Şimdi Ara

12.sınıfın 2.döneminde açığa geçmek mantıklı mıdır beyler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
48.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • O 40 günlük izni de aralık ve ocakta kullanırız.
    Nasıl olur sizce?

• madem açığa geçiceksin şimdi geç. Sınavdaki türev ve integral sorularını görünce ne yaptım ben dersin ama
  • Okulda hocalar öle anlatıyorkı bılıyorsan bıle unutturuyorlar bence gecme ama 48 kredi wermen gerekır
  • yukarı.
  • Bende merak ediyorum up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konulardaki durumun nasıldır bilmem kardeşim ama, dershane ile devam edeceksen kesinlikle tavsiye ederim.

İyi bi lise de değilsen okulda boş boş oturup geri geliyosun, ki zaten iyi bi lise de olsan açığa geçmeyi isteyeceğini sanmıyorum.

11. sınfın 2. döneminde açığa geçtim, hiç bi kaybım olmadı hatta 1 dönem öndeyim şuan bu dönem mezunum inşallah.

Kredi konusuna gelecek olursak, 12. sınıf 2. dönem geçtiğinde çok az bi kredi vermen gerekecek. Mat fizik kimya biyo geo 9. sınıfta verdiysen karşına bunlar tekrar zorunlu olarak çıkmayacak kaldığın derslerden de muaf sayılııyosun diye biliyorum ki tarih ve edebiyatın 3 yada 4. dönemi bende öyle olması lazım.

192 krediyi tamamlaman gerekiyor zaten açığa çıktığında baya bi kredin olacak sadece zorunluları alıp krediyi tamamlarsın 30 kredi tamamlamak için seçmelilerle vs. uğraşma ha yaparım diyosan not artırmak için alabilirsin.

Kayıt tarihlerini iyi takip et ve 1. dönemi bitirmeden çıkma son notlar vs. girilsin öyle çık yoksa diğer türlü alacağın ders sayısı kredi vs. artar.

Merak ettiğin başka şeyler de varsa yardımcı olabilirim iyi akşamlar :)

• Geçemezsin, biz arkadaşlar ile geçecektik gittik açık öğretime sorduk, meb yeni kanun çıkarmış artık 2.dönem açık öğretime geçilemiyormuş. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetSarikoc

Konulardaki durumun nasıldır bilmem kardeşim ama, dershane ile devam edeceksen kesinlikle tavsiye ederim.

İyi bi lise de değilsen okulda boş boş oturup geri geliyosun, ki zaten iyi bi lise de olsan açığa geçmeyi isteyeceğini sanmıyorum.

11. sınfın 2. döneminde açığa geçtim, hiç bi kaybım olmadı hatta 1 dönem öndeyim şuan bu dönem mezunum inşallah.

Kredi konusuna gelecek olursak, 12. sınıf 2. dönem geçtiğinde çok az bi kredi vermen gerekecek. Mat fizik kimya biyo geo 9. sınıfta verdiysen karşına bunlar tekrar zorunlu olarak çıkmayacak kaldığın derslerden de muaf sayılııyosun diye biliyorum ki tarih ve edebiyatın 3 yada 4. dönemi bende öyle olması lazım.

192 krediyi tamamlaman gerekiyor zaten açığa çıktığında baya bi kredin olacak sadece zorunluları alıp krediyi tamamlarsın 30 kredi tamamlamak için seçmelilerle vs. uğraşma ha yaparım diyosan not artırmak için alabilirsin.

Kayıt tarihlerini iyi takip et ve 1. dönemi bitirmeden çıkma son notlar vs. girilsin öyle çık yoksa diğer türlü alacağın ders sayısı kredi vs. artar.

Merak ettiğin başka şeyler de varsa yardımcı olabilirim iyi akşamlar :)

Verdiğin bilgiler için çok sağolasın bro.
    Dershaneye gitmiyorum yani evde çalışmayı severim sessizlikten yanayım
    Okula gittiğim her güne lanet ediyorum çok verimsiz geçiyor saçma sapan şeyler ezberletip duruyorlar çok vakit kaybı
    + okulun eve uzak olması da cabası
    Zaten şimdi geçemiyorum herhalde açığa.2. dönem şubatta geçiliyor olması lazım
    arkadan kaldığım ders yok.
    Kıytırık bir And. lisesindeyim.
    Ygs olarak biraz gerideyim diyebilirim ama toparlayacağım.
    Durum bundan ibaret sence bu saatten sonra geçmem mantıklı mı
    bence çok iyi olur bide açığa geçmenin bir zararı olur mu bana?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guthrath

Geçemezsin, biz arkadaşlar ile geçecektik gittik açık öğretime sorduk, meb yeni kanun çıkarmış artık 2.dönem açık öğretime geçilemiyormuş. Geçmiş olsun.

konu silinebilir
  • AÖL İş takvimine bakarsanız 03-14 şubat arası yeni kayıt olacağını görebilirsiniz, sanmıyorum öyle bişey olabileceğini ki şöyle bişey var ben geçmek istediğim zaman da açık öğretime artık tasdikname vermiyorlar gibi bişeyler uydurmuşlardı detaylı soruşturmanızı tavsiye ederim. 147'yi arayabilirsiniz eğer vaktim olursa ben arayıp haber vermeye çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guthrath

Geçemezsin, biz arkadaşlar ile geçecektik gittik açık öğretime sorduk, meb yeni kanun çıkarmış artık 2.dönem açık öğretime geçilemiyormuş. Geçmiş olsun.

Hocam ciddi misin ? Kayıtlar 3-15 şubat arası açık olacak ?
  • Trident682 kullanıcısına yanıt
    Maalesef, anadolu liseleri geçemiyormuş.
  • Guthrath kullanıcısına yanıt
    Öyle saçma iş mi olur ? Bende anadolu lisesindeydim bi sıkıntı olmadı, bazen öğrenciyi caydırmak için artık tasdikname vs. vermiyoruz diye geçiştiriyolar. 147 arayıp görüşmek gerek.

http://forum.donanimhaber.com/m_84721687/f_//tm.htm#84721687 Açıköğretim hakkında soruları olan arkadaşlar bakabilirler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetSarikoc

Öyle saçma iş mi olur ? Bende anadolu lisesindeydim bi sıkıntı olmadı, bazen öğrenciyi caydırmak için artık tasdikname vs. vermiyoruz diye geçiştiriyolar. 147 arayıp görüşmek gerek.

http://forum.donanimhaber.com/m_84721687/f_//tm.htm#84721687 Açıköğretim hakkında soruları olan arkadaşlar bakabilirler..

acaba bizi caydırmak için numaramı çevirdiler ?
  • Guthrath kullanıcısına yanıt
    Ben geçerken öyle demişlerdi hocam tasdikname verilmiyo artık demişlerdi fakat sorun çıkmadı.
  • Arkadaşlar, bilmem konusu mu ama sormak istiyorum.

Ben haftada 3 gün staja 2 gün okula gidiyorum. Okulu aksatmak istemediğimden ve raporu kullanmak istediğimden şöyle yapmak istiyorum. Bütün raporlarımı 2. dönem kullanacağım ve sadece oluyorsa staj günleri için yapacağım bunu bu sayede hem okulda gidince çalışma imkanım olur hem de staj günlerinde evde ders çalışabilirim. Sizce olabiliyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.