Şimdi Ara

12 Monkeys (2015 - 2018) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
23
Favori
17.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk bölüm çıktı nasılsa yorumlar geldikçe karar veririz.
  • Filmden temel farklar olacağını söylemiş yapımcılar , ilk bölüm iyiydi 3.-4. bölüm gibi farklar neler, nasıl bir şey yapacaklar belli olur.
  • 2.bölümün altyazısı daha gelmedi beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfox

quote:

Orijinalden alıntı: Kezahakeza

Ne var kanalda tutturmuşsunuz sfys diye ilk kez gördüm özelliği nedir bunun

özelliği hangi diziyi alsa yarıda bıraktırıyor :) veya erken final yaptırıyor daha bu kanal da izlediğim dizilerin hiç biri devam edemedi :))

Being human vardı hocam bitmesine uzulmustum onun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konusu ilgi çekici geldi izlerim şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok iyiydi izlenir
  • Demin 1. bölümü izledim gerçekten dizi sardı beni. Paradoks falan filan sağlam duruyor birazdan 2. bölümü izleyeceğim altyazı çıktı
    benim bir dizi de aradığım özellik sarması, ürpertmesi, heyecanlandırması akışta coşku olması bunların hepsi vardı dizide
    bakalım 2. bölüm nasıl:)
  • takibe alalım bu diziyi de
  • Dizi güzel beyler izleyin
  • Başarılı filmi çok güzeldi dizisinde potansiyel var daha derin işlenebilir konu filminden zevkle izlenir. Tavsiye ederim. Syfy bu sefer yapmış galiba inşallah bozulmaz. Konuya yazık olur.
  • Muhteşem bir konu tutar bu dizi çok güzel olmuş daha önce filminide izlemiştim zaten bence dizinin gidişatı filmden daha iyi
  • ilk bölümü izledim..
    konusu güzel. ama önce filmini izlemem lazim
  • Diğer sonradan bozan diziler gibi olmazsa bence harika ve oyuncalar zaten çok iyiler.
    Bence bu dizi daha da iyi olacaktır çok beğendim izlenebilir ama işte zevk meselesi:)
  • önlerden
  • Güzel başladı umarım böyle devam eder kesin kararımı 2. ve 3. bölümü izledikten sonra vereceğim..
  • 1x2

Oz ve Fringe'den tanıdığımız Kirk Acevedo Cole'un gelecekteki kankası. Lelan'ın kızı tam olmuş çok iyi oynuyor. Kızı konuşturmak için virüsü vermiş olabilirler son sahnedeki görüntü:
    12 Monkeys (2015 - 2018)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konusu ilgimi cekti butler bitsin baslarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

1x2

Oz ve Fringe'den tanıdığımız Kirk Acevedo Cole'un gelecekteki kankası. Lelan'ın kızı tam olmuş çok iyi oynuyor. Kızı konuşturmak için virüsü vermiş olabilirler son sahnedeki görüntü:
    12 Monkeys (2015 - 2018)

aynen kız çok tatlı :D konu çok kısıtlı bence 1 sezondan fazla gidemez gibi duruyor.Ne dersin

• quote:

Orijinalden alıntı: bravewarrior41

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

1x2

12 Monkeys (2015 - 2018)

aynen kız çok tatlı :D konu çok kısıtlı bence 1 sezondan fazla gidemez gibi duruyor.Ne dersin

Evet konu çok sıradan, zaten film uyarlaması olduğu için kısa kesebilirler. Bir de bu kanal da pek dizi tutmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• baya hoşuma gitti ama bakalım ilerisi nasıl olacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.