Şimdi Ara

12 ye gecen tm ogrencisine tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar 12 ye geçtim tm ciyim tyt mata basladim elimde karekok ve 345 var şu an ikisini beraber yurutuyorum ama karekok cok kasıntı diyorlar sizce karekökü birakip sadece 345 den devam etsem yeterli olur mu yoksa her ikisinide mi coziyim? Yardimci olursaniz cok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up up

• Up up

• Yardimci olcak olan yokmu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardim

• Fikri olan yokmu

• Fikri olan çok az olanlar da bugün yitirdi onların akılları başına gelmesine 1 ay felan var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bosuna karekök falan ugrasma gördük işte bugün tyt ygs tamamen kumar artık

• bu konuyu pzt. ya da salı tekrar aç cevaplarlar
  • 11. Sınıfım bende ne yapacağımı bilmiyorum ama temelim var diye varsayıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam zaten erteleye erteleye haziran bitti resmen benimde temelim var ama temelinin olmasi biseyi degistirmiyor baslamak lazim bi yerden

• sana şu kadarını diyim , sınav sorularıyla karekökün uzaktan yakından alakası yok . karekökte kalıp sorular var . 3-4-5 ve 3d s.b nasıl bilmiyorum ama yeni nesil bi s.b çıkarsa onu almak lazım . bol bol katlamalı , paragraflı sorular iş yapar artık . klasik tarz cebir çözsen işe yarar mı , yine mat gelişir ama sınav için bi tane yeni nesil s.b şart .

ayt için çalışma stili pek değişmedi sanırım. bu sınavdan sonra onu da değiştirirler mi bilmiyorum ama pek sanmıyorum . onda hala karekök iş yapar gibi . yine de bi şu sınav bitsin , daha netleşir her şey . mat hocalarını takip etmek lazım twitter ve instagramdan falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: how you doin

sana şu kadarını diyim , sınav sorularıyla karekökün uzaktan yakından alakası yok . karekökte kalıp sorular var . 3-4-5 ve 3d s.b nasıl bilmiyorum ama yeni nesil bi s.b çıkarsa onu almak lazım . bol bol katlamalı , paragraflı sorular iş yapar artık . klasik tarz cebir çözsen işe yarar mı , yine mat gelişir ama sınav için bi tane yeni nesil s.b şart .

ayt için çalışma stili pek değişmedi sanırım. bu sınavdan sonra onu da değiştirirler mi bilmiyorum ama pek sanmıyorum . onda hala karekök iş yapar gibi . yine de bi şu sınav bitsin , daha netleşir her şey . mat hocalarını takip etmek lazım twitter ve instagramdan falan.
    Hocam 2017 de derece yapam bi abi önermişti oylelikle almistim ama cok zor geliyo ve kasıntı olduğunu dusunuyorum şimdilik 345 le devam edeyim o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: Son Osmanlı Muhafızı

Hocam 2017 de derece yapam bi abi önermişti oylelikle almistim ama cok zor geliyo ve kasıntı olduğunu dusunuyorum şimdilik 345 le devam edeyim o zaman?

Alıntıları Göster
    bu seneden önce karekökü hakkıyla çözen sınavda 30 altına zor inerdi ama bu sınav düz cebir soruları hiç yoktu . sanki tüm sınav bir problem sorusuymuş gibi his veriyor :D . 3-4-5 nasıl tam olarak bilmiyorum . biraz zaman geçmesini beklemek lazım , bu konu hakkında net bir şey söyleyemem . belki karekök de hala iş yapıyordur , yanlış yönlendirmeyeyim.

• Up yardim edin

• Up baslik yukarı

• Yardimm

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.