Şimdi Ara

12 Monkeys (2015 - 2018) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
23
Favori
17.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper başladı umarım devamı daha da güzel olur
  • Oyunculuklar çok vasat geldi.

Cast doğru değil gibi, birinci sınıf bir dizi bekliyordum, olmadı.

Yav bir de o kız ne çirkin koşuyor öyle resmen gözüme battı,
    Sanki 1500 metre finalini koşan atlet gibi bacaklar ayrık erkek gibi falan, acayip.

Başrol elemanda sette ışıkçıymış herhalde.. Böyle bir ruhsuz tavır.

Neyse biz Hannibal ve TWD'yi beklemeye devam edelim
  • Dizi çok iyi ama yorum olmaması ilginç..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu geçmişe dönmeler artarsa 2015dende geriye giderlerse veya salgının tam ortasına güzel olabilir.
  • İlk iki bölümü izledim ilgimi çekti pek takip eden yok sanırım.
  • öyle bir filmin üstüne bunu izlemek filme ihanet etmiş gibi hissettireceği için şimdilik sadece mesajım bulunsun diye geçiştiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

İlk bölümünü izledim ve beklediğimden çok beğendim. Filmini iyi ki izlememişim bayağı merakta bıraktı beni. Başroldeki kızı Suits dizisinden Katrina oynuyor gayet güzel bir seçim olmuş. Diğer elemanı pek gözüm tutmadı.
    daha diziyi izlemedim ama filmle aynı yapmazlar heralde çok farklı şeyler bekliyorum diziden.
  • abi anlamadığım ilk bölümle diziyi başyapıt yapmışlar hanım kızımızı suits den bilirim iyi oyuncudur derdim ama resmen kadın gündelik hayatını yaşıo gibi soğukkanlı oynuo hiç bi heycan belirtisi vs yok sanki her gün böle olaylar yaşıomuş gibi özellikle o saatle paradox yaratma sahnesinde ölmek üzeresiniz zaman yavaşlıo kaçıosunuz vs kadın eliyle eteğini tutuo açılmasın die. partide sözde ölmesi gereken adam yanındaki adamı övüo, bizim kız adama napıosun die soruo virüsü onun bulduğu aşikar ve o an anlayıp cole a dur dio sanıyoruz ama sonrasında anlamamış oluo anlamadıysan başta nie dur dedin be kızım. gayet amatörce oynuo resmen bayan boşrolümüz onun eksiklerini de bi şekilde cole gidermeye çalışıo ilk bölümden izlediğim kadarıyla gözlemlerim bu şekilde frienge izleyenler bilirler keşke anna torv oynasaymış boşrolü üstünden çok rahat kalkıp bu şekilde sırıtmazdı die düşünüyorum sırf filme göre nasıl işlenmiş o merakımdan ve izlicek başka dizi olmamasından yine de diziyi takip edicem gibi umarım diğer bölümlerde bu kadar sırıtmaz

ikinci bölümde en azından şaşırmaya çalıştığı yerler oldu 3. bölümde de mimik yapmaya başlar inş. :D

• 3. bölüm çıkmış ama sadece tek yerde buldum altyazı da yok
  • İnsanda ister istemez filmden kalma bir oyunculuk arama isteği oluşuyor, onu karşılayabilmiş değil şuana kadar dizi. Bu baş roller ile nereye kadar gider bilinmez ama 'Fargo' vari başladı, onun gibi bitirebilmesi dileğiyle.
  • Çok iyi bir bölümdü

Zenci, çıtır beyaz kadını götürdü
  • mesajım bulunsun.
  • 1x3

olay biraz karıştı. uzun boylu adamda yara hep vardı Cole bunu görmüştü önceki bölümlerde. Ama bu bölüm geçmişe gidip yarayı onun yaptığını gördük. Madem o yaptı neden önceki bölümlerde de vardı yara izi. Bu bölümde gidilen geçmiş zaten gidilmiş miydi ne oldu valla kafam karıştı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bu gözlüklü doktor kadının konuşmasını birine benzetiyorum diyordum sonunda buldum

Benzemiyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruiser33

Yahu bu gözlüklü doktor kadının konuşmasını birine benzetiyorum diyordum sonunda buldum

Benzemiyomu

Aynısı
    Dizi çok güzel bana kalırsa buradaki insanlar neden bu kadar kötü eleşetirmiş anlamadım ama dizinin imdb puanıda çok yüksek.

• baş karekter çok sırıtıyor..daha iyi bir oyuncu bulamamışlar mı..yanı adam kendini korumaktan yoksun gibi.. buyuk ıhtımalle yapımcının yegeni galiba ki bu rolu kapmış..Bruce Wills karşılaştırmak yanlış olur ama bu kadar da düşük ayar olmaz..
  • diziden çok bir şey beklemiyordum ona rağmen beklentimin altında kaldı. biraz daha paraya kıymaları lazım.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

reis sorma benimde kafam karıştı ben filmin en başından belli bu colenin yüzüne herşey başlıycak diyorum beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-A-R-S

baş karekter çok sırıtıyor..daha iyi bir oyuncu bulamamışlar mı..yanı adam kendini korumaktan yoksun gibi.. buyuk ıhtımalle yapımcının yegeni galiba ki bu rolu kapmış..Bruce Wills karşılaştırmak yanlış olur ama bu kadar da düşük ayar olmaz..

Kendini korumaktan yoksun derken hangi sahneden bahsettiniz hocam
  • GOTHAM CITY kullanıcısına yanıt
    oyle sahne yok kastettiğim adamın verdiği o imaj..tabiki filmde en gucsuz adam bile 20 kişiyi halleder onemli olan o oyunucunun vereceği gerçekçilik..daha da aydınltayım bir jason stathamın kvga sahnesinde 20 kişiyi haklamasını garipsmeyiz cunku verdiği imajla bunu yapacagına ınanırız ama bir kemal sunalın 20 kişiyi hakladıgını goruruz ama o hava yoktur..kastettiğim buydu..adam sıradan..ya da termiantor 1 izlediysen orada sarah connor korumaya gelen kyle bak..adamın bir savaşçı olduguna ınanıyorsun..ya da bruce wills oynadıgı 12 maymun filmine bak..filmde bir agırlıgı var..bu dizide bence karekteri canlandıran kişi sönük kalmış..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.