Şimdi Ara

12 ay fatura boyunca t telekom 2gb hediye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
12
Favori
19.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

DH ye bakmadan mesaj yollamak istemedim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Bana gelen mesajda o kadar da ayrıntılı değil. 12 fatura dönemi boyunca demiş ki ücretsiz hediye demiş. 12 ay bize kilitleyecegiz iptal edersen de ücret alacağım demiş mi bu mesajda?

Belki taahhüt yoktur bunda ama sanmıyorum 12 ay fatura boyunca t telekom 2gb hediye

1278 , taahhüt

1279, hediye

gibi görünüyor.

1279 a atıyım bakıyım bana ne diyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Paket tanimlandi online islemlerde tahahutsuz 2 GB yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: deligibiol

Ben konu açmaya gelmiştim.

Neyse bu gün aradılar 8gb 20 tl ye anlaştım bide bu 2gb da ek paket 27 liraya 12 gb 1000dk 1000sms ;)

hocam normalde bende 8gb 29 tl yararlanıyordum benide aradılar ve 35 tl anlaştım siz nasıl oldu da 20 tl anlaştınız

Birde şu ek 2 gb olayı nedir ? bana 10 gb önerdi ama fiyatta 6 tl artıyordu

• NetX N kullanıcısına yanıt
    Sonuç nedir hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pttcelll. Liyim attim birşey gelmedil

• 1279a yaklaşık 1 saat önce mesaj attım. Gelen giden olmadı.
  • 1278 e atanlar sonuç nedir
  • atoxi A kullanıcısına yanıt
    Banada o oyunu yaptılar. İşte fiyatlar arttı 35 tl olsun falan. Dedim ben ödediğimden 1 kuruş fazla ödemem. Bana en azından aynı şartları sağlamanız lazım. Normal paket 39 tl iken neden 35 tlye 12 ay taahhüt vereyim ki dedim. O halde dedi, başladı bi şeyler saymaya sonunda onaylıyomusunuz dedi. Dedim ne onaylıyomuyum. 12 ay taahhüt onaylarsanız sorasında arkadaşlarım size ulaşıp cazip teklifler sunabilir. Saçmalama dedim sen bana fiyatı söyle sora taahhüt veririm. 2 gün sora arayıp 20 tl yapalım 12 ay taahhüt verin dedi. İyi tamam anlaştık dedim. Biraz sabretseymişsiniz 20 tlye bağlardınız olayı. Bence arayıp çingenelip yapın. Daha kullanmaya başlamadınız heralde. Kapatırım falan diye tehtit edin. Ama abartmayın sora gerçekten kapamak zorunda kalırsın.

• matsipik M kullanıcısına yanıt
    Foss

• quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Neyse bu gün aradılar 8gb 20 tl ye anlaştım bide bu 2gb da ek paket 27 liraya 12 gb 1000dk 1000sms ;)

hocam normalde bende 8gb 29 tl yararlanıyordum benide aradılar ve 35 tl anlaştım siz nasıl oldu da 20 tl anlaştınız

Benimde tahahut bitiyor ilk arayislarinda 34 dediler baska hatta gecicem baska teklif yoksa dedim yok dediler dun aradilar 25 lira dedim hala pahali 20 liradan fazla vermem zaten bu hafta baska hatta gecicem diye belirttim zaten 5 lirayada verseler vodafone a gecicem.Sadece deniyorum bakalim kaca inecekler diye :D

• 1279 boş . Boşa sms atmayın
  • Bu işdeki Çakallık şu,Zaten kampanya sözleşmeniz olduğu için, bu 2 gb aldığınız halde ek olarak gb internet sözleşmesi başlatıyorlar, farklı bir operatöre geçtiğiniz takdirde hem kapanya sözleşmesi hemde2 gb yaptığınız sözleşmenin iptal olan ücretlerini alıcaklar gibi duruyor.

Not:Sms gelen arkadaşlar kaç ay taahhüdünüz kaldı aynı mesaj arkadaşımada geldi onun'da 1 ay sözleşmesi var ben 2 hafta önce sözleşme yeniledim bana herhangi bir mesaj gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR.U -- 14 Haziran 2017; 9:56:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

Benimde tahahut bitiyor ilk arayislarinda 34 dediler baska hatta gecicem baska teklif yoksa dedim yok dediler dun aradilar 25 lira dedim hala pahali 20 liradan fazla vermem zaten bu hafta baska hatta gecicem diye belirttim zaten 5 lirayada verseler vodafone a gecicem.Sadece deniyorum bakalim kaca inecekler diye :D

Hocam takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atoxi -- 14 Haziran 2017; 10:20:56 >

• Taahhüdü yenilemistim bu ay attım mesajı bakalım ne olacak

• ONUR.U kullanıcısına yanıt
    nottaki muhabbetin aynısı başıma geldi ben yeniledim bana gelmedi mesaj. arkadaşın bir ay kalmıştı ona geldi

• 1279 a gönderdim mesajı risk alarak tanımlandı dedi. 37 gün kalmıştı taahhüt bitmesine. Online işlemlerden baktım paket de görünmüyor taahhüt de artmamış
  • quote:

1279 a gönderdim mesajı risk alarak tanımlandı dedi. 37 gün kalmıştı taahhüt bitmesine. Online işlemlerden baktım paket de görünmüyor taahhüt de artmamış

Hocam tanımlandığı anda müşteri hizmetlerini ararmısınız? farklı bir operatöre geçmek istediğinizde nekadarlık bir ücretin çıkacağına dair.
  • ONUR.U kullanıcısına yanıt
    Hocam paket tanımlandı. Mobil online işlemlerde taahhütsüz 2Gb yazıyor. Taahhüt sayfasında da herhangi bir artış yok. Yani gerçekten de 1279 mesajı gelenlere taahhüt yok. 1278 ise taahhütlü.

12 ay fatura boyunca t telekom 2gb hediye
    12 ay fatura boyunca t telekom 2gb hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 14 Haziran 2017; 11:25:31 >

• quote:

Sonuç nedir hocam?

Tepki dahi vermedi hocam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.