuru sabitlediği zamanlardı.

O günleri artık çok ararız. Ama bulamayız.

Arkadaş mesajını bundan 2-3 ay sonra (26/10/2008) yazmış ki TL dolar karşısında bugünden de beter ve hızlı değer kaybederek, bu kadar kısa sürede kur yaklaşık %50 artmış ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 27 Ekim 2020; 22:14:18 >
  • Mesajım bulunsun. Değerlenir buralar. 😂😂

• 12 yıldır neredeydin neyse dolar 20 tl olunca görüşürüz illaki

• Buralar değerlenir diyeceğim de dolar buralardan daha hızlı değerleniyor. En iyisi hazır dolar henüz 20 lira olmamışken keyfini çıkaralım. Bunlar daha iyi günlerimiz...

• La adamın yıllar önce yaptığı yorum ile mesaj sayısı aynı.

• Vay be bir efsane geri dönmüş. Photoshop sanmıştım ama gerçekmiş. Zamanında yenileyemedik telefon ile bilgisayarı. Şimdi bozulmasın diye el üstünde tutuyoruz

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.