Şimdi Ara

12 AY KONTRATLI DAKİKALAR KAMPANYASI MÜŞTERİ ALIMINA KAPATILMI‏ŞTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 ay kontratlı dakiklar kampanyası 07 Eylül 2011 tarihi itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır..

2 Ay Tahhütlü Kampanyalar altında 2. Seçenek olarak yer alan 12 AY KONTRATLI DAKİKALAR 7 Eylül itibariyle müşteri alımına kapanmıştır.

Kapanan seçeneklerin detayları;

-12 ay boyunca her ay yurt içi şebeke içi 180 dakika konuşma seçeneği
    -12 ay boyunca her ay yurt içi her yöne 120 dakika konuşma seçeneği
    -12 ay boyunca her ay yurt içi şebeke içi 60 dakika konuşma seçeneği

• Kara haber tez ula$irmi$ :((
  • www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/12-ay-taahhutlu-kampanyalar.aspx

Düzenlemeler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 8 Eylül 2011; 4:33:57 >
  • bu durumda 12 ay turkcellde kal 120 dakika olayıda bitti. Efsane sayılırdı bitti demek.
  • bizim gibi beleşçiler için kötü oldu bu, seneye kontratı yenileyemeyeceğiz demektir.
  • ben bittiğine dair bir bilgi göremedim. 30 eylül 2011'e kadar geçerlidir diye yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

ben bittiğine dair bir bilgi göremedim. 30 eylül 2011'e kadar geçerlidir diye yazıyor.

06.09.2011 itibariyle yeni alıma kapatılmıştır diyor
  • Üç senedir kesintisiz kullanıyordum...E tabi bi yere kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

ben bittiğine dair bir bilgi göremedim. 30 eylül 2011'e kadar geçerlidir diye yazıyor.

06.09.2011 itibariyle yeni alıma kapatılmıştır diyor

haklısın, görmemişim. teşekkürler
  • Son zamanlarda yenileyene veya katılanlar çok karlı çıktı...Benim gibi 1 ayı kalanlarda tarife araştırmalarına başlasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Son zamanlarda yenileyene veya katılanlar çok karlı çıktı...Benim gibi 1 ayı kalanlarda tarife araştırmalarına başlasın...

mevcut kontratlı aboneler yenileyebiliyor yanılmıyorsam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Son zamanlarda yenileyene veya katılanlar çok karlı çıktı...Benim gibi 1 ayı kalanlarda tarife araştırmalarına başlasın...

mevcut kontratlı aboneler yenileyebiliyor yanılmıyorsam.

Bu kampanyaya normalde bir sefer katılınabiliyor...Ama boşluktan yararlanıp çoğu kişi birkaç sefer katıldı...Süre dolduktan sonra kontratı bitenler ilk defa başvuruyor gibi muamele görecekler...Haliyle katılamayacaklar...Onların yazdığı uyarı sadece "mevcut kullanıcılar taahüt sürelerinin sonuna kadar dakikalarını kullanabilirler" anlamını taşıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 8 Eylül 2011; 12:08:27 >

• iki hattım 120 dakikalı kasımda bitiyor şimdiden başka operatörlerin kampanyalarına bakmaya başladım dün vodafone 250 dakika heryöne 20 tl. olan tarifeyi hattını taşıyana ilk altı 6 ay 500 dakika heryöne yapmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.