Şimdi Ara

12 yıldır yurtdışındayım sorular varsa alabilirim genşleeer (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pakaji

zdrasti bulgarska putka nasıl hocam. test ettin mi vıcık vıcık mı

Bulgar malı sadece 2 kez test ettim.

İlk kez 15 yıl önce diskoda tanıştığım cici bir kaşarla ikinci ve son kez de 9 yıl önce başka biriyle. E tabi arada bir de türk malı var toplam 3 mal etti yani

9 yıl oldu hep fap fap kudurmaktan canım çıktı artık. Nereye kadar

Edit: Sadece putka olmaz güzel svirka olması şart ; )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 21 Ocak 2019; 15:27:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ripendis kullanıcısına yanıt
    pic mic öldü artık. hikaye o hiç uğraşma onlarla sakın. bikaç kayan yazı yardırdıysan yeter onlarla.
    yüksek gerilim şalt sahası da tavsiye etmem ama olabilir sana kalmış eğer çok seviyorsan.
    otomasyon tavsiye ederim.en mantıklısı bu.
    şantiye işlerini de tavsiye ederim. yani okul avm o bu gibi inşaat işleri de iyidir
  • pakaji kullanıcısına yanıt
    Ne fark etmiyor? Ne süriyelisi? Ben görmedim. Nerede yaşiyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • edisfurkan E kullanıcısına yanıt
    Hocam, belli başlı şirketler de tanıdığın olmadığı sürece, Türkiye'den on valiz yiyecek gotur. Gene giremezsin. Düzgün bir şirket istiyorsan, düzgün bir iş tanıdığın olacak. Yoksa amele gibi çalışırsın. Yurt disi torpil yeridir.

Kafana göre vize vermezler. Çalışma vizesi alamazsın.

Pasaportunu verirsin, vize vsvs tüm işlemleri şirket halleder.

Her şirkette maaş ödemesini düzenli yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birgarip2019 -- 21 Ocak 2019; 19:21:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakaji

pic mic öldü artık. hikaye o hiç uğraşma onlarla sakın. bikaç kayan yazı yardırdıysan yeter onlarla.
    yüksek gerilim şalt sahası da tavsiye etmem ama olabilir sana kalmış eğer çok seviyorsan.
    otomasyon tavsiye ederim.en mantıklısı bu.
    şantiye işlerini de tavsiye ederim. yani okul avm o bu gibi inşaat işleri de iyidir
    Abi kayan yazı yardırdıysan derken ne demek istedin

Siz hangi dalda calısıyorsunuz uzmanlık alanınız nedir ?

kaç dil biliyorsunuz ?

ilk olarak hangi ülkede başladınız calışmaya ve ilk calıştığınız firmaya nerden ulaştınız neden sizi aldılar işe ne vasfinız vardi

Ankara'da yaşıyorum.Burada hayat sıkıcı.

3 gün Kıbrıs'a gittim, dönünce bunalıma girdim.Ben rahatım ama ailem meraktan öldü.

İş bulup çalışacaktım da çok pahalı yer vazgeçtim.Bana geri dön dediler.

Aklımda yaşamak için bir kaç ülke var.

1)Lüksemburg
    2)Avusturalya
    3)Rusya

A1 seviye biraz rusçam var.Yaş 25

Son seçenek Antalya.

Bu konuda ne düşünüyorsun?
  • ailen seni bırakmaz.

mesleğini yazmamışsın.

meslek yoksa sakın rusyaya gitme.hayatının hatasını yaparsın tr yi mumla ararsın orda. bi taraflarını üşüttüğünle kalırsın.

• ripendis kullanıcısına yanıt
    Abi kayan yazı yardırdıysan derken ne demek istedin

Siz hangi dalda calısıyorsunuz uzmanlık alanınız nedir ?

otomasyon yüksek gerilim hepsi var bende.

kaç dil biliyorsunuz ?

4 tane yabancı dil. yalnız 2dilde iyiyim diğer 2sinde çok iyi değilim.zaten gerekte yok okadar dile.ben maruz kala kala öğrendim.

ilk olarak hangi ülkede başladınız calışmaya ve ilk calıştığınız firmaya nerden ulaştınız neden sizi aldılar işe ne vasfinız vardi

yine ülke adı söylemiyim ama avrupada bi ülke.

yenibiris.com dan buldum. sıfır torpil. hiç torpilim yoktu.ingilizcem vardı. mülakata girdim ama beni test eden kişinin elektrik bilgisi yoktu. sadece kişilik olarak inceledi. itaatkar çabuk sinirlenmeyen ve disiplinli profili çizdim. görüşmeden sonra teşekkür maili attım ve iş başvurusunda istekli olduğumu belirten birkaç zırva yapıp hafiften yıkama yağlama yaptım sanırım hoşuna gitti kadının biriydi.yurtdışındaki türk firma türkiyeden birilerini götürüyordu oraya.adam arıyorlardı ama yurtdışına çıkınca gördüm yurtdışında çok türk var. inan bana bırak ingilizceyi türkçe konuşmaktan aciz çok adam var yurtdışında ve işi bırakmış karı kız peşine düşmüşler. tamam bizde yeri geldi bişeyler yaptık ama o işin ciddi anlamda suyunu çıkatıp yurtdışında çocuk yapan tipler bol. gitsen yurtdışındaki tipleri görsen benim neyim eksik der gaza gelirsin.yurtdışının en zor yanı ailenden arkadaşlarından zamanla kopmaktır. bi de alıştığın yiyecek içeceklerden kopmak uzun vade plan yapamamak. ama ben şuan başa dönsem yine yurtdışına giderdim. tr ye dönüpte mutlu olanı da görmedim zaten.

Bende ing olan bir otomasyon muhendisliği yada %100 ing bir eem istiyorum neden böyle elektroniği çöpe attığınızı anlamadım.

illa deneyimli olarak mı başvuru yapmak lazım ?

yeni mezun olup deneyimsiz bir sekilde basvuru yapsak ve ingilizcemiz iyi olsa olur mu ?

zaten lisans boyunca kendimi plc scada step 7 sevro vb motorlar her türlü otomasyon alanında autocad gibi ms office programlarında geliştiririm sağlam bir sekilde mezun olurum diye duşünüyorum

Almanya hollanda gibi yerlerde sadece ingilizceyle tutunabilir miyiz

Bir de amerikan pasısi yedin mi hiç

• ingilizce dışındaki cok iyi bildiğin dil hangisi ve ingilizceni çok iyi geliştirdikten sonra mı öğrendin o dili ?

• elektronikte fazla para olmadığını düşünüyorum. ompic arduino mudur nedir onlar

çöp.çocuklar için tasarlanmış şeyler onlar.yada çok küçük çaplı işler için.para getirmez o işler.

hayır deneyim olmadan da başvurursun. ben anşattığım gibi sıfır deneyimle tutundum.

yeni mezun olup deneyimsiz bir sekilde basvuru yapsak ve ingilizcemiz iyi olsa olur mu ? olur.

Almanya hollanda gibi yerlerde sadece ingilizceyle tutunabilir miyiz. tutunabilirsin gidenleri biliyorum.

rus ve diğer paziler çok yedim de amerikan pazisi denemedim malesef. ilerde inş. onu da test etmek lazım.

fırsatın varsa yurtdışında master yap.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.