Şimdi Ara

12.sınıflar için yapilan sınıf belirleme sınavında tyt mi soruyorlar 11.sınıf mi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam sana güveniyorum.TYT tekrar edeceğim hadi bakalım
  • boğaziçili bilgecan kullanıcısına yanıt
    kardeşim moralini bozmak istemem ama sınav kolejinden bizim okula gelen öğrenciler (tam burslulardan bahsediyorum) hiç de iyi yerlerde değiller, ben hayatımda 1 sene ders çalışarak onlardan üstteyim şuan :D orayı tam burslu kazanman bir şey ifade etmiyor onu demek istiyorum, övünülecek bir şey olduğunu da düşünmüyorum
  • Ben bu kadar düz mantık görmedim.

1.si her sınav koleji aynı mı , içindeki öğrenciler hocalar aynı mı?Her sınav kolejine giden öğrenciyi geçecen diye bir kaide mi var?

2.si bir okulu tam burslu kazanmak demek 1.olmak demektir.200-300 kişinin girdiği bir sınavda 1.olmak az da olsa bir başarıdır.

3.sü ben bununla övünmedim.Forumdakilerden obp konusunda linç yememek için özellikle yazdım.

4.sü bulunduğum şehirdeki en iyi anadolu lisesindeki denemelerde ilk 3 e giren öğrencilerden biriyim.Sıradan bir okulun sınavına giripte gelip burda artistlik yapmıyorum.Zaten çok şükür derslerim iyi.Konuyu başka yerlere çekiyorsun saçmalama artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boğaziçili bilgecan kullanıcısına yanıt
    Asıl sen saçmalıyosun her zamanki gibi gelip burda ego kasıyosun son yorumda da ego kasmaya devam ediyosun sınav sonucu ssini görürürüz bu sene :D

• Bu lafını unutma.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.