Şimdi Ara

[ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
7.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ara sıra yaz dahili bileşenlere hiç yazmıyorsun.[ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ 

Bu arada konuya genel olarak bir gözlemimi belirteyim bu ara sorun yaşıyorum diyen 5700xt modellerinin geneli xfx thicc 3 modeli. İlginç bir şekilde o modelde sıkıntı yaşayan fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 17 Ekim 2020; 13:4:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GuitarMania kullanıcısına yanıt
    Nasıl bi ayar yapınca düştü. Değerleri paylaşman mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Sorma ya. Yönetimle yaşadığım sorunlardan sonra monitörlerle ilgilenmeyi kesince, forumdan da soğudum. Sebebi oydu.

Bende de 5700 XT Nitro var. İlk zamanlar video olan sayfalarda Firefox'u kapatırdı ya da siyah ekrana düşürürdü ama uzun zamandır sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 17 Ekim 2020; 13:15:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt

Yazın ara sıra cidden. Herkes gitti mi olmuyor.. Aktaracağınız çok deneyim var.

• Dostlar teşekkürler. Özletmeyin kendinizi. [ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ 

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt

Sadece konuyu girmem 2 saat sürdü , testlerle vs 2 gün filan uğraştım

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Nasıl bi ayar yapınca düştü. Değerleri paylaşman mümkün mü?

1 saatlik Overclocklu Metro oynadıktan sonraki değerler bunlar. Overclock yapınca hot spot max 83 görüyor. Default kullanımlarda 5-6 derece inebiliyor.

Öğrendiğim kadarıyla hotspot'un ölçüldüğü yer sol taraftaki fanın altında kalan kısım. Ben de oraya her zaman taze ve serin hava vericek şekilde PWM şeklinde çalışacak fan koydum ve sıcaklıklara gerçekten baya etki etti. Denemenizi tavsiye ediyorum. GPU-Z'de fan hızı 62 olarak görülüyor ama Profil 5'e tıkladım yanlışlıkla ordaki değer geçmiş GPU-Z'ye. Fan tüm oyun boyunca %45 idi. En etkili ve sessiz orantılı soğutmayı bu şekilde aldım.

[ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ
    [ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ

• Usta emeğine sağlık Warcry incelemenden beri gıcık alıyorum senden Çok güzel kasa ya o dönem ha aldım ha alacaktım derken yok ısınırmı yok soğutabilirmiyim acaba diyeeee diye alamadım , pandemi patladı , ürün tükendi, rakamlar uçtu...hala içimde uktedir allah sahibine bağışlasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurpala -- 17 Ekim 2020; 22:57:24 >
  • ozgurpala kullanıcısına yanıt

Bu beni biraz kırdı [ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ 

• Elinize sağlık, çok güzel bir inceleme olmuş.

• Teşekkürler

• GuitarMania kullanıcısına yanıt

İyi görünüyor.

• Eline sağlık çok emek vermişssin güzel inceleme olmuş [ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ 

• cobi C kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• Eline emeğine sağlık, çok güzel detaylı bir inceleme olmuş. Oyun ve PC işini bırakmış olsam da bu incelemeleri gördükçe arabayı satıp tekrar bir sistem toplasam mı diyorum, sonra bir bakıyorum cidden araba parası gidiyor bir oyun bilgisayarına, otur oturduğun yerde diyorum.[ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ 

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Arabadan iyi kar etmissindir hadi yine iyisin [ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ 

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Sen keyifcisin abi.[ 12 OYUN ] XFX RX5600XT THICC 3 Ultra İNCELEMESİ 

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.