Şimdi Ara

12.Sınıftaki Birine Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
2.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan keşke bunu yapsaydım ulan keşke boyle olsa felan varmı diyecek birşeyininz yada ne önerirsiniz
    (10.sınıf anadolu lisesi öğrencisi,temiz aile çocuğu efendi gibi görünen ama hafiftende uyanık olan adam)

ulan keşke bunu yapsaydım ulan keşke boyle olsa felan varmı diyecek birşeyininz yada ne önerirsiniz
    (11.sınıf anadolu lisesi mf öğrencisi,temiz aile çocuğu efendi gibi görünen ama hafiftende uyanık olan adam)

ulan keşke bunu yapsaydım ulan keşke boyle olsa felan varmı diyecek birşeyininz yada ne önerirsiniz
    (12.sınıf anadolu lisesi mf öğrencisi,temiz aile çocuğu efendi gibi görünen ama hafiftende uyanık olan adam)

vaybe ulan 12 olduk ya la. 10.sınıfta açmıştım 11de ve 12de de devam ettirdim geleneği. darısı üniversitenin başına umarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 18 Ekim 2019; 21:27:49 >

• Ders çalışmamak. Keşke yapsaydım demiyorum zira bolca yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Ders çalışmamak. Keşke yapsaydım demiyorum zira bolca yaptım.

vaybe biraz daha açarmısınız? ne yaptınız mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 28 Ekim 2017; 19:36:23 >
  • uppop
  • düzenli bir ders çalışma sistemin olsun. lütfen bunu yap senin için çok iyi olacak

• herkesin amaci farklidir o yuzden amacin neyse onun icin calis diyecegim. daha gencim zamanim cok diye dusunme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hynx -- 28 Ekim 2017; 19:44:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

düzenli bir ders çalışma sistemin olsun. lütfen bunu yap senin için çok iyi olacak

İstek yok ya

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    o zaman good will hunting ve ölü ozanlar derneği adlı filmleri izle

• Okul konserlerinde daha çok çalsaydım

Bana yeşil ışık yakan bütün kızlara yürüseydim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hynx

herkesin amaci farklidir o yuzden amacin neyse onun icin calis diyecegim. daha gencim zamanim cok diye dusunme.

Ders çalışinca beni öldürun demem geliyor hele birde soru yapamayinca onu napcaz

• quote:

o zaman good will hunting ve ölü ozanlar derneği adlı filmleri izle

Neden ki hocam

• Bu zamanlar geri gelmeyecek. İster dersine çalış ister gez dolaş ama tavsiyem belaya bulaşmadan dünyayı tanımaya ve hobi bulmaya başla. Seneye sıkı çalışma bekliyor meslek gibi amaç varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lakapsız 98 -- 28 Ekim 2017; 19:52:31 >
  • 10. Sınıfı iyi öğren o kadar. Ve hobi edin kitap oku vs. Her konuda bir fikrin olsun boş adam olma kısacası

• quote:

Orijinalden alıntı: lakapsız 98

Bu zamanlar geri gelmeyecek. İster dersine çalış ister gez dolaş ama tavsiyem belaya bulaşmadan dünyayı tanımaya ve hobi bulmaya başla. Seneye sıkı çalışma bekliyor meslek gibi amaç varsa.

Çok takintiliyim dersle kafayi bozdum

ders çalışma isteğin gelir

calis deyince sadece ders degil. mesela unlu bir ressam olmak istiyorsun, zamani gelince resim yaparim suan bos bos dolaniyim deme ilgini ceken seyleri resmetmeye basla.
  • quote:

ders çalışma isteğin gelir

çok sağol ileride ne yapacağım ben diye çok düşüüyorum bu iyi birşeymi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klakson Çalan Adam

10. Sınıfı iyi öğren o kadar. Ve hobi edin kitap oku vs. Her konuda bir fikrin olsun boş adam olma kısacası

herşey güzel olacak değilmi
  • vaktin varken saçmalaya bildigin kadar saçmala eğlen hopla zıpla lisede o an çok korktuğum Allahım naaptın ben dedigim olaylar ileride lise arkadaşlarımla kahkahalar eşliginde konuştuğumuz anılar oluyo

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.