Şimdi Ara

12 Monkeys (2015 - 2018) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
23
Favori
17.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diziyi beğenerek izliyorum ama Netflix de 3 ve 4 sezonlar yok. 3 ve 4 sezonu izleyenler nereden izlediler.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    zorrent

google aramasıyla çok rahat bulabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. sezon netflix ne zaman çıkcak acaba pc den izlemek istemiyorum diziyi bi gelmedi
  • ne ara başladı!!!! çok sevmiyorum bu diziyi ama çok de pis içine çekiyor namussuz.
  • Son sezon efsaneydi.Genel anlamda da Muhteşem bir dizi.

Çok özleyeceğim bir dizi kolay kolay yeri dolmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam çok güzel

• Uzun bir aradan sonra buralara uğrayayım dedim. Bu siteyi bilmeyenler varsa mutlaka incelesin. Diziyi tamamen bitirmeden bakmayın, bütün zaman çizgisini açıklıyor bu site.

https://www.syfy.com/12monkeys/timelines/master-timeline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 5 Şubat 2019; 20:9:44 >
  • ben de tesadüf eseri netflix te buldum cidden sarıyor dizi 1 sezonu bir çırpıda bitirdim
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    hocam bende 3. sezon netflix te gözüküyor sanırım avrupada yayınlanmış,türkçe dil ve altyazı seçeneği yoktu sanırım türkiye için daha hazır değil

12 Monkeys (2015 - 2018)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 7 Şubat 2019; 2:46:44 >
  • Listemdeydi yavaştan başlayalım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

arkadaşlar tavsiye eder misiniz? Böyle kıyıda köşede pek bilinmeyen diziler çok iyi oluyor genelde.
    Geçte olsa başlayıp an itibariyle bitirdim Güzel diziydi

Dizideki en iyi karakter açık ara Jennifer
  • Geçenlerde bitirdim diziyi akıcı ve güzeldi. Bilim kurgu yönüyle çok güzel yazmışlar paradokslar, detaylar falan çok güzel ama hikaye ve karakter yazımı kötüydü. 1 bölümde en iyi karakter en kötüye, en kötüsü de en iyiye dönüşebiliyor. Saçma sapan kararlar alıyorlar falan biraz dizinin önüne geçiyor. Yine de bilim kurgu sevdiğimden beğendim.

Diziden sonra filmi de izledim o da zamanına göre güzeldi diziden sonra çok yüzeysel geldi ama güzeldi. Diziyle de paralel bir hikayesi vardı hatta
    Filmin sonunda Cole havalimanında vurularak ölüyor normalde dizide de havalimanında vurularak ölecekti ama Hannah kurtarmıştı. Hannah-Cole-Jones'un "1 dakika daha" diyerek oturduğu sahne geldi aklıma geyet güzel duygular yaşattı dizi alsında. Tek sıkıntısı dediğim gibi karakterlerin özellikle Cassandra ve Ramsey'nin saçma saçma tavırları sinir bozucuydu. Cassandra ismi de filmdeki çok güzel bir yerden geliyor bu arada.

Şu gifi de şöyle bırakıyorum

Jennifer'cıyız

• Güzel dizisin de Karman corman olaylar kafam almadığı için bıraktım ben de beynim yandı ne neydi diyene kadar keyif almamaya başladım sakin kafayla izleyin diyicem ama yine de anlamayacaksınız

• Black sails’ten sonra görüdüğüm en underrated dizi.

• Yönetmeni Terry Matalas la konuşup mantık hatalarını yazdım gördü ve engelledi.(mantık hatasının yanında uzun adama noldu vb.)

• Filmi güzeldi, dizi filmin dizisi mi yoksa aynı tema başka hikaye mi? İzlemeyi tavsiye eder misin?
  • tadını çıkara çıkara bitirdim nihayet,bu tarz dizileri bittikten sonra sezonlar halinde izlemek en temizi
  • Harika bir dizi. Bilimkurguyu çok severim. Kesinlikle tatmin etti. Hızlıca bitidim.

Favori karakterlerim ilk başta Jennifer sonra James Cole.

Keşke biraz daha devam etseydi ama epey beyin yakan bölümleri vardı.

Başka dizilere başladım ama epey boşluk yarattı. İzlenmeyi hakediyor.

• Dizi netflixden kalktı sanırım . Bir daha baştan izliyim dedim ama bulamadım

• Süper bir diziydi,muhtemelen fos çıkar diye izlemeye başlamıştım ama çok beğendim.Keşke 1-2 sezon daha devam etseydi.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.