Şimdi Ara

12 kredi (4 ders) kaç dönemde verilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merak ediyorum arkadaşlar. Bu dönem hepsini verebilecek durumum var aslında ama ya veremezsem? Günde 1 dakika ders çalışacağım sadece. Daha önce de yaptığım gibi. Dilerim yeter. Derslere de pek gitmeyeceğim. Bu arada 2 derse indirebilirsem sınırsız uzatma hakkım olacak. :O (2021'e kadar)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 11. Yılın mı bölüm de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeautifulSwitzerland

11. Yılın mı bölüm de
    Gelecek Güz döneminde 11 olacak. Şu anda 10. senem bitecek. Artık ne zaman biterse. Dediğim gibi kafam ne zaman eserse o zaman bitiririm ama 4 ders kaldı, bitmeli artık sanki. 2 dersi dönem içinde, 2'sini de mezuniyet sınavıyla tam olarak halledebiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tam Bir Şizofren

Gelecek Güz döneminde 11 olacak. Şu anda 10. senem bitecek. Artık ne zaman biterse. Dediğim gibi kafam ne zaman eserse o zaman bitiririm ama 4 ders kaldı, bitmeli artık sanki. 2 dersi dönem içinde, 2'sini de mezuniyet sınavıyla tam olarak halledebiliyorum.

Alıntıları Göster
    Okulu bitirince bölümünle alakalık bir işte çalışmayı düşünüyor musun?
  • bu dönem bitir bence
  • Bence bitirme pişman olursun benden söylemesi..

• askerden kaçmak için yapıyor diyeceğim de bedelli çıktı ihtiyacı kalmamış olması lazım
    konuya cevap vermek için: normal bir öğrenci bir dönemde 24-26 kredi civarı alır, extrem bir öğrenci 35 e kadar çıkar, ama senin hesaplamanla 3 seneye biter be kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunbird -- 21 Ocak 2019; 12:54:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.