Şimdi Ara

12. Sınıfa Geçenler Toplanalım (Ana Konu)(Whatsapp Grubu açılmıştır.) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
35
Favori
8.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni de ekleyin hocam hedef 10k-5k diyelim.Bu sene ygs matematiği her şeyiyle tamamlamayı düşünüyorum ve ygs fizik kimya eksiğim var biraz da.Dün ygs coğrafya testi yaptı 40oldum. 4 yanlış çıktı coğrafyam iyi gibidir. tarihte 15 soruda 1 yanlış çıkıyor illaki.mat kötü biraz umarım hepimiz için iyi geçer bu sen
    bölüm olarak tam bir hedefim yok endüstri ya da ee mühendisliklerini düşünüyorum :D keşke bi ilk 100 olsa da bilkente gitsek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nm0 -- 18 Ocak 2016; 13:27:02 >
  • Yaz , Hedef ODTÜ - Makine
  • Arkadaşlar ben 11. Sınıfım şuan ,hedefim tıp yani ilk 10 k hatta becerebilirsem
    5k. Ufaktan başlamak için bugün yayın denizi tamamı çözümlü ygs fizik, yayın denizi hız ve renk ygs mat ve işleyen zeka 3 kademeli 7 yıldızlı ygs kimya soru bankalarını aldım.Ayrıca fem ygs lys biyoloji ve karekök geometri 0 soru bankalarım var. Ne düşünüyosunuz kitaplar hakkında? Başka kaynak önerisi olan varsa yazarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ygs ye başlayanlar ygs kitaplarını mı yoksa 9 ve 10. sınıf kitaplarını mı kullanıyor?
  • naragoza99 N kullanıcısına yanıt
    yayın denizi hariç sağlam. fizikte temelin sağlam değilse okyanusu öneririm. konuyu iyi kavratıyor. bir de biyoloji konu anlatım olarak palmenin üstüne yoktur.
  • saçayapışansakız kullanıcısına yanıt
    yayın denizi mi sağlam değil ? iyi güldürdün
  • halil6602 kullanıcısına yanıt
    iyi gül bakem
  • Biraz ayrıntı verir misini sağlamsa/değlse neden?

• MF - İtü bilgisayar mühendisliği
    Bende birleşsek diyodum iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dikten inen dikme

Ekle TM - 2k - Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

Kitap Önerilerim:

Edebiyat:
    -Limit Cep Kitabı (Yayın Denizi'de olabilir bende Limit var.)
    -Limit Soru Bankası

Coğrafya:
    -Evrensel İletişim (Doğu Ateş) Konu Anlatımı (Ygs ve 11)
    -Fem Simetri

Matematik:
    -Esen Ygs ve Lys eklenebilir

Esen in ygs-lys kitapları iyi değil. Ygs ve Lys de her derste önceliğiniz Fem olsun sonrasında çeşitlilik için Sınav ve Fdd yayınlarına bakın.
  • Whatsapp yerine telefon numaramızı paylaşmadan oluşturulabilecek grup var mı
    Wechat vb gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TM'yim.Boğaziçi Psikoloji istiyorum.
  • Merhaba gençler ben de 11'im . Isparta'da Anadolu Lisesinde sayısal öğrencisiyim. Hedefim ODTÜ Elektrik - Elektronik Mühendisliği,Makine Mühendisliği.

Hedefim baya bir yüksek ilk 5 bine girmek istiyorum. Dershanedeki veya okuldaki hocalarla 15 tatil adına konuşacağım çünkü şimdiden başlamazsam seneye fena çuvallarım.

Allah hepimizin yardımcısı olsun,sınav çalışmak kadar pskoloji işidir yani çok kafaya takmadan,düzenli ve özel hayatımızı engellemeyecek şekilde çalışalım.

Bunu SBS(OKS)'de de yaşadık nedense benim puanım beklentimin üstünde (428) geldi. Kimisine göre azdır fakat bu şehir için uygundu. Isparta'nın ilk 3. lisesine gittim.
  • MF4 ilk 20K bilgisayar muhendisligi benide yaz dostum.
  • Karekök Sıfır Mat ve Geo aldım bugün.YGS-LYS karışık kimya kitabı olarak Fem aldım güzel gibi duruyor hepsi.15 tatilde YGS maratonu başlar.
  • Guzel konu eline saglik

• Guzel konu birlikten kuvvet doğar demiş atalarrimiz , Benide alin gruba
    İzmir MF Sayisal ogrencisiyim
    Hedef: İTU makina / Deutschland Stuttgart University (TOEFL çalışıyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRdGangSter -- 18 Ocak 2016; 19:47:23 >
  • Desene ilk 15k donanım haber sakini
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hocam konudaki wechat kullanan sayısı fazlaysa yapılabilir.
  • kik.me/aliygslys

Kik üzerinden telefon numarasız grup kurabiliyoruz
    Herkes adını yazsın

Telefon nosuz isteme sebebim bazıları telefon noyu ararıp rahatsız ediyor
    Gruba çünkü herkes girebilir

Umarım hayırlı olur
    Her platformda uygulaması var sanırım kik in

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.